روی خط خبر

موضوع: تحلیل ارزهای رمزگذاری شده منبع: زومیت
امتیاز: 5 5

خبر " هکری ۲۵ میلیون دلار رمزارز را به صاحبانشان بازگرداند از منبع زومیت " با موضوع analysis-تحلیل ارزهای رمزگذاری شده در تاریخ ۱۳۹۹/۰۲/۰۶ منتشر شد.

هکری ۲۵ میلیون دلار رمزارز را به صاحبانشان بازگرداند


در اقدامی جالب، هکری که دست به سرقت معادل ۲۵ میلیون دلار رمزارز زده بود، رمزارزها را به صاحبانشان بازگرداند.

دنیای رمزارزها همیشه مرموز است. در این دنیا زمانی که رمزارزی به حساب شخص دیگری واریز شود، تقریبا غیرممکن است که بتوان این تراکش را ردیابی کرد. درواقع اگر هکری به حساب رمزارز شخصی دستبرد بزند، ردیابی آن بسیار دشوار است.حال، اخباری به گوش می رسد که هکر یا هکرهایی به حساب های سرویس dForce حمله کرده اند و تقریبا موجودی تمامی حساب ها را به سرقت برده اند؛ اما پس از مدتی رمزارزهای دزدیده شده را به صاحبانشان بازگردانده اند.حدس زده می شود که هکرها کلاه سفید باشند و با انجام این عمل درواقع ایرادات و باگ های سرویس dForce را نشان داده اند. میندائو یانگ، موسس پلتفرم dForce با ارسال پستی در ۱۹ آوریل (۳۱ فروردین) گفت که پروتکل وام دهی (Lending Protocol) یا Lendf.Me مورد حمله هکرها قرار گرفته است و درنتیجه رمزارزهایی به ارزشی معادل ۲۵ میلیون دلار ربوده شده است.چنین اقدامی یعنی سرقت رمزارزها اتفاقی است که هر از گاهی در فضای مجازی رخ می دهد؛ اما آنچه کسی انتظار آن را نداشت، بازگرداندن رمزارزهای سرقتی به صاحبانشان است. یانگ در پست جدید خود گفت که تقریبا تمامی رمزارزهای ربوده شده را دریافت کرده اند. در متن پست جدید یانگ آمده است:ما هنوز در میانه فرایند باز پس گرفتن رمزارزها هستیم و متاسفانه نمی توانم بیش از این اطلاعاتی در اختیارتان قرار دهم؛ اما در آینده جزئیات کامل تری در این زمینه منتشر خواهم کرد.مقاله های مرتبط:شاید مهم ترین نکته در حرف های یانگ این موضوع باشد که کاربران dForce رمزارزهای از دست داده خود را دوباره به دست خواهند آورد. با این حال مشکلی که وجود دارد این است که رمزارزها به مقادیر قبلی پس فرستاده نمی شوند و در پکیج های مختلف هستند. همین امر کار dForce برای بازگرداندن موجودی حساب های مورد حمله قرار گرفته را کمی دشوار می سازد.

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه analysis-تحلیل ارزهای رمزگذاری شده، نشر خبر " هکری ۲۵ میلیون دلار رمزارز را به صاحبانشان بازگرداند از منبع زومیت. "

اخبار گوناگون
× ×