روی خط خبر

لیست جدیدترین اخبار ارزهای رزمزگذاری شده در خبرگزاری ارز دیجیتال

لیست جدیدترین اخبار ارزهای رزمزگذاری شده در خبرگزاری ارز دیجیتال در صفحه ی 2

رشد تورم اتریوم پس از سقوط ftx؛ اتر دوباره تورمی می‌شود؟

اتریوم کمتر از ۲ ماه پس از به روزرسانی مرج رسماً به یک دارایی ضدتورمی تبدیل شد. اما، بررسی داده های جدید نشان می دهد که روند کاهش تورم اتریوم چند روز پس از اعلام ورشکستگی FTX معکوس شده است. به گزارش کرپیتواسلیت، در بحبوحه سقوط صرافی FTX، نرخ تورم روزانه اتریوم به منفی ۰.۰۰۵۱۴درصد رسید تا این […] The post رشد تورم اتریوم پس از سقوط FTX؛ اتر دوباره تورمی می شود؟ appeared first on ارزدیجیتال.

سرمایه‌گذار کهنه‌کار: بیت کوین به ۱۰هزار دلار سقوط می‌کند

مارک موبیوس (Mark Mobius)، بنیان گذار موبیوس کپیتال و سرمایه گذار کهنه کار بازارهای مالی، به تازگی در مصاحبه ای با بلومبرگ از آخرین پیش بینی خود برای قیمت بیت کوین رونمایی کرده است. به گزارش بیت کوین دات کام، موبیوس پیش از راه اندازی مؤسسه سرمایه گذاری خود برای سه دهه در مجموعه فرانکلین تمپلتون اینوستمنتز (Franklin Templeton Investments) مشغول به کار […] The post سرمایه گذار کهنه کار: بیت کوین به ۱۰هزار دلار سقوط می کند appeared first on ارزدیجیتال.

سازمان امور مالیاتی: ماینرهای ارز دیجیتال مشمول مشوق‌های مالیاتی می‌شوند

سازمان امور مالیاتی کشور در بخشنامه ای و با استناد به مصوبه جدید هیئت وزیران درباره استخراج ارزهای دیجیتال، اعلام کرد بازگشت ارز حاصل از استخراج ارزهای دیجیتال به چرخه اقتصادی، مشمول مشوق های مالیاتی می شود. به گزارش ارزدیجیتال و به نقل از خبرگزاری مهر، داوود منظور، رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور، در بخشنامه ای به ادارات کل امور مالیاتی […] The post سازمان امور مالیاتی: ماینرهای ارز دیجیتال مشمول مشوق های مالیاتی می شوند appeared first on ارزدیجیتال.

داده‌های تازه: ماینرهای بیت کوین رسماً وارد فاز «تسلیم» شده‌اند

آخرین داده های موجود نشان می دهد روند صعودی اندیکاتور هش ریبون (Hash Ribbon) یا روبان هش در حال وارونه شدن است. در چرخه های قبلی قیمت بیت کوین، این اتفاق یک شاخص مهم برای تعیین ورود ماینرها به فاز تسلیم بوده است؛ نشانه ای احتمالی از نزدیک شدن بیت کوین به پایین ترین سطح روند کنونی خود. به گزارش کریپتو پوتیتو، […] The post داده های تازه: ماینرهای بیت کوین رسماً وارد فاز «تسلیم» شده اند appeared first on ارزدیجیتال.

احمق بزرگ‌تر (the greater fool)؛ ایده سرمایه‌گذاری یا حماقتی محض؟

بخش مهمی از بازار ارزهای دیجیتال و به طورکلی بازار سرمایه وابسته به احساسات معامله گران و سرمایه گذاران است که البته ریشه روان شناختی دارد. فومو (FOMO)، ترس، بلاتکلیفی و تردید (FUD) و بسیاری از احساسات انسانی دیگر بر عملکرد قیمتی دارایی ها تأثیرگذارند. این احساسات برای معامله گران هم می تواند سودآور باشد و هم زیان بار. اصلی ترین هدف سرمایه گذاران و […] The post احمق بزرگ تر (The Greater Fool)؛ ایده سرمایه گذاری یا حماقتی محض؟ appeared first on ارزدیجیتال.

تحلیلگر داده‌های آن‌چین: بیت کوین به اوج چرخه نزولی خود نزدیک می‌شود

بیت کوین پس از سقوط بیش از ۲۰درصدی خود در ۳ هفته اخیر، عمدتاً در محدوده ۱۶٬۰۰۰ دلاری در حال نوسان بوده است. اکنون، یک تحلیلگر برجسته با استناد به داده های تاریخی یک مدل آن چین (On-chain)، عقیده دارد بیت کوین به اوج چرخه نزولی خود نزدیک شده است؛ با این حال، برای شروع روند جدید […] The post تحلیلگر داده های آن چین: بیت کوین به اوج چرخه نزولی خود نزدیک می شود appeared first on ارزدیجیتال.

۹ سال پیش در چنین روزی قیمت بیت کوین برای اولین بار از هزار دلار عبور کرد

قیمت بیت کوین برای اولین بار در تاریخ، در روز ۲۸ نوامبر سال ۲۰۱۳ (۷ آذر ۱۳۹۲) در صرافی های قدیمی ای مثل مت گاکس (Mt. Gox) و بیت استمپ (Bitstamp) از مرز هزار دلار عبور کرد. اکنون ۹ سال از این اتفاق می گذرد و بیت کوین با سقوطی تقریباً ۷۵درصدی از اوج تاریخی خود در ۶۹٬۰۰۰ […] The post ۹ سال پیش در چنین روزی قیمت بیت کوین برای اولین بار از هزار دلار عبور کرد appeared first on ارزدیجیتال.

خروج ۲.۸میلیارد دلار بیت کوین از صرافی‌ها در ۳۰ روز؛ منتظر چه تغییراتی باشیم؟

از نظر تاریخی کاهش عرضه بیت کوین در صرافی ها می تواند با شروع روند صعودی در بازار ارتباطی مستقیم داشته باشد. اکنون، داده های پلتفرم تحلیل آن چین (On-chain) گلس نود (Glassnode) بیانگر این است که صرافی های ارز دیجیتال شاهد خروج گسترده بیت کوین هستند و سرمایه گذاران ترجیح داده اند تا نگهداری از سکه های خود را شخصاً بر عهده گیرند. […] The post خروج ۲.۸میلیارد دلار بیت کوین از صرافی ها در ۳۰ روز؛ منتظر چه تغییراتی باشیم؟ appeared first on ارزدیجیتال.

تحلیلگر ارزهای دیجیتال: سقوط بیت کوین به ۱۳هزار دلار اجتناب‌ناپذیر است

یک معامله گر برجسته می گوید این احتمال وجود دارد که بیت کوین شاهد یک سقوط قیمتی عمیق تر باشد. در حقیقت بررسی الگوهای تاریخی روند صعودی پیشین بیت کوین بین سال های ۲۰۱۷ تا ۲۰۱۹ نشان می دهد که این سقوط احتمالی قیمت امری اجتناب ناپذیر است. به گزارش یوتودی، جیک وویاستیک (Jake Wujastyk)، نایب رئیس مجموعه ترنداسپایدر (TrendSpider)، بر این […] The post تحلیلگر ارزهای دیجیتال: سقوط بیت کوین به ۱۳هزار دلار اجتناب ناپذیر است appeared first on ارزدیجیتال.

کاهش هم‌زمان هش ریت و درآمد استخراج‌کنندگان بیت کوین؛ زنگ خطر برای صنعت ماینینگ؟

مجموع درآمد روزانه ماینرهای بیت کوین از پاداش بلاک ها و و کارمزد تراکنش ها، در حال حاضر به ۱۱.۶۷میلیون دلار رسیده است؛ رقمی که آخرین در ۲ نوامبر ۲۰۲۰ (۱۲ آبان ۹۹)، یعنی زمانی دیده شده بود که بیت کوین تنها ۱۳٬۵۰۰ دلار قیمت داشت. به گزارش کوین تلگراف، سقوط درآمد روزانه ماینرهای بیت کوین مشخصاً […] The post کاهش هم زمان هش ریت و درآمد استخراج کنندگان بیت کوین؛ زنگ خطر برای صنعت ماینینگ؟ appeared first on ارزدیجیتال.

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

لیست جدیدترین اخبار ارزهای رزمزگذاری شده در خبرگزاری ارز دیجیتال در صفحه ی 2

پربازدیدترین برچسب ها
اخبار گوناگون
× ×