روی خط خبر

موضوع: تحلیل ارزهای رمزگذاری شده منبع: زومیت
امتیاز: 5 5

خبر " هاوینگ بیت کوین رخ داد ؛ پاداش ماینینگ به ۶.۲۵ بیت کوین کاهش یافت از منبع زومیت " با موضوع analysis-تحلیل ارزهای رمزگذاری شده در تاریخ ۱۳۹۹/۰۲/۲۴ منتشر شد.

هاوینگ بیت کوین رخ داد ؛ پاداش ماینینگ به ۶.۲۵ بیت کوین کاهش یافت


هاوینگ بیت‌کوین انجام شد و پاداش ماینینگ از ۱۲.۵ بیت‌کوین به ۶.۲۵ کاهش پیدا کرد. بیت‌کوین دقایقی پیش سومین هاوینگ تاریخ حیات خود را تجربه کرد. 

مورد انتظارترین حادثه ی دنیای ارزهای رمزنگاری شده روی داد؛ در حالی که بسیاری از علاقمندان و دنبال کنندگان اخبار حوزه ی فناوری در انتظار بودند، پاداش ماینینگ پس از نصف شدن در اثر هاوینگ به ۶.۲۵ بیت کوین کاهش پیدا کرد. در حالی بیت کوین شاهد روی دادن سومین هاوینگ خود بود که ارزش این پول رمزنگاری شده طی ۲۴ ساعت اخیر و پس از نوسان های متعدد، هم اکنون در بازه ی قیمتی ۸٫۵۰۰ دلار قرار دارد.ویدیوتماشا در آپارات | تماشا در یوتیوب | تماشا در IGTVهمانطور که پیش از این در زومیت به بررسی ماهیت هاوینگ پرداختیم، این پدیده در جهت حفظ ارزش بیت کوین است. ساتوشی ناکاموتو، خالق رمزآلود بیت کوین این ارز رمزنگاری شده، شبکه ی بلاک چین بیت کوین را به گونه ای طراحی کرده تا تنها ۲۱ میلیون واحد از این ارز تولید شود. نصف شدن پاداش ماینینگ در راستای همین امر بوده و تا سال ۲۱۴۰ و ماین شدن تمام ۲۱ میلیون بیت کوین ادامه خواهد داشت. سومین هاوینگ باعث می شود تا پاداش ماینینگ به ازای هر بلوک از ۱۲.۵ بیت کوین به ۶.۲۵ بیت کوین کاهش یابد. براساس اطلاعات ارائه شده، تا این لحظه بیش از ۱۸.۳۷ میلیون بیت کوین ماین شده است.مقاله ی مرتبط:هاوینگ سوم از دو بعد قابل بررسی است: به صرفه بودن ماینینگ و همچنین افزایش قیمت. بسیاری از کارشناسان حوزه ی ارزهای رمزنگاری شده پیش بینی کرده اند که کاهش پاداش ماینینگ منجر به این خواهد شد تا برخی از ماینرها و بالاخص ماینرهایی که از دستگاه های نسبتا قدیمی استفاده می کنند، اقدام به خاموش کردن بکنند، چرا که ماین کردن این حجم از بیت کوین با صرف انرژی و زمان و منابع دیگر به صرفه نیست. موضوع دیگری که بصورت ناخودآگاه پس از هاوینگ سوم می تواند به ذهن ها متبادر شود، تاثیرگذاری هاوینگ بر قیمت بیت کوین به عنوان بزرگ ترین ارز رمزنگاری شده است. به نظر می رسد هاوینگ بیت کوین که دقایقی پیش روی داد، تاثیر خود را روی ارزش این ارز رمزنگاری شده نشان می دهد، بطوریکه در فاصله ی نگارش این خبر، ارزش بیت کوین با رشدی ۲۰۰ دلاری به بالای ۸٫۷۰۰ دلار رسید. باید دید که آیا این روند صعودی تداوم خواهد داشت و آیا طی ماه های آینده ارزش بیت کوین به مرزهای جدیدی دست خواهد یافت یا خیر؟ نظر شما در این خصوص چیست؟

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه analysis-تحلیل ارزهای رمزگذاری شده، نشر خبر " هاوینگ بیت کوین رخ داد ؛ پاداش ماینینگ به ۶.۲۵ بیت کوین کاهش یافت از منبع زومیت. "

اخبار گوناگون
× ×