روی خط خبر

لیست جدیدترین اخبار ارزهای رزمزگذاری شده در خبرگزاری ارز دیجیتال

لیست جدیدترین اخبار ارزهای رزمزگذاری شده در خبرگزاری ارز دیجیتال در صفحه ی 179

تحلیل قیمت بیت کوین؛ با شکل‌گیری واگرایی صعودی احتمال جهش وجود دارد

شاخص مقاومت نسبی (RSI) پس از بازگشت از منطقه اشباع فروش خط روند صعودی تشکیل داده و این در حالی است که کندل های قیمت بیت کوین یک خط روند نزولی را به وجود آورده اند. واگرایی بین شاخص مقاومت نسبی و کندل های قیمت، می تواند نشانه ای قابل توجه برای افزایش قیمت بیت کوین باشد. به گزارش کوین تلگراف، […] The post تحلیل قیمت بیت کوین؛ با شکل گیری واگرایی صعودی احتمال جهش وجود دارد appeared first on ارزدیجیتال.

اینستاگرام امکان ایجاد و فروش توکن غیرمثلی (nft) را فراهم می‌کند

گزارش های تازه حاکی از آن است که اینستاگرام به دنبال راه اندازی بخشی برای محتوای ویژه است. راه اندازی پلتفرمی برای فروش محصولات کاربران به صورت توکن های غیرمثلی از جمله دیگر خدماتی است که اینستاگرام به دنبال ارائه آنها است. به گزارش تک کرانچ، سرویس جدید اینستاگرام به کاربران این امکان را می دهد استوری هایی منتشر کنند که تنها برای عده ای خاص […] The post اینستاگرام امکان ایجاد و فروش توکن غیرمثلی (NFT) را فراهم می کند appeared first on ارزدیجیتال.

مقامات جزایر کیمن در مورد فعالیت بایننس در این جزیره تحقیق می‌کنند؛ مقر اصلی بایننس کجاست؟

رسانه ها اخیراً گزارش داده اند که بایننس هلدینگی را در جزایر کیمن ثبت کرده و قصد دارد در این کشور صرافی راه اندازی کند. با این حال سازمان امور مالی جزایر کیمن (CIMA)، گفته است برخلاف گزارش رسانه ها درمورد فعالیت قانونی بایننس در این کشور، این صرافی مجوزهای لازم را از مقامات نظارتی جزایر کیمن دریافت نکرده […] The post مقامات جزایر کیمن در مورد فعالیت بایننس در این جزیره تحقیق می کنند؛ مقر اصلی بایننس کجاست؟ appeared first on ارزدیجیتال.

همکاری بایننس با سایفرتریس برای رهگیری معاملات؛ خطر برای کاربران ایرانی؟

به دنبال هشدار دستگاه های نظارتی ژاپن و انگلیس درمورد غیرقانونی بودن فعالیت های بایننس، این صرافی اعلام کرد که به زودی از راهکار انتقال اطلاعات تراکنش شرکت سایفرتریس (CypherTrace) استفاده خواهد کرد. راهکار فنی سایفرتریس می تواند به انطباق فعالیت های بایننس با مقررات گروه ویژه اقدام مالی (FATF) کمک کند. به گزارش فایننس مگنیتس، پس از آن که مقامات کشورهای […] The post همکاری بایننس با سایفرتریس برای رهگیری معاملات؛ خطر برای کاربران ایرانی؟ appeared first on ارزدیجیتال.

وضعیت بازار؛ ثبات نسبی قیمت بیت کوین همزمان با قیمت آلت کوین‌ها

قیمت بیت کوین طی ۲۴ ساعت گذشته صعودی ۲ درصدی داشته است و در حال حاضر در محدوده ۳۳,۶۰۰ دلار در نوسان است. این در حالی است که در طول ۲۴ ساعت گذشته شاهد کاهش تا زیر ۳۳,۲۰۰ دلار هم بودیم. به گزارش کریپتونیوز، همزمان با کاهش قیمت بیت کوین، آلت کوین ها هم با سقوط […] The post وضعیت بازار؛ ثبات نسبی قیمت بیت کوین همزمان با قیمت آلت کوین ها appeared first on ارزدیجیتال.

گزارش فوربز: افزایش تعداد میلونرهای ایرانی؛ از کرونا تا ارزهای دیجیتال

گزارش تازه فوربز نشان می دهد که تعداد میلیونرهای ایرانی با وجود تحریم های شدید آمریکا و شیوع ویروس کرونا بیشتر شده است. به گزارش فوربز، در سال ۲۰۲۰، تعداد ثروتمندان ایرانی ۲۱.۶ درصد بیشتر شده است. این در حالی است که میانگین رشد میلیونرهای دنیا ۶.۳ درصد بوده است. مجموع ثروت دلاری این افراد نیز با […] The post گزارش فوربز: افزایش تعداد میلونرهای ایرانی؛ از کرونا تا ارزهای دیجیتال appeared first on ارزدیجیتال.

طرح مجلس: درآمد ۵۰۰ میلیون دلاری از استخراج ارزهای دیجیتال

طبق طرح جدید نمایندگان مجلس، بانک مرکزی به عنوان مرجع تنظیم مقررات مبادلات رمزارز ها در داخل کشور شناخته شده. در این طرح آمده است که وزارت خانه های مختلف باید با همکاری یکدیگر، درآمد ناخالص سالانه از این حوزه را در سال ۱۴۰۱ به ۵۰۰ میلیون دلار برسانند. به گزارش ارزدیجیتال و به نقل از انتخاب، جذابیت […] The post طرح مجلس: درآمد ۵۰۰ میلیون دلاری از استخراج ارزهای دیجیتال appeared first on ارزدیجیتال.

آدرس‌های فعال بیت کوین به کمترین میزان از آوریل ۲۰۲۰ رسیده است

همزمان با تلاش بازار ارزهای دیجیتال برای تازه کردن نفس خود و پایان دادن به وضعیت نزولی فعلی، داده های تازه نشان می دهد که تعداد آدرس های فعال بیت کوین به کمترین میزان از آوریل ۲۰۲۰ (اردیبهشت ۹۹) رسیده است. به گفته برخی کارشناسان کاهش آدرس های فعال به معنی کاهش تقاضا برای بیت کوین است. به گزارش کوین دسک، داده های گلاسنود […] The post آدرس های فعال بیت کوین به کمترین میزان از آوریل ۲۰۲۰ رسیده است appeared first on ارزدیجیتال.

ایلان ماسک بار دیگر به‌دنبال پامپ دوج کوین رفت؛ این بار کسی توجه نکرد

توییت های ایلان ماسک معمولاً تأثیرات گسترده ای روی قیمت دوج کوین دارد. این در حالی است که دو توییت آخر او با وجود اینکه به صورت مستقیم به دوج کوین اشاره کرده بود، تأثیر چندانی رو قیمت این ارز دیجیتال نداشت. بسیاری از فعالان حوزه ارزهای دیجیتال می گویند که صحبت های ماسک دیگر تأثیری روی قیمت دوج کوین […] The post ایلان ماسک بار دیگر به دنبال پامپ دوج کوین رفت؛ این بار کسی توجه نکرد appeared first on ارزدیجیتال.

پیتر برنت: نمودار قرمز روزانه بیت کوین یعنی معامله‌گران «باید» از ۲۹ هزار دلار دفاع کنند

پیتر برنت (Peter Brandt)، معامله گر مشهور و کهنه کار بازارهای مالی، می گوید نوسانات کوتاه مدت بیت کوین وضعیت چندان خوشبینانه ای ندارد. او گفته است حفظ سطح ۲۹,۰۰۰ دلار برای ادامه روند صعودی حیاتی است. اشخاص و منابع مختلف هم هشدار داده اند که شکسته شدن این سطح می تواند راه را برای سقوط قیمت تا سطح ۲۰,۰۰۰ دلار باز […] The post پیتر برنت: نمودار قرمز روزانه بیت کوین یعنی معامله گران «باید» از ۲۹ هزار دلار دفاع کنند appeared first on ارزدیجیتال.

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

لیست جدیدترین اخبار ارزهای رزمزگذاری شده در خبرگزاری ارز دیجیتال در صفحه ی 179

اخبار گوناگون
× ×