روی خط خبر

لیست جدیدترین اخبار ارزهای رزمزگذاری شده در خبرگزاری ارز دیجیتال

لیست جدیدترین اخبار ارزهای رزمزگذاری شده در خبرگزاری ارز دیجیتال در صفحه ی 157

کریگ رایت دوباره مدعی شد ساتوشی ناکاموتو است: وایت پیپر من را از سایت‌هایتان پاک کنید!

کریگ رایت (Craig Wright)، چهره جنجالی دنیای ارزهای دیجیتال و خالق خودخوانده بیت کوین سرانجام با توسل به تهدیدات حقوقی توانست یکی از پایگاه های اطلاع رسانی را وادار کند تا وایت پیپر بیت کوین را از روی وب سایت خود بردارد. رایت می گوید که وایت پیپر بیت کوین، متعلق به اوست و کسی حق ندارد با نقض […] The post کریگ رایت دوباره مدعی شد ساتوشی ناکاموتو است: وایت پیپر من را از سایت هایتان پاک کنید! appeared first on ارزدیجیتال.

ژاپن برای آزمایش ارز دیجیتال ملی در چند ماه آینده آماده می‌شود

بانک مرکزی ژاپن (BoJ) در حال آماده سازی برای آغاز فاز دوم از پروژه ین دیجیتال است تا بتواند ارز دیجیتال ملی خود را عرضه کند. پروژه ارز دیجیتال ملی ژاپن قرار است در سه فاز عملیاتی شود. به گزارش کریپتونیوز، اگرچه بانک ژاپن در مواضع رسمی هنوز درباره انتشار ارز دیجیتال بانک مرکزی مردد است، […] The post ژاپن برای آزمایش ارز دیجیتال ملی در چند ماه آینده آماده می شود appeared first on ارزدیجیتال.

شمار نهنگ‌های بیت کوین به بالاترین میزان تاریخ خود رسید

شمار آدرس های متعلق به نهنگ های بیت کوین، به ۲,۴۴۰ رسیده است که بالاترین میزان در تاریخ این ارز دیجیتال است. به افرادی که موجودی آدرس های آنها بیش از ۱,۰۰۰ بیت کوین است نهنگ گفته می شود. به گزارش دیکریپت، کانال تلگرامی تحلیل کریپتو موسوم به آنفولدد (Unfolded)، در مطلبی نوشت که از آغاز سال ۲۰۲۱ میلادی، […] The post شمار نهنگ های بیت کوین به بالاترین میزان تاریخ خود رسید appeared first on ارزدیجیتال.

کوین دسک: هیچ دوبار خرج کردنی روی بیت کوین رخ نداده است

پس از انتشار اخبار و حواشی بسیار پیرامون خرج دوباره (Double Spend) روی شبکه بیت کوین، رسانه کوین دسک با بررسی شواهد موجود و اتفاقات مختلف، اعلام کرده است که هیچ دوباره خرج کردنی رخ نداده است. نباید فراموش کرد که یکی از اصولی که شبکه بیت کوین بر پایه آن کار می کند، توانایی شبکه […] The post کوین دسک: هیچ دوبار خرج کردنی روی بیت کوین رخ نداده است appeared first on ارزدیجیتال.

تعداد اعتبارسنج‌های اتریوم ۲.۰ به ۶۶ هزار رسید

تحلیل واریزهای اخیر در آدرس قرارداد اتریوم ۲ نشان می دهد که که تعداد اعتبارسنج های انفرادی شبکه به بیش از ۶۶,۰۰۰ رسیده است. به گزارش کوین تلگراف، هفت هفته پس از راه اندازی بیکن چین (Beacon Chain) اتریوم ۲، مقدار ۲.۲۵ میلیون واحد اتر به آدرس قرارداد سپرده اتریوم ۲ واریز شده است. این مسئله حاکی از […] The post تعداد اعتبارسنج های اتریوم ۲.۰ به ۶۶ هزار رسید appeared first on ارزدیجیتال.

در بیت کوین یک تراکنش مشکوک به خرج دوباره پول مشاهده شد

اصلاحیه در مورد خرج دوباره پول روی بیت کوین: بیتمکس، منبع اصلی خبر، در ابتدا با تیتری عنوان کرده بود که مقداری بیت کوین روی شبکه دو بار خرج شده است. کمی بعد این صرافی خبر را تکذیب کرد و نوشت که این اتفاق فقط «مشکوک» بوده است. کارشناسان بیت کوین معتقدند چنین اتفاقی روی […] The post در بیت کوین یک تراکنش مشکوک به خرج دوباره پول مشاهده شد appeared first on ارزدیجیتال.

مشاور سابق ریپل کنترل‌کننده ارز آمریکا خواهد شد

به نظر می رسد جو بایدن رئیس جمهور جدید آمریکا قصد دارد مایکل بار (Michael Barr)، یکی از مدیران سابق حوزه ارزهای دیجیتال را به عنوان رئیس اداره کنترل کننده ارزی آمریکا (OCC) منصوب کند. بار پیش تر عضو هیئت مدیره ریپل بوده است. به گزارش کوین تلگراف و به نقل از وال استریت ژورنال، یکی از اعضای سابق هیئت مشاوران مدیریتی […] The post مشاور سابق ریپل کنترل کننده ارز آمریکا خواهد شد appeared first on ارزدیجیتال.

معاون وزیر ارتباطات: ارز دیجیتال بانک مرکزی یک الزام برای افزایش فراگیری مالی است

امیر ناظمی، رئیس سازمان فناوری اطلاعات و معاون وزیر ارتباطات، در رویداد ارز دیجیتال بانک مرکزی با اشاره به مزایای این ارزهای دیجیتال گفت که امروزه این نوع از ارزها یک الزام برای افزایش فراگیری مالی به حساب می آیند. به گزارش ارزدیجیتال و به نقل از راه پرداخت، امیر ناظمی، رئیس سازمان فناوری اطلاعات و معاون وزیر […] The post معاون وزیر ارتباطات: ارز دیجیتال بانک مرکزی یک الزام برای افزایش فراگیری مالی است appeared first on ارزدیجیتال.

بایدن روند قانونی الزام احراز هویت برای کیف پول‌های شخصی را متوقف کرد

جو بایدن رئیس جمهور جدید آمریکا همه فرآیندهای قانون گذاری فدرال از جمله قانون پیشنهادی شبکه مبارزه با جرایم مالی (FinCEN) را متوقف کرد. این قانون ارائه دهندگان خدمات حوزه ارزهای دیجیتال را موظف به اجرای سیاست های سخت گیرانه احراز هویت می کرد. به گزارش کوین تلگراف، یکی از اولین اقدامات جو بایدن رئیس جمهور جدید آمریکا در روز اول کاری […] The post بایدن روند قانونی الزام احراز هویت برای کیف پول های شخصی را متوقف کرد appeared first on ارزدیجیتال.

۲۷۰ هزار واحد بیت کوین در یک ماه گذشته به کیف پول‌های شخصی منتقل شده است؛ سرمایه‌گذاری بلندمدت!

گلاسنود (Glassnode) در آمار تازه خود با اشاره به انتقال ۲۷۰,۰۰۰ واحد بیت کوین به کیف پول های شخصی در ۳۰ روز گذشته، عنوان کرده است که سرمایه گذاران رویکردی بلندمدت در ارتباط با بازار اتخاذ کرده اند. به گزارش کوین تلگراف، علیرغم افزایش قیمت بیت کوین، سرمایه گذاران این ارز دیجیتال با انتقال ارزهای دیجیتال خود به کیف […] The post ۲۷۰ هزار واحد بیت کوین در یک ماه گذشته به کیف پول های شخصی منتقل شده است؛ سرمایه گذاری بلندمدت! appeared first on ارزدیجیتال.

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

لیست جدیدترین اخبار ارزهای رزمزگذاری شده در خبرگزاری ارز دیجیتال در صفحه ی 157

اخبار گوناگون
× ×