روی خط خبر

موضوع: تحلیل ارزهای رمزگذاری شده منبع: زومیت
امتیاز: 5 5

خبر " اولین خودپرداز بیت‌کوین در نمایشگاه ite 2019 چگونه کار می‌کند از منبع زومیت " با موضوع analysis-تحلیل ارزهای رمزگذاری شده در تاریخ ۱۳۹۸/۰۹/۰۳ منتشر شد.

اولین خودپرداز بیت‌کوین در نمایشگاه ite 2019 چگونه کار می‌کند


در جریان پنجمین دوره‌ی نمایشگاه تراکنش ایران (ITE 2019) محصولات جدیدی رونمایی شد که ازجمله‌ جالب‌ترین این ابزار‌ها باید به خودپرداز بیت‌کوین یا BTM و در ابعاد پیشرفته‌تر CTM اشاره کرد.

در جریان پنجمین دوره ی نمایشگاه تراکنش ایران (ITE 2019) محصولات جدیدی رونمایی شد که ازجمله جالب ترین این ابزار ها باید به خودپرداز بیت کوین یا BTM و در ابعاد پیشرفته تر CTM اشاره کرد.در نمایشگاه تراکنش ایران (ITE 2019) علاوه بر میزبانی کارگاه ها و سخنرانی های مختلف، شاهد رونمایی از چندین محصول سخت افزاری و نرم افزاری جدید هستیم. ازجمله محصولات جذاب و جالبی که در این نمایشگاه رونمایی شد، دستگاه خودپرداز بیت کوین از سوی دو شرکت است. یکی از این دو شرکت، شرکت دانش بنیان سبحان بود. BTM این شرکت توانست پنج رمزارز مختلف را پشتیبانی کند. نکته ی جالب درباره ی دستگاه خودپرداز رمزارز سبحان تجهیز آن به دستگاه POS یا کارت خوان بود که درصورت تمایل برای خرید، کاربر می توانست مبلغ مدنظر را به صورت مستقیم ازطریق کارت پرداخت کند. پس از پرداخت مبلغ مدنظر، کاربر می توانست با قراردادن آدرس والت رمزارز خود را دریافت کند. البته خودپرداز بیت کوین برای افرادی که آدرس والت خود را به همراه نداشتند، تدبیری اندیشیده بود. این دستگاه درصورت نداشتن آدرس والت برای دریافت رمزارز، خود با ایجاد والت رمزارز خرید شده را به آن انتقال و کد آن را ازطریق رسید دراختیار کاربر قرار می داد. در ادامه همراه باشید تا با این دستگاه به صورت ویدیویی بیشتر آشنا شویم:تماشا در آپارات | تماشا در یوتیوببه نظر شما در سال های آتی سیستم خودپرداز برای رمز ارز ها رایج خواهد شد؟ مشترکان سیم کارت شاتل موبایل به دلیل قطع اینترنت هدیه دریافت می کنند راهکار تلفن ثابت سازمانی هوشمند از نکسفون در نمایشگاه تراکنش ایران بازوی فناوری اطلاعات بانک سپه پیام رسان امید را درکنار دو سرویس دیگر رونمایی کرد رمز دوم پویا چیست و چگونه اجرایی خواهد شد؟ اینترنت به زودی وصل می شود [به روزرسانی]

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه analysis-تحلیل ارزهای رمزگذاری شده، نشر خبر " اولین خودپرداز بیت‌کوین در نمایشگاه ite 2019 چگونه کار می‌کند از منبع زومیت. "

اخبار گوناگون