روی خط خبر

لیست جدیدترین اخبار ارزهای رزمزگذاری شده در خبرگزاری ارز دیجیتال

لیست جدیدترین اخبار ارزهای رزمزگذاری شده در خبرگزاری ارز دیجیتال در صفحه ی 2

جهش بیت کوین به مرز ۲۵هزار دلار؛ علت چه بود؟

قیمت بیت کوین در ۲۴ ساعت گذشته و برخلاف انتظار بخش بزرگی از معامله گران، بیش از ۹درصد افزایش یافته است تا به بالاترین سطح خود در ۳ هفته گذشته برسد و در محدوده ۲۴٬۵۰۰ دلاری معامله شود؛ اما دلیل جهش بیت کوین، باوجود بی ثباتی های اخیر قیمت استیبل کوین ها و موج جدیدی از ورشکستگی ها بین بانک های […] The post جهش بیت کوین به مرز ۲۵هزار دلار؛ علت چه بود؟ appeared first on ارزدیجیتال.

مشکلات صرافی‌های غیرمتمرکز چیست و چگونه می‌توان آن‌ها را حل کرد؟

ظهور صرافی های غیرمتمرکز (DEX) بسیاری از پیش فرض های رایج را در فضای ارزهای دیجیتال تغییر داد و به کاربران کمک کرد تا دارایی های خود را بهتر کنترل کنند. در عین حال، صرافی های غیرمتمرکز نیز با مشکلات ویژه ای همچون کمبود نقدینگی و کارمزدهای زیاد و تجربه کاربری گیج کننده روبه رو هستند. ارزش اقتصادی این صرافی ها به هیچ وجه انکارپذیر نیست. گزارش بایننس […] The post مشکلات صرافی های غیرمتمرکز چیست و چگونه می توان آن ها را حل کرد؟ appeared first on ارزدیجیتال.

چگونه در حوزه بلاک چین و ارزهای دیجیتال کار پیدا کنیم؟ + دانلود ای‌بوک رایگان

با پیشرفت فناوری و ظهور بلاک چین و ارزهای دیجیتال، فرصت های شغلی در این صنعت نیز بسیار زیاده شده است. در سال های اخیر، آگهی های استخدامی این حوزه نیز با رشد زیادی روبه رو بوده. از آنجا که مشاغل این حوزه درآمد بالاتری نسبت به شغل های مشابه در صنایع دیگر دارند، میزان جذابیت آن نیز برای کارجویان […] The post چگونه در حوزه بلاک چین و ارزهای دیجیتال کار پیدا کنیم؟ + دانلود ای بوک رایگان appeared first on ارزدیجیتال.

بیت کوین از حریم خصوصی حفاظت و با سرکوب مقابله می‌کند!

زیرنظرگرفتن افراد همواره یکی از ارکان قدرت رژیم های مستبد در طول تاریخ بوده است. ظهور اینترنت در اواخر قرن بیستم هم با وجود تمام مزایایش، به کمک نظام های سلطه جو آمد و مخزن بی سابقه ای از اطلاعات شخصی افراد و سازمان ها ایجاد کرد که در سرورهای متمرکز در سرتاسر جهان ذخیره می شوند. در طول سال ها، خطرهای سرویس های نظارتی […] The post بیت کوین از حریم خصوصی حفاظت و با سرکوب مقابله می کند! appeared first on ارزدیجیتال.

یک اقتصاددان: تحلیل بازار بر مبنای داده‌های اقتصادی ایالات متحده، احتمالاً سرمایه‌گذاران را به اشتباه می‌اندازد

اقتصاددانان عقیده دارند که سرمایه گذارانی که در تصمیم گیری های خود بیش از حد به اطلاعات اقتصادی ایالات متحده تکیه می کنند، احتمالاً تفسیری نادرست از شرایط بازار دارند؛ زیرا که طمع شرکت ها باعث شکست فدرال رزرو در روند کنترل تورم خواهد شد. شرکت ها از رویدادهای اقتصاد کلان برای افزایش قیمت استفاده می کنند به گزارش بی این کریپتو، ساموئل راینز […] The post یک اقتصاددان: تحلیل بازار بر مبنای داده های اقتصادی ایالات متحده، احتمالاً سرمایه گذاران را به اشتباه می اندازد appeared first on ارزدیجیتال...

سنتیمنت: فرصت‌ سرمایه‌‌گذاری در آلت کوین‌ها با رسیدن بازار به پایین‌ترین سطح خود

در حالی که انتشار خبر ورشکستگی بانک سیلورگیت در روز گذشته باعث کاهش دوباره قیمت آلت کوین هایی شد که در طول بازار نزولی گذشته حدود ۸۰درصد ارزش خود را از دست داده بودند؛ شرکت سنتیمنت با استناد به یک شاخص آن چین استدلال به فرصت های سرمایه گذاری کنونی بازار اشاره می کند. محتوای این مقاله به هیچ عنوان […] The post سنتیمنت: فرصت سرمایه گذاری در آلت کوین ها با رسیدن بازار به پایین ترین سطح خود appeared first on ارزدیجیتال.

تحلیل آن‌چین: قیمت بیت کوین وارد مرحله انتقال از بازار نزولی شده است

در حالی که به نظر می رسد روند صعودی قیمت بیت کوین در پس تلاش ناموفق قیمت برای عبور از سطح ۲۵٬۰۰۰ دلاری در حدود ۲ هفته پیش متوقف شده است، بررسی داده های آن چین بیانگر آن است که این اصلاح قیمتی می تواند بخشی از روند انتقال از بازار نزولی باشد. به گزارش کوین تلگراف، قیمت بیت […] The post تحلیل آن چین: قیمت بیت کوین وارد مرحله انتقال از بازار نزولی شده است appeared first on ارزدیجیتال.

توکن‌سازی یا توکنیزه‌کردن (tokenization)؛ با انواع توکن و توکن‌سازی آشنا شوید

انتقال ارزش و مالکیت از نگرانی های همیشگی بشر بوده است؛ چراکه انسان ها همیشه به دنبال راهی بوده اند تا بتوانند ارزش و مالکیت را به امن ترین شیوه ممکن انتقال دهند و روشی برای اثبات اصالت کالا یا دارایی انتقال پذیر بیابند. در طول تاریخ، از روش ها و ابزارهای مختلفی برای این انتقال و اثبات اصالت استفاده شده است […] The post توکن سازی یا توکنیزه کردن (Tokenization)؛ با انواع توکن و توکن سازی آشنا شوید appeared first on ارزدیجیتال.

وبینار رایگان: مسیر ورود به دنیای سرمایه‌گذاری ارزهای دیجیتال

مجموعهٔ «ارزدیجیتال» برای راهنمایی افراد تازه کار در حوزه ارزهای دیجیتال، وبینار آموزشیِ رایگان برگزار می کند. در وبینارِ «مسیر ورود به دنیای سرمایه گذاری ارزهای دیجیتال»، به پرسش هایی پرتکرار و همیشگی پاسخ خواهیم داد: در این وبینار، همان طور که از نامش پیداست، قرار است مسیر ورود به دنیای ارزهای دیجیتال را بررسی کنیم. به عبارت دیگر، با […] The post وبینار رایگان: مسیر ورود به دنیای سرمایه گذاری ارزهای دیجیتال appeared first on ارزدیجیتال.

چه ارتباطی میان قانون مور و اینترنت اشیاء (iot) وجود دارد؟

اغلب افراد هنوز ایده روشنی از اهمیت و حتی مفهوم اینترنت اشیاء (IoT) ندارند. دیدگاه های مغایری درزمینه ارزش واقعی اینترنت اشیاء به گوش می رسد و تبلیغات اغراق آمیزی درباره آن انجام می شود. بااین حال، بسیاری از افراد به این نوآوری چندان خوش بین نیستند و به احتمال متوقف شدن رشد آن در آینده اشاره می کنند. به هر حال، تکامل اینترنت اشیاء به […] The post چه ارتباطی میان قانون مور و اینترنت اشیاء (IoT) وجود دارد؟ appeared first on ارزدیجیتال.

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

لیست جدیدترین اخبار ارزهای رزمزگذاری شده در خبرگزاری ارز دیجیتال در صفحه ی 2

اخبار گوناگون
× ×