روی خط خبر

موضوع: تحلیل ارزهای رمزگذاری شده منبع: زومیت
امتیاز: 5 5

خبر " تجهیزات استخراج ارزهای دیجیتال موجود در کشور قاچاق محسوب می‌شوند از منبع زومیت " با موضوع analysis-تحلیل ارزهای رمزگذاری شده در تاریخ ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ منتشر شد.

تجهیزات استخراج ارزهای دیجیتال موجود در کشور قاچاق محسوب می‌شوند


تکلیف تجهیزات ماینرهای ارز دیجیتال که تا تاریخ ۱۳ مرداد سال ۹۸ وارد کشور شده‌اند، درنهایت مشخص شد.

پس از آنکه دولت تولید و استخراج رمزارز را «صنعت» تلقی کرد، صدور مجوز برای استخراج کنندگان ارز دیجیتال به وزارت صنعت، معدن و تجارت واگذار شد. بااین حال، همچنان مشخص نبود، دستگاه های استخراج کننده ی ارز دیجیتال که پیش از این مصوبه وارد کشور شده بودند، چه تکلیفی دارند و به همین دلیل مشکلات زیادی برای صاحبان این تجهیزات پیش آمد و آن ها را به عدم فعالیت یا فعالیت های زیرزمینی سوق داد.درنهایت، امروز، ۹تیرماه ۱۳۹۹، هیئت وزیران تکلیف تجهیزات استخراج موجود در کشور را مشخص کرد. به تصمیم دولت، اکنون دستگاه های استخراج ارز دیجیتال تا پیش از تاریخ ۱۳ مرداد ۱۳۹۸، به عنوان کالای قاچاق در نظر گرفته می شوند و به همین علت، استخراج کنندگان با پرداخت جریمه و عوارض دستگاه ها می توانند مشکل موجود را حل کنند.به نقل از وب سایت دفتر هیئت دولت، کلیه ی دارندگان دستگاه های استخراج رمز ارز مکلف هستند حداکثر ظرف یک ماه از زمان اعلام وزارت صنعت، معدن و تجارت، مشخصات هویتی را خود به همراه تعداد و نوع دستگاه های در مالکیت خود، در سامانه ای که وزارت صنعت، معدن و تجارت تعیین می کند، ثبت کنند.پرداخت کلیه ی حقوق و عوارض دولتی به صورت اینترنتی صورت می گیرد.همچنین وزارت صنعت، معدن و تجارت ازسوی دولت مکلف است تا ظرف مدت یک ماه از تاریخ عملیاتی شدن سامانه، فهرست مراکز دارای جواز تأسیس در این صنعت را اعلام کند.ماینرها باید ظرف مدت یک ماه، تمام دستگاه های خود را تنها به مراکز مشخص شده تحویل دهند یا برای فعالیت خود مجوز دریافت کنند. مراکز تحویل تجهیزات ماینرها نیز باید رسید تحویل شخص را در سامانه ی یادشده بارگذاری کنند.دستورالعمل نحوه ی اعطای مجوز فعالیت و درگاه آن، ظرف یک ماه از تاریخ مصوبه ی امروز هیأت دولت توسط وزارت صمت در درگاه ملی مجوزهای کشور (سامانهG4b) بارگذاری خواهد شد.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه analysis-تحلیل ارزهای رمزگذاری شده، نشر خبر " تجهیزات استخراج ارزهای دیجیتال موجود در کشور قاچاق محسوب می‌شوند از منبع زومیت. "

اخبار گوناگون
× ×