روی خط خبر

موضوع: تحلیل ارزهای رمزگذاری شده منبع: زومیت
امتیاز: 5 5

خبر " صرافی بایننس به‌صورت موقت خرید و فروش را متوقف کرد از منبع زومیت " با موضوع analysis-تحلیل ارزهای رمزگذاری شده در تاریخ ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ منتشر شد.

صرافی بایننس به‌صورت موقت خرید و فروش را متوقف کرد


خرید و فروش رمزارز به‌صورت موقت در صرافی بزرگ بایننس متوقف شد. مسئولان این صرافی، حل مشکلات فنی را به‌عنوان دلیل توقف فعالیت عنوان کردند.

خرید و فروش رمزارز به صورت موقت در صرافی بزرگ بایننس متوقف شد. مسئولان این صرافی، حل مشکلات فنی را به عنوان دلیل توقف فعالیت عنوان کردند.صرافی بزرگ و معتبر بایننس خرید و فروش رمزارز در پلتفرم خود متوقف کرد تا مشکلی فنی در زیرساخت، بررسی و حل شود. این صرافی در بیانیه ای رسمی اعلام کرد که به خاطر فعالیت های غیرمترقبه ی نگه داری و تعمیرات، باید اکثر فعالیت های خود را متوقف کند. درحال حاضر رسانه ها می گویند که تقریبا تمامی فعالیت های تجارتی اعم از برداشت و دریافت ارز و حتی تبادل دارایی در حساب های زیرمجموعه و معاملات آتی غیرممکن هستند. البته صرافی های شریک بایننس همچون زیرمجموعه ی آمریکایی این شرکت، تحت تأثیر توقف فعالیت نیستند.مقاله های مرتبط:عدم تأثیر روی دارایی هاچانگ پنگ ژائو، هم بنیان گذار و مدیرعامل بایننس در حساب کاربری توییتر خود نوشت که یکی از واحدهای ارائه ی داده ی بازار در صرافی با مشکل مواجه شده، اما تأثیری روی موتور مرکزی نداشته است. درنتیجه هیچ بخشی از دارایی کاربران تحت تأثیر مشکلات پیش آمده نخواهد بود. به علاوه او ادعا کرد که معامله های آتی به درستی در پلتفرم قابل اجرا هستند، چون از موتور اجرایی متفاوتی استفاده می کنند.ژائو در اطلاع رسانی دیگری گفت که برای جبران مشکل پیش آمده برای کاربران، بخشی از کارمزد معاملاتی آن ها به مدت یک روز لحاظ نخواهد شد. او در آخرین توییت خود نیز نوشت که مشکلات تا حد زیادی برطرف شده اند و کاربران می توانند در سفارش های خرید و فروش خود تغییر ایجاد کنند تا فرایندها به حالت عادی بازگردد.جدیدترین مشکل کاربران بایننسمشکل اخیر، جدیدترین چالشی است که برای کاربران و اعضای بایننس ایجاد شد. صرافی بزرگ رمزارز چند روز پیش خبر از مشکل دیگری در فرایندهای اجرایی داد. آن ها در گزارش خود اذعان کردند که انتظار حجم بالای کاربران جدید را در پلتفرم خود نداشتند. در بخشی از گزارش قبلی نوشته شد:هفته ی گذشته شرایط بسیار سختی داشتیم. تعدادی مشکل کارایی و بهره وری را تحربه کردیم که تأثیری منفی روی دست رسی به پلتفرم ما داشت.طبق گزارشی که هفته ی گذشته توسط بایننس منتشر شد، پلتفرم خرید و فروش این صرافی توانایی مدیریت حجم بالای کاربران را نداشت و همچنین آمار بازار و سفارش ها و دارایی ها نیز به روز نمی شدند. آن ها قول دادند که به زودی همه ی مشکلات کارایی را برطرف می کنند. به علاوه، به کاربرانی که از مشکلات پیش آمده خسارت دیده اند پیشنهاد می شود تا با بخش پشتیبانی صرافی تماس بگیرند.برخی از کاربران توییتر پس از اعلام خبر ناگهانی توقف فعالیت در بایننس، نگرانی هایی جدی را مطرح کردند. حتی برخی ادعا می کنند که شاید بزرگ ترین صرافی رمزارز تحت حمله ی سایبری یا نفوذ باشد. به هرحال اکنون هیج شواهدی مبنی بر هک شدن بایننس وجود ندارد. درواقع مشکلات کارایی که اخیرا توسط خود صرافی تأیید شد و همچنین گزارش های متفرقه ازسوی کاربران، وجود مشکل فنی ساده را محتمل تر می کند. ارزش بیت کوین برای اولین بار در سال ۲۰۲۰ از مرز ۱۰ هزار دلار عبور کرد مرکز پژوهش های مجلس: استخراج ارز دیجیتال درآمد میلیارد یورویی برای کشور به همراه می آورد لاین مجوزهای لازم برای حضور در بازار ارزهای دیجیتال ژاپن را به دست آورد شرط واردات دستگاه ماینر به کشور برای تولید ارز دیجیتال اعلام شد برتری کوانتومی گوگل، رمزگشایی و شکست بیت کوین را به همراه خواهد داشت؟

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه analysis-تحلیل ارزهای رمزگذاری شده، نشر خبر " صرافی بایننس به‌صورت موقت خرید و فروش را متوقف کرد از منبع زومیت. "

اخبار گوناگون