روی خط خبر

لیست جدیدترین اخبار ارزهای رزمزگذاری شده در خبرگزاری ارز دیجیتال

لیست جدیدترین اخبار ارزهای رزمزگذاری شده در خبرگزاری ارز دیجیتال در صفحه ی 3

تکلیف تجهیزات استخراج ارزهای دیجیتال موجود در کشور مشخص شد

هیئت وزیران تکلیف تجهیزات استخراج موجود در کشور را مشخص کرد. این دستگاه ها به عنوان کالای قاچاق در نظر گرفته می شوند که حالا با طرح دولت، استخراج کنندگان می توانند با پرداخت جریمه و عوارض آنها، نسبت به رفع مشکل اقدام کنند. به گزارش ارزدیجیتال و به نقل از وب سایت دفتر هیئت دولت، کلیه دارندگان دستگاه های استخراج رمز ارز […] The post تکلیف تجهیزات استخراج ارزهای دیجیتال موجود در کشور مشخص شد appeared first on ارزدیجیتال.

شرکت آمریکایی ۱۷,۰۰۰ دستگاه استخراج بیت کوین خریداری کرد

شرکت کورساینتیفیک (Core Scientific)، به منظور خرید دستگاه های استخراج بیت کوین، قراردادی با بیت مین (Bitmain) امضا کرده است. طبق اعلام کورساینتیفیک، این اقدام به علت افزایش علاقه آمریکایی ها به استخراج انجام شده است. بر اساس گزارش کوین تلگراف، این شرکت آمریکایی ارائه دهنده خدمات میزبانی بلاک چین، قراردادی برای خرید جدیدترین دستگاه های استخراج بیت کوین با شرکت چینی […] The post شرکت آمریکایی ۱۷,۰۰۰ دستگاه استخراج بیت کوین خریداری کرد appeared first on ارزدیجیتال.

فارمینگ در defi؛ سودهای نجومی در بلاک چین اتریوم؟

حوزه مدیریت مالی غیرمتمرکز (Decentralized Finance) که بیشتر با عبارت دیفای (DeFi) شناخته می شود، به استفاده از قابلیت های بلاک چین های عمومی و قراردادهای هوشمند برای ارائه خدمات مالی مانند وام دهی و ایجاد زیرساخت های معاملاتی غیرمتمرکز گفته می شود. دیفای استفاده از خدمات بانکداری را با حذف واسطه های بانکی ممکن می کند و از آن به عنوان بزرگترین کاربرد […] The post فارمینگ در DeFi؛ سودهای نجومی در بلاک چین اتریوم؟ appeared first on ارزدیجیتال.

چین تراکنش‌های بالای ۱۴,۰۰۰ دلار با ارز دیجیتال خود را رهگیری می‌کند

بانک مرکزی چین به بانک های چند استان این کشور دستور داده است تا تراکنش هایی با مبلغ بالای ۱۴,۰۰۰ دلار را ره گیری و به این نهاد گزارش کنند. به گفته برخی، توسعه ارز دیجیتال ملی چین نیز برای تسهیل ره گیری تراکنش ‎های شهروندان این کشور است. به گزارش کریپتو اسلیت، اگر پیشرفت های اخیر چین را در نظر بگیریم، […] The post چین تراکنش های بالای ۱۴,۰۰۰ دلار با ارز دیجیتال خود را رهگیری می کند appeared first on ارزدیجیتال.

شرکت گری‌اسکیل فقط در یک هفته ۱۸۵ میلیون دلار بیت کوین خریده است!

گفته می شود گری اسکیل (Grayscale) که یکی از مشهورترین و محبوب ترین صندوق های سرمایه گذاری در حوزه ارزهای دیجیتال است، تنها در هفته گذشته ۱۹,۸۷۹ واحد بیت کوین به صندوق سرمایه گذاری بیت کوین خود اضافه کرده است. به گزارش کریپتوپوتیتو، با احتساب بیت کوین های تازه ای که به مجموع بیت کوین های تحت مدیریت گری اسکیل اضافه شده است، […] The post شرکت گری اسکیل فقط در یک هفته ۱۸۵ میلیون دلار بیت کوین خریده است! appeared first on ارزدیجیتال.

بیت کوین چگونه کار می‌کند و تراکنش‌های آن چگونه انجام می‌شود؟

شبکه بیت کوین چگونه کار می کند؟ تراکنش های بیت کوین چگونه انجام می شوند؟ وقتی یک تراکنش ارسال می کنید، چه اتفاقی در پشت پرده رخ می دهد؟ ماینینگ بیت کوین چیست؟ داشتن بیت کوین دقیقاً به چه معناست؟ در این مطلب قصد داریم با نگاهی عمیق به شبکه بیت کوین، نحوه کار این شبکه را با جزئیات فنی […] The post بیت کوین چگونه کار می کند و تراکنش های آن چگونه انجام می شود؟ appeared first on ارزدیجیتال.

اگر شرکت‌های سرمایه‌گذاری ۱ درصد در بیت کوین سرمایه‌گذاری کنند قیمت آن به بیش از ۵۰,۰۰۰ دلار می‌رسد

طبق برآورد تازه شرکت تحلیلی مساری (Messari)، اگر سرمایه گذاران بزرگ و مؤسسات سرمایه گذاری وارد حوزه بیت کوین شوند و تنها یک درصد از سرمایه خود را وارد بازار بیت کوین کنند، قیمت این ارز دیجیتال به ۵۰,۰۰۰ دلار خواهد رسید و ارزش بازارش نیز از ۱ تریلیون دلار عبور خواهد کرد. به گزارش دیکریپت، رایان […] The post اگر شرکت های سرمایه گذاری ۱ درصد در بیت کوین سرمایه گذاری کنند قیمت آن به بیش از ۵۰,۰۰۰ دلار می رسد appeared first on ارزدیجیتال.

تحلیل‌گر درون زنجیره‌ای: این آخرین باری است که بیت کوین زیر ۱۰,۰۰۰ دلار معامله می‌شود

بر اساس نظر یک تحلیل گر درون زنجیره ای، به احتمال زیاد شاهد ادامه روند نزولی بیت کوین و رسیدن آن به ۷,۰۰۰ دلار باشیم. او در ادامه افزود این می تواند آخرین باری باشد که خریداران می توانند با قیمتی زیر ۱۰,۰۰۰ دلار بیت کوین بخرند. به گزارش کوین تلگراف، قیمت بیت کوین در حال تثبیت در ناحیه ای […] The post تحلیل گر درون زنجیره ای: این آخرین باری است که بیت کوین زیر ۱۰,۰۰۰ دلار معامله می شود appeared first on ارزدیجیتال.

سیستم رای‌گیری مبتنی بر بلاک چین روسیه بلافاصله بعد از راه‌اندازی به مشکل خورد

سیستم رأی گیری مبتنی بر بلاک چین روسیه که توسط بیت فیوری (Bitfury) پشتیبانی می شود، مدتی بعد از راه اندازی با مشکل مواجه شد. به گزارش کوین تلگراف و به نقل از رسانه های محلی روسیه، این سیستم که به منظور اجرای همه پرسی اصلاح قانون اساسی در این کشور ایجاد شده بود، پس از راه اندازی از کار افتاد. قرار بود […] The post سیستم رای گیری مبتنی بر بلاک چین روسیه بلافاصله بعد از راه اندازی به مشکل خورد appeared first on ارزدیجیتال.

میلیاردر مشهور: رشد نمایی قیمت بیت کوین می‌تواند به فاجعه منجر شود

چامات پالیهاپیتیا (Chamath Palihapitiya) می گوید که بیت کوین هیچ گونه همبستگی با بازارهای مالی ندارد و به همین دلیل افراد باید یک درصد از سرمایه و ثروت خود را روی این ارز دیجیتال سرمایه گذاری کنند. او در بخش دیگری از صحبت هایش گفت که افزایش شدید قیمت بیت کوین می تواند به فاجعه منجر شود! به گزارش کوین […] The post میلیاردر مشهور: رشد نمایی قیمت بیت کوین می تواند به فاجعه منجر شود appeared first on ارزدیجیتال.

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

لیست جدیدترین اخبار ارزهای رزمزگذاری شده در خبرگزاری ارز دیجیتال در صفحه ی 3

اخبار گوناگون