روی خط خبر

لیست جدیدترین اخبار ارزهای رزمزگذاری شده در خبرگزاری ارز دیجیتال

لیست جدیدترین اخبار ارزهای رزمزگذاری شده در خبرگزاری ارز دیجیتال در صفحه ی 1

فرصت‌های شغلی در حوزه بلاک چین و ارزهای دیجیتال

در چند سال گذشته، بلاک چین به یکی از حوزه های کاری داغ و جدید برای افراد مختلف تبدیل شده است. بر اساس نظرسنجی «دیلویت» (Deloitte Insights)، ۸۶درصد از پاسخ دهندگان معتقدند که فناوری بلاک چین جای کار بسیار دارد و بالاخره در هر گوشه ای کاربردهای آن را خواهیم دید. در نظرسنجی دیگری که «آپ ورک» (Upwork)، بزرگ ترین شبکه […] The post فرصت های شغلی در حوزه بلاک چین و ارزهای دیجیتال appeared first on ارزدیجیتال.

خیزش ارزهای دیجیتال متاورسی و پیش‌بینی نوسانات بیشتر

طی شبانه روز گذشته قیمت بیت کوین تقریباً ثابت مانده است و همین امر شاید نشان دهنده کاهش ترس معامله گران بازار باشد. در همین حال قیمت سندباکس طی همین مدت ۷ درصد افزایش یافته است. به گزارش کوین دسک، بیشتر آلت کوین ها در روز گذشته رشد داشته و تا حدی کاهش قیمت هفته گذشته خود را جبران […] The post وضعیت بازار: خیزش ارزهای دیجیتال متاورسی و پیش بینی نوسانات بیشتر appeared first on ارزدیجیتال.

مردم کشورهای پیشرفته از متاورس بیشتر استقبال می‌کنند؟ نه این‌طور نیست

علی رغم آن چه که انتظار داریم نظرسنجی ها حاکی نشان می دهد، تعداد افرادی که معتقدند متاورس زندگی آنان را بهبود می بخشد، در کشورهای در حال توسعه، بیش از دو برابر بیشتر از کشورهای پیشرفته است. به گزارش کوین تلگراف و براساس نظرسنجی مجمع جهانی اقتصاد (WEF)، مردم کشورهای در حال توسعه بسیار بیشتر از مردم کشورهای توسعه یافته […] The post مردم کشورهای پیشرفته از متاورس بیشتر استقبال می کنند؟ نه این طور نیست appeared first on ارزدیجیتال.

صرافی‌ها از چند روز دیگر لونا‌های شبکه جدید تِرا را به بازار خود اضافه می‌کنند

در حالی که بسیاری از کاربران همچنان به دنبال جبران ضررهای خود هستند، تیم تِرا خود را برای راه اندازی بلاک چین جدید آماده می کند. در همین حال، با وجود اینکه رأی گیری برای راه اندازی شبکه جدید هنوز به پایان نرسیده است، برخی از صرافی ها اعلام کرده اند به زودی توکن جدید این شبکه را به بازار خود اضافه […] The post صرافی ها از چند روز دیگر لونا های شبکه جدید تِرا را به بازار خود اضافه می کنند appeared first on ارزدیجیتال.

کدام صرافی‌های غیرمتمرکز بیشتر از همه مورد استفاده قرار می‌گیرند؟

صرافی های غیرمتمرکز (DEX) به سرعت در حال رشد هستند، به طوری که برخی از کارشناسان انتظار دارند به زودی این صرافی ها، صرافی های متمرکز را کنار بزنند؛ اما ماه گذاشته کدام یک از این پلتفرم های معاملاتی غیرمتمرکز بیشترین کاربران را به خود جذب کرده است. به گزارش کریپتو اسلیت، کریپتو دیفر (CryptoDiffer)، شرکت رسانه ای فعال در حوزه بلاک چین، اخیراً […] The post کدام صرافی های غیرمتمرکز بیشتر از همه مورد استفاده قرار می گیرند؟ appeared first on ارزدیجیتال.

۲۰۲۲ سال بیت کوین و طلاست

یکی از کارشناسان بلومبرگ معتقد است بیت کوین می تواند در سال ۲۰۲۲، در مقایسه با سایر کلاس های دارایی عملکرد بهتری داشته باشد. به گزارش کریپتو اسلیت، تورم در سراسر جهان ظاهراً از کنترل شده است. نرخ تورم انگلستان به ۹ درصد رسیده و میزان عرضه نقدینگی «M1» هم رشد کرده است. منظور از M۱، سکه […] The post بلومبرگ: ۲۰۲۲ سال بیت کوین و طلاست appeared first on ارزدیجیتال.

چرا بازدهی بیت کوین و ارزهای دیجیتال کمتر شده است؟

سرمایه گذاران در طول چند ماه گذشته با فشارهای نزولی زیادی دست وپنجه نرم کرده اند و میل برخی از معامله گران به خروج از بازار و کاهش ریسک سبد سرمایه گذاری شان بیشتر شده است. کارشناسان می گویند با این شرایط، نمی توان برای بلندمدت از ارزهای دیجیتال انتظار بازدهی مثبت داشت. به گزارش کوین دسک، روز گذشته و در حالی که […] The post وضعیت بازار: چرا بازدهی بیت کوین و ارزهای دیجیتال کمتر شده است؟ appeared first on ارزدیجیتال.

کدام شرکت‌های بزرگ بیت کوین و ارزهای دیجیتال را می‌پذیرند؟

در این مقاله قصد داریم برخی از بزرگ ترین شرکت هایی که بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال را به عنوان روش پرداخت قابل قبول پذیرفته اند، به طور مختصر معرفی کنیم. The post کدام شرکت های بزرگ بیت کوین و ارزهای دیجیتال را می پذیرند؟ appeared first on ارزدیجیتال.

به‌روزرسانی اتریوم به اثبات سهام نزدیک‌تر از همیشه؛ باید منتظر چه تغییراتی باشیم؟

حدود سه ماه تا زمان پیش بینی شده برای اتمام به روزرسانی اتریوم به نسخه دوم باقی مانده است و انتظار می رود توسعه دهندگان این ارز دیجیتال این بار برای نهایی کردن انتقال شبکه به سازوکار اثبات سهام مصمم تر باشند؛ اما پس از اتمام این انتقال شاهد چه تغییراتی در شبکه اتریوم خواهیم بود؟ به گزارش کوین تلگراف، تیم بیکو […] The post به روزرسانی اتریوم به اثبات سهام نزدیک تر از همیشه؛ باید منتظر چه تغییراتی باشیم؟ appeared first on ارزدیجیتال.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت ارزهای دیجیتال؛ بازیابی قیمت‌ها آسان نخواهد بود

بازار سهام آمریکا پس از هفته ها فروش پی درپی در حال بازیابی است و تیم پلتفرم تحلیلی متریال ایندیکیتورز (Material Indicators) انتظار دارند بازار ارزهای دیجیتال هم همین روند را دنبال کند. آنها می گویند بیت کوین قبل از آغاز یک شکست صعودی واقعی، احتمالاً باز هم مدتی را در یک بازه نوسانی محدود می گذارند. میانگین متحرک […] The post تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت ارزهای دیجیتال؛ بازیابی قیمت ها آسان نخواهد بود appeared first on ارزدیجیتال.

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

لیست جدیدترین اخبار ارزهای رزمزگذاری شده در خبرگزاری ارز دیجیتال در صفحه ی 1

پربازدیدترین برچسب ها
اخبار گوناگون
× ×