روی خط خبر

لیست جدیدترین اخبار ارزهای رزمزگذاری شده در خبرگزاری ارز دیجیتال

لیست جدیدترین اخبار ارزهای رزمزگذاری شده در خبرگزاری ارز دیجیتال در صفحه ی 178

قیمت بیت کوین از پیش‌بینی مدل انباشت به عرضه منحرف شده است

مدل انباشت به عرضه (S2F) همواره یکی از مهمترین مدل های پیش بینی قیمت بیت کوین در سال های اخیر بوده است. این در حالی است که نوسانات اخیر قیمت این ارز دیجیتال باعث شده است تا شاهد یکی از بزرگترین واگرایی ها از این مدل از ابتدای سال ۲۰۱۹ تا به حال باشیم. به گزارش کوین دسک، طبق […] The post قیمت بیت کوین از پیش بینی مدل انباشت به عرضه منحرف شده است appeared first on ارزدیجیتال.

موجودی بیت کوین صرافی‌ها به کمترین میزان در ۶ ماه گذشته رسیده است؛ صعودی قریب‌الوقوع در راه است؟

خطر شکل گیری یک فروش گسترده در بازار بیت کوین هر روز کم رنگ تر می شود، چراکه داده های تازه نشان می دهد که سرمایه گذاران در حال انباشت هستند. با این حال تحلیل گران همچنان درباره چشم انداز نامشخص بازار در کوتاه مدت هشدار می دهند. به گزارش کوین تلگراف، حجم بیت کوین موجود در صرافی های ارز دیجیتال از اواسط ماه مه (اردیبهشت) به […] The post موجودی بیت کوین صرافی ها به کمترین میزان در ۶ ماه گذشته رسیده است؛ صعودی قریب الوقوع در راه است؟ appeared first on ارزدیجیتال.

محدودیت‌ها در چین هنوز تمام نشده است؛ آیا باید انتظار محدودیت‌های سنگین‌تری را داشت؟

با وجود ممنوعیت های شدیدی که دولت چین اخیراً بر فعالیت های مرتبط با استخراج و معاملات ارزهای دیجیتال اعمال کرده است، همچنان اخباری در رابطه با تشدید این محدودیت ها به گوش می رسد. به گزارش کریپتونیوز، بر اساس گزارش اکونومیک تایمز (Economic Times) که در رسانه چینی زبان پیپل دیلی (People Daily)، رسانه رسمی حزب کمونیست چین هم […] The post محدودیت ها در چین هنوز تمام نشده است؛ آیا باید انتظار محدودیت های سنگین تری را داشت؟ appeared first on ارزدیجیتال.

یک بازی جدید به بازیکنان دوج کوین می‌دهد!

بازی جدیدی به نام میلیون دوج دیسکو (Million Dodge Disco) به کاربران این امکان را می دهد تا با پیدا کردن جایزه های مخفی شده، درآمدزایی کنند. گفته می شود که ارزش جایزه های این بازی ۲۵۰ هزار دلار است. به گزارش دیکریپت، میلیون دوج دیسکو که به تازگی عرضه شده، یک بازی واقعیت افزوده است که می توان آن را پوکمون […] The post یک بازی جدید به بازیکنان دوج کوین می دهد! appeared first on ارزدیجیتال.

شرکت گری‌اسکیل چگونه باعث رشد قیمت بیت کوین می‌شود؟

چند روز مانده به آغاز دوره آزادسازی فروش سهام صندوق گری اسکیل (Grayscale)، اظهار نظرها در رابطه با تاثیر این بازگشایی بر قیمت بیت کوین افزایش یافته است. یکی از کارشناسان بازار ارزهای دیجیتال می گوید با آغاز دوره بازگشایی سرمایه گذاران صندوق گری اسکیل برای بازپرداخت وام های خود نیاز به خرید مجدد بیت کوین دارند و […] The post شرکت گری اسکیل چگونه باعث رشد قیمت بیت کوین می شود؟ appeared first on ارزدیجیتال.

موجودی نهنگ‌ها به بالاترین سطح خود در ۲ ماه اخیر رسید؛ نشانه‌ای برای صعود؟

داده های درون زنجیره ای نشان می دهد که سرمایه گذاران ثروتمند در حال بازگشت به بازار بیت کوین هستند. پیش از این هر بار که دارایی نهنگ ها افزایش یافته قیمت بیت کوین هم به موازات آن رشد کرده است. به گزارش کوین دسک، به نظر می رسد سرمایه گذاران ثروتمند در حال بازگشت به بازار بیت کوین هستند. یکی از معیارهای […] The post موجودی نهنگ ها به بالاترین سطح خود در ۲ ماه اخیر رسید؛ نشانه ای برای صعود؟ appeared first on ارزدیجیتال.

جی‌پی مورگان: اتریوم ۲.۰ می‌تواند آغازکننده صنعت ۴۰ میلیارد دلاری سهام‌گذاری باشد

جی پی مورگان، بزرگ ترین بانک آمریکا و یکی از بزرگ ترین بانک های جهان، معتقد است به روزرسانی اتریوم می تواند آغازکننده یک صنعت چند میلیارد دلاری باشد. جی پی مورگان تخمین زده است که صنعت سهام گذاری اتریوم که در حال حاضر ارزشی معادل ۹ میلیارد دلار دارد، تا سال ۲۰۲۵ (۱۴۰۴) می تواند به ارزشی ۴۰ میلیارد دلاری برسد. به گزارش […] The post جی پی مورگان: اتریوم ۲.۰ می تواند آغازکننده صنعت ۴۰ میلیارد دلاری سهام گذاری باشد appeared first on ارزدیجیتال.

۴۴ درصد از سرمایه‌گذاران بیت کوین معتقدند قیمت بیت کوین به زیر ۳۰ هزار دلار می‌رسد

شبکه خبری سی ان بی سی (CNBC) به منظور درک احساسات سرمایه گذاران نسبت به قیمت بیت کوین، یک نظرسنجی را در بین مجموعه ای از استراتژیست های بازار سهام و مدیران پورتفوهای سرمایه گذاری انجام داده است. ۴۴٪ از شرکت کنندگان این نظرسنجی می گویند قیمت بیت کوین تا پایان سال به زیر ۳۰,۰۰۰ دلار خواهد رسید. به گزارش کوین تلگراف، در طول تمام […] The post ۴۴ درصد از سرمایه گذاران بیت کوین معتقدند قیمت بیت کوین به زیر ۳۰ هزار دلار می رسد appeared first on ارزدیجیتال.

تیم فوتبال آلکمار هلند بیت کوین نگهداری خواهد کرد

تیم فوتبال آلکمار هلند اخیراً اعلام کرده که قصد دارد بخشی از ترازنامه خود را به بیت کوین تبدیل کند. این تیم همچنین از همکاری رسمی و اختصاصی خود با یک کارگزاری ارز دیجیتال به نام بیت کوین میستر (Bitcoin Meester) خبر داده است. به گزارش کوین تلگراف، این باشگاه در روز پنجشنبه بیانیه ای رسمی […] The post تیم فوتبال آلکمار هلند بیت کوین نگهداری خواهد کرد appeared first on ارزدیجیتال.

آمریکا، آماده‌ترین کشور برای میزبانی از ارزهای دیجیتال

طبق گزارشات جدید، آمریکا در رده اول کشورهایی قرار دارد که برای استفاده از ارزهای دیجیتال آماده هستند. این کشور بیشترین تعداد خودپردازهای بیت کوین را دارد و تعداد آنها همچنان در حال افزایش است. به گزارش کوین دسک، کریپتو هِد (Crypto Head) که یک پلتفرم آموزشی در زمینه ارزهای دیجیتال است اخیراً تحقیقی را […] The post آمریکا، آماده ترین کشور برای میزبانی از ارزهای دیجیتال appeared first on ارزدیجیتال.

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

لیست جدیدترین اخبار ارزهای رزمزگذاری شده در خبرگزاری ارز دیجیتال در صفحه ی 178

اخبار گوناگون
× ×