روی خط خبر

موضوع: تحلیل ارزهای رمزگذاری شده منبع: زومیت
امتیاز: 5 5

خبر " دارندگان ماینرهای قاچاق، یک ماه برای خوداظهاری مهلت دارند از منبع زومیت " با موضوع analysis-تحلیل ارزهای رمزگذاری شده در تاریخ ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ منتشر شد.

دارندگان ماینرهای قاچاق، یک ماه برای خوداظهاری مهلت دارند


دارندگان دستگاه‌های قاچاق استخراج ارز دیجیتال از ۲۵ مرداد به‌مدت یک ماه مهلت دارند تا نسبت به خوداظهاری دستگاه ماینر خود اقدام کنند

هیأت دولت ۹ تیرماه مصوبه ای را تصویب کرد که به موجب آن دارندگان دستگاه های ماینری که پیش از ۱۳ مرداد ۹۸ اقدام به خرید دستگاه خود کرده بودند، ملزم شدند تا به مدت یک ماه از زمان معرفی یک سامانه، دستگاه خود را ثبت کنند تا دستگاه آن ها به مثابه ی قاچاق تلقی نشود.به نقل از شبکه اطلاع رسانی تولید و تجارت ایران، زمان خوداظهاری دارندگان دستگاه استخراج ارز دیجیتال از ۲۵ مرداد آغاز خواهد شد.سعید زرندی، معاون طرح و برنامه وزارت صنعت، معدن و تجارت تشریح کرد: «به دلیل اینکه درگذشته، فرایند استخراج رمزارزها قانونی نبود، تعدادی دستگاه به صورت قاچاق وارد شده و درحال حاضر مشکلاتی برای فعالان این صنعت به وجود آورده است. لذا با مساعدت هیأت محترم وزیران، این مشکل مرتفع می شود.»زرندی خبر داد که فعالان حوزه ی رمزارز در کشور می توانند از ۲۵ مرداد در سامانه بهین یاب، دستگاه خود را ثبت کنند و با پرداخت حقوق و عوارض دولتی، فعالیت قانونی داشته باشند. بر همین اساس، دستگاه های ماینری که از این پس از مبادی غیررسمی وارد کشور شود و در سامانه ثبت نشود، قاچاق محسوب می شود.معاون طرح و برنامه وزارت صنعت، معدن و تجارت، تعداد جوازهای صادرشده برای استخراج رمزارز در کشور را ۶۲۴ مورد اعلام کرده و عنوان کرد که ۱۵ واحد در مرحله ی درخواست صدور پروانه بهره برداری هستند و دو واحد ازمیان آن ها نیز پروانه ی بهره برداری دریافت کرده اند.از دیگر اخباری که زرندی اعلام کرد، آغاز مدل سازی برای استفاده از رمزارزها در واردات کالا بود. باتوجه به وضعیت کمبود ارز در کشور که مشکلات فراوانی را در واردات انواع کالا ایجاد کرده است، واردکردن ارز با بهره گیری از رمزارزها می تواند مشکلات زیادی را درمبحث واردات حل کند.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه analysis-تحلیل ارزهای رمزگذاری شده، نشر خبر " دارندگان ماینرهای قاچاق، یک ماه برای خوداظهاری مهلت دارند از منبع زومیت. "

پربازدیدترین برچسب ها
اخبار گوناگون
× ×