روی خط خبر

موضوع: تحلیل ارزهای رمزگذاری شده منبع: زومیت
امتیاز: 5 5

خبر " سقوط ارزش بیت کوین دراثر خط‌و‌نشان دولت چین از منبع زومیت " با موضوع analysis-تحلیل ارزهای رمزگذاری شده در تاریخ ۱۳۹۸/۰۹/۰۹ منتشر شد.

سقوط ارزش بیت کوین دراثر خط‌و‌نشان دولت چین


ارزش بیت‌کوین در یک هفته‌ی اخیر روند نزولی شدیدی در پیش گرفته است، به‌طوری‌که تا ۶٫۵۰۰ دلار نیز کاهش یافته است. چرا ارزش بیت‌کوین به کمترین حد در ۶ ماه اخیر رسید؟

ارزش بیت کوین در یک هفته ی اخیر روند نزولی شدیدی در پیش گرفته است، به طوری که تا ۶٫۵۰۰ دلار نیز کاهش یافته است. چرا ارزش بیت کوین به کمترین حد در ۶ ماه اخیر رسید؟ارزش بیت کوین و اتریوم و ریپل در چند ساعت گذشته به کمترین میزان ۶ ماه گذشته رسید و همین موضوع باعث شد ارزش بازار رمزارزها کاهشی چندمیلیارددلاری تجربه کند. مقاله های مرتبط:پس از آنکه ارزش بیت کوین در ژوئن از مرز ۱۳ هزار دلار عبور کرد، روند صعودی آن متوقف و کاهش ارزش آن آغاز شد. البته این روند کاهشی ادامه دار نبود؛ به طوری که اواخر اکتبر، ارزش بیت کوین از ۷٫۵۰۰ دلار به بیش از ۹٫۹۰۰ دلار افزایش پیدا کرد. درادامه، این رمزارز باردیگر پس از این افزایش کوتاه وارد کانال رکود شد و ساعاتی پیش به کمترین ارزش در ۶ ماه اخیر رسید.در هفته ی گذشته، ارزش بیت کوین از ۸٫۶۰۰ دلار به کمتر از ۷٫۱۳۰ دلار رسید و نهایتا از مرز ۷٫۰۰۰ دلار نیز افول کرده و به قیمت کنونی رسید. این کاهش فقط مختص به بیت کوین نیست و سایر رمزارزها نیز چنین کاهشی را تجربه کرده اند؛ به طوری که اتریوم از حداکثر ارزش ۱۸۷ دلار به ۱۴۶ دلار کاهش پیدا کرد. به گزارش فوربز، دراثر کاهش ارزش در روزهای اخیر، ارزش بازار رمزارزها افتی ۱۷۰ میلیارد دلاری تجربه کرده است. کارشناسان حوزه ی رمزارزها تهدید جدید بانک مرکزی چین علیه صرافی های بیت کوین که به صورت غیرقانونی در این کشور فعالیت می کنند، عامل کاهش قیمت این پول رمزگذاری شده خوانده اند. براساس اطلاعات ارائه شده، بانک مرکزی چین در بیانیه ی ۲۱ نوامبر (۳۰ آبان) خود، به صرافی ها اخطار داده است درصورت انجام معاملات بیت کوین، با آن ها برخورد خواهد شد. پس از آنکه شی جینگ پینگ، رئیس جمهور چین، در هفته های اخیر از فناوری بلاک چین تمجید کرد، معاملات بیت کوین در کشور چین افزایش یافت و همین موضوع باعث شد بانک مرکزی چین به این موضوع واکنش نشان و به صرافی ها درباره ی معامله ی بیت کوین اخطار دهد که درصورت انجام معامله ی غیرقانونی، با واکنش شدیدی مواجه خواهند شد. بنابر اعلام بانک مرکزی چین، سرمایه گذاران نباید بیت کوین را با بلاک چین یکی تصور کنند. درواقع، سخنان شی جینگ پینگ که از بلاک چین تعریف کرده بود، به عنوان تأییدی بر فعالیت بیت کوین تصور و باعث شده بود بسیاری فکر کنند مواضع چین دربرابر بیت کوین تلطیف شده است. همین امر ارزش بیت کوین را افزایش داده بود.. کارشناس رمزارز به خاطر مشاوره برای دور زدن تحریم ها به کره شمالی دستگیر شد مایکروسافت: بدافزار جدید Dexphot بیش از ۸۰ هزار کامپیوتر را آلوده کرده است اولین خودپرداز بیت کوین در نمایشگاه ITE 2019 چگونه کار می کند اینفوگرافیک: نقشه ای از فورک های بیت کوین بلومبرگ: یک نهنگ بیت کوین عامل صعود قیمت در سال ۲۰۱۷ بوده است

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه analysis-تحلیل ارزهای رمزگذاری شده، نشر خبر " سقوط ارزش بیت کوین دراثر خط‌و‌نشان دولت چین از منبع زومیت. "

اخبار گوناگون