روی خط خبر

لیست جدیدترین اخبار ارزهای رزمزگذاری شده در خبرگزاری ارز دیجیتال

لیست جدیدترین اخبار ارزهای رزمزگذاری شده در خبرگزاری ارز دیجیتال در صفحه ی 187

استراتژیست ارشد بلومبرگ: سبدهای سرمایه‌گذاری طلا و اوراق قرضه بدون بیت کوین فایده ندارد!

استراتژیست ارشد بلومبرگ گفته است یک سبد سرمایه گذاری متشکل از بیت کوین، طلا و اوراق قرضه می تواند به خوبی از ارزش دارایی معامله گران در برابر نوسانات بازار سهام محافظت کند. او پیش بینی کرده است که قیمت بیت کوین در نیمه دوم سال جاری به ۱۰۰,۰۰۰ دلار می رسد. به گزارش کوین تلگراف، چه چیزی می تواند از […] The post استراتژیست ارشد بلومبرگ: سبدهای سرمایه گذاری طلا و اوراق قرضه بدون بیت کوین فایده ندارد! appeared first on ارزدیجیتال.

جفت ارز معاملاتی خود را چطور انتخاب کنیم؛ ارز دیجیتال با ارز دیجیتال یا برداشت سود با ارز رایج؟

با ادامه روند صعودی بازار ارزهای دیجیتال، معامله گران حرفه ای از نوسانات قیمت به خوبی بهره می برند و با خریدوفروش ارزهای دیجیتال کسب سود می کنند. اما چه روش هایی برای خریدوفروش ارزهای دیجیتال وجود دارد و بهترین راه برای معامله گری در این بازار چیست؟ در این مطلب که بر اساس مقاله ای از وب سایت کریپتو نیوز نوشته شده […] The post جفت ارز معاملاتی خود را چطور انتخاب کنیم؛ ارز دیجیتال با ارز دیجیتال یا برداشت سود با ارز رایج؟ appeared first on ارزدیجیتال.

سپتامبرهای پر از رکود بیت کوین؛ آیا سپتامبر جاری متفاوت است؟

داده های تاریخی نشان می دهد که عملکرد قیمت بیت کوین در ماه های سپتامبر گذشته بی رمق بوده است؛ این در حالی است که ماه جاری ممکن است با سپتامبرهای گذشته متفاوت باشد. به گزارش کوین تلگراف، بیت کوین ده روزی است که در تلاش برای عبور از ۵۰,۰۰۰ دلار و تثبیت قیمت در بالای این محدوده است. […] The post سپتامبرهای پر از رکود بیت کوین؛ آیا سپتامبر جاری متفاوت است؟ appeared first on ارزدیجیتال.

آیا توقیف و مصادره ارزهای دیجیتال امکان‌پذیر است؟ چگونه؟

احتمالاً شما هم وقتی اخبار مربوط به «مصادره ارزهای دیجیتال از سوی نهادهای قانونی» را می شنوید، با خود می گویید چگونه می توان ارزهای دیجیتال را مصادره کرد؟ تصور همه ما از ماهیت غیرمتمرکز ارزهای دیجیتال این است که هیچ کس نمی تواند این ارزها را کنترل یا مصادره کند؛ اما حقیقت این است که خبرهایی که از مصادره […] The post آیا توقیف و مصادره ارزهای دیجیتال امکان پذیر است؟ چگونه؟ appeared first on ارزدیجیتال.

تحلیل قیمت آلت کوین‌ها؛ داده‌های تازه نشان می‌دهد معامله‌گران به‌سمت دیفای می‌روند

داده های تازه نشان می دهد که سرعت رشد قیمت و حجم معاملات توکن های غیرمثلی (NFT) رو به کاهش است و سرمایه گذاران بازار ارز دیجیتال در حال حرکت به سمت پروتکل های فعال در حوزه امور مالی غیرمتمرکز (DeFi) هستند. به گزارش کوین تلگراف، بخش مهمی از فرایند حفظ سود سرمایه گذاری وابسته به آن است که بدانیم چه […] The post تحلیل قیمت آلت کوین ها؛ داده های تازه نشان می دهد معامله گران به سمت دیفای می روند appeared first on ارزدیجیتال.

چین به‌دنبال استفاده از یوان دیجیتال در صندوق‌های سرمایه‌گذاری و صنعت بیمه است

گزارش های تازه حاکی از آن است که بانک های چین به دنبال بررسی استفاده از یوان دیجیتال در حوزه های بیمه و صندوق های سرمایه گذاری هستند. در این پروژه تعدادی از بانک های بزرگ این کشور همکاری می کنند. به گزارش کریپتو نیوز، برخی از بزرگ ترین بانک های تجاری چین به دنبال بررسی موارد استفاده از یوان دیجیتال در محصولات مرتبط با […] The post چین به دنبال استفاده از یوان دیجیتال در صندوق های سرمایه گذاری و صنعت بیمه است appeared first on ارزدیجیتال.

مدیرعامل سولانا: بازار ارزهای دیجیتال حباب نیست!

همزمان با افزایش قیمت ارزهای دیجیتال، آناتولی یاکوونکو (Anatoly Yakovenko)، مدیرعامل و بنیان گذار سولانا می گوید وضعیت فعلی بازار حباب نیست. به گزارش دیکریپت، بسیاری از ارزهای دیجیتال نظیر بیت کوین، بایننس کوین و اتریوم موفق شدند رشدهای قابل توجهی را ثبت کنند. این رشدها سبب شده است تا ارزش بازار طی چیزی در حدود دو ماه […] The post مدیرعامل سولانا: بازار ارزهای دیجیتال حباب نیست! appeared first on ارزدیجیتال.

پرونده ریپل: قاضی اجازه دسترسی کمیسیون بورس آمریکا به چت‌های کارکنان ریپل را صادر کرد

ریپل از طرف قاضی دستور گرفته است تا اطلاعات مربوط به پیام های کارکنان خود در پیام رسان اسلک (Slack) را به طور کامل به کمیسیون بورس آمریکا ارائه کند. این شرکت مدعی شده است که تهیه این اطلاعات هزینه ای ۱ میلیون دلاری دارد. به گزارش کوین تلگراف، سارا نتبرن (Sarah Netburn)، قاضی پرونده ریپل و کمیسیون […] The post پرونده ریپل: قاضی اجازه دسترسی کمیسیون بورس آمریکا به چت های کارکنان ریپل را صادر کرد appeared first on ارزدیجیتال.

وضعیت بازار؛ رسیدن قیمت اتریوم به ۴ دلار همزمان با عبور قیمت بیت کوین از ۵۰ هزار دلار

همزمان با عبور قیمت بیت کوین از ۵۰,۰۰۰ دلار، قیمت اتریوم هم با ثبت جهشی قابل توجه از سد ۴,۰۰۰ دلار عبور کرد. به گزارش کوین دسک، قیمت بیت کوین در حال حاضر بالاتر از ۵۰,۰۰۰ دلار معامله می شود و نسبت به ۲۴ ساعت گذشته چیزی در حدود ۲ درصد نوسان داشته است. جهش بازار ارزهای […] The post وضعیت بازار؛ رسیدن قیمت اتریوم به ۴ دلار همزمان با عبور قیمت بیت کوین از ۵۰ هزار دلار appeared first on ارزدیجیتال.

تحلیل قمیت بیت کوین؛ چرا بیت کوین به اوج ۴ ماهه خود رسید؟

روز گذشته قیمت بیت کوین به نزدیکی ۵۱,۰۰۰ دلار رسید و توانست اوج ۴ ماهه خود را تجربه کند. اکنون به نظر می رسد که خریداران عزم خود را جزم کرده اند تا مقاومت کلیدی ۵۱,۰۰۰ دلاری را پشت سر بگذارند. به گزارش یوتودی، روز گذشته قیمت بیت کوین در بالاترین سطح خود به ۵۰,۹۶۷ دلار رسید. این […] The post تحلیل قمیت بیت کوین؛ چرا بیت کوین به اوج ۴ ماهه خود رسید؟ appeared first on ارزدیجیتال.

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

لیست جدیدترین اخبار ارزهای رزمزگذاری شده در خبرگزاری ارز دیجیتال در صفحه ی 187

اخبار گوناگون
× ×