روی خط خبر

لیست جدیدترین اخبار ارزهای رزمزگذاری شده در خبرگزاری ارز دیجیتال

لیست جدیدترین اخبار ارزهای رزمزگذاری شده در خبرگزاری ارز دیجیتال در صفحه ی 170

سعید محمد: رمزارز ایرانی تولید و در عرصه جهانی عرضه می‌کنیم

سعید محمد، نامزد انتخابات ریاست جمهوری، در مصاحبه اخیر خود با بیان این که رمزارز ها می توانند در تحریم ها به جمهوری اسلامی کمک کنند، افزود که در چارچوب مشخص رمزارز داخلی تولید می کنیم و در عرصه جهانی عرضه خواهد شد. به گزارش ارزدیجیتال، بهزاد قبادی؛ سعید محمد، کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری، در نشست خبری خود در پاسخ به […] The post سعید محمد: رمزارز ایرانی تولید و در عرصه جهانی عرضه می کنیم appeared first on ارزدیجیتال.

پروژه internet computer دفینیتی پس از ۵ سال راه‌اندازی شد

بنیاد دفینیتی (Dfinity Foundation) پس از پنج سال توسعه، پلتفرم اینترنت کامپیوتر (The Internet Computer) را راه اندازی کرد. اینترنت کامپیوتر یکی از موردانتظارترین پروژه های بلاک چینی چند سال اخیر بوده است. به گزارش کوین دسک، اینترنت کامپیوتر پلتفرمی مبتنی بر قراردادهای هوشمند است که سرعتی معادل سرعت اینترنت دارند. از راه اندازی اینترنت کامپیوتر سال ها به عنوان […] The post پروژه Internet Computer دفینیتی پس از ۵ سال راه اندازی شد appeared first on ارزدیجیتال.

قیمت اتریوم دوباره رکورد تاریخی زد؛ نزدیک ۴ هزار دلار!

کمتر از یک هفته پس از آنکه قیمت اتریوم برای اولین بار به ۳,۰۰۰ دلار رسید، این ارز دیجیتال به رکورد جدیدی دست یافت و قیمت آن به ۳,۸۵۵ دلار افزایش پیدا کرد. به گزارش کوین دسک، قیمت اتر، ارز دیجیتال بومی بلاک چین اتریوم، به روند افزایشی اخیر خود را ادامه داد و روز […] The post قیمت اتریوم دوباره رکورد تاریخی زد؛ نزدیک ۴ هزار دلار! appeared first on ارزدیجیتال.

ایلان ماسک در برنامه snl: به من بگویید «دوج‌فادر»؛ سقوط سنگین قیمت دوج کوین

دوج کوین (DOGE) که در سال جاری میلادی ۱۳۰ برابر رشد کرده بود، همزمان با اجرای برنامه کمدی توسط ایلان ماسک درباره آن، سقوط سنگینی را تجربه کرد. به گزارش کوین دسک، ایلان ماسک (Elon Musk)، مدیرعامل تسلا و اسپیس ایکس، شنبه شب (صبح یکشنبه به وقت تهران) برنامه زنده Saturday Night Live از شبکه ان بی سی (NBC) […] The post ایلان ماسک در برنامه SNL: به من بگویید «دوج فادر»؛ سقوط سنگین قیمت دوج کوین appeared first on ارزدیجیتال.

وضعیت بازار: بیت کوین نزدیک ۵۸,۰۰۰ دلار، آلت کوین‌های پرنوسان

داده های تازه بازار نشان می دهد که قیمت بیت کوین وارد فاز تثبیت شده است. از سوی دیگر، نوسانات بالای آلت کوین ها و همزمانی آن با کاهش سلطه بیت کوین بر بازار، اثبات کننده فصل آلت کوین ها است. به نقل از کوین دسک، گزارش تازه دولت آمریکا نشان می دهد که در ماه آوریل ۲۶۶,۰۰۰ شغل ایجاد شده […] The post وضعیت بازار: بیت کوین نزدیک ۵۸,۰۰۰ دلار، آلت کوین های پرنوسان appeared first on ارزدیجیتال.

دوج کوین ۳۰٪ دیگر رشد کرد؛ همه منتظر برنامه فردای ایلان ماسک

روز شنبه ساعت ۱۱:۳۰ به وقت نیویورک (حدود ۸ صبح یکشنبه به وقت تهران) ایلان ماسک در برنامه «Saturday Night Live» شبکه NBC، یکی از پربیننده ترین برنامه های تلویزیونی آمریکا، حاضر می شود تا یک برنامه کمدی را اجرا کند. هیچ کس بیش از طرفداران بی شمار دوج کوین منتظر این برنامه نیست، چراکه موضوع اصلی آن همین ارز دیجیتال است. […] The post دوج کوین ۳۰٪ دیگر رشد کرد؛ همه منتظر برنامه فردای ایلان ماسک appeared first on ارزدیجیتال.

میلیاردر مشهور: قیمت دوج کوین به یک دلار می‌رسد و تبدیل به استیبل کوین می‌شود

مارک کوبان، میلیاردر مشهور آمریکایی، پیش بینی کرد که قیمت دوج کوین تا یک دلار به صورت پیوسته رشد می کند، اما پس از آن بدون تغییر و ثابت باقی می ماند. به گزارش دیکریپت، دوج کوین در سال ۲۰۱۳ صرفاً به عنوان یک ارز شوخی مرتبط با طنز سگ شیبا اینو (Shiba Inu) که در اینترنت محبوب بود، ایجاد […] The post میلیاردر مشهور: قیمت دوج کوین به یک دلار می رسد و تبدیل به استیبل کوین می شود appeared first on ارزدیجیتال.

دفینتی (internetcomputer) امروز رسماً راه‌اندازی می‌شود

بنیاد دفینتی (Definity Foundation) امروز قرار است پروژه اینترنت کامپیوتر (The Internet Computer) خود را راه اندازی کند. در صورتی که همه چیز طبق گفته تیم سازنده پیش رود، این پروژه این قابلیت را دارد که تغییرات گسترده ای در حوزه هایی مثل دیفای و توکن های غیرمثلی ایجاد کند. به گزارش کوین دسک، این پروژه می تواند کمک شایانی […] The post دفینتی (InternetComputer) امروز رسماً راه اندازی می شود appeared first on ارزدیجیتال.

مقام استانداری اصفهان: حتی اگر شب‌ها شمع روشن کنیم استخراج ارزهای دیجیتال ارزآوری قابل‌توجهی دارد!

سید حسن قاضی عسگر، معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار اصفهان، با بیان مزایای استخراج ارزهای دیجیتال و ارزآوری قابل توجه این ارزها، عنوان کرد که حتی اگر شب ها شمع روشن کنیم و با برقی که استفاده می کنیم رمز ارز تولید کنیم ارز آوری قابل توجهی خواهد داشت. سید حسن قاضی عسگر ظهر امروز در نشست خبری […] The post مقام استانداری اصفهان: حتی اگر شب ها شمع روشن کنیم استخراج ارزهای دیجیتال ارزآوری قابل توجهی دارد! appeared first on ارزدیجیتال.

«ارز دیجیتال» یا «رمزارز»؛ پایانی بر دعوایی ناتمام!

کریپتوکارنسی، ارز دیجیتال، رمزارز، ارزرمز، رمزپول و (حتی) به روایت مجریان اخبار شبانگاهی «رمز دیجیتال»! همه این واژ ه ها و اصطلاحات برای توصیف یک مفهوم مشخص به کار می روند؛ اما اگر گشتی در فضای مجازی بزنید، می بینید هر کدام طرفدارانی دارند که معتقدند استفاده واژه های دیگر نادرست و نابخشودنی است. اما اجازه دهید این بار کمی […] The post «ارز دیجیتال» یا «رمزارز»؛ پایانی بر دعوایی ناتمام! appeared first on ارزدیجیتال.

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

لیست جدیدترین اخبار ارزهای رزمزگذاری شده در خبرگزاری ارز دیجیتال در صفحه ی 170

پربازدیدترین برچسب ها
اخبار گوناگون
× ×