روی خط خبر

موضوع: تحلیل ارزهای رمزگذاری شده منبع: زومیت
امتیاز: 5 5

خبر " نخستین مجوز استخراج رمزارز کشور در آذربایجان غربی صادر شد از منبع زومیت " با موضوع analysis-تحلیل ارزهای رمزگذاری شده در تاریخ ۱۳۹۸/۱۰/۲۳ منتشر شد.

نخستین مجوز استخراج رمزارز کشور در آذربایجان غربی صادر شد


رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌غربی اعلام کرد نخستین جواز استخراج رمز ارز کشور در این استان با سرمایه‌گذاری ۱۷۰ هزار یورو صادر شده است.

غلامرضا بابایی، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان غربی اعلام کرد این سازمان ضمن آماده سازی زمینه ی صدور مجوزهای صنعتی رمز ارزها، خدمات تخصصی و کارشناسی نیز دراین زمینه به متقاضیان ارائه داده است. او همچنین اعلام کرد سرمایه گذاری ثابت در نظر گرفته شده برای این طرح ۱۷۰ هزار یورو معادل ۲۵ میلیارد ریال بوده و قرار است طرح در یکی از شهرک های صنعتی استان راه اندازی شود. وی گفت:باتوجه به اهمیت رمزارزهای دیجیتالی در دنیا و سوق فضای کسب وکار در فضای مجازی به این سمت، صدور مجوز استخراج رمزارز در دستور کار وزارت صنعت، معدن و تجارت قرار گرفته است.حضور رمزارزها از حدود ۱۰ سال پیش با بیت کوین آغاز شد و باتوجه به استقبال جهانی از آن، انواع گوناگونی از رمزارزها ایجاد شد که برخی از آن ها موفق بودند و مورد استقبال قرار گرفتند و بسیاری از آن ها از گردونه ی رقابت خارج شده اند.

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه analysis-تحلیل ارزهای رمزگذاری شده، نشر خبر " نخستین مجوز استخراج رمزارز کشور در آذربایجان غربی صادر شد از منبع زومیت. "

اخبار گوناگون