روی خط خبر

لیست جدیدترین اخبار ارزهای رزمزگذاری شده در خبرگزاری ارز دیجیتال

لیست جدیدترین اخبار ارزهای رزمزگذاری شده در خبرگزاری ارز دیجیتال در صفحه ی 3

وضعیت بازار: جهش ۱۳درصدی دوج کوین و عبور bnb از ۳۰۰ دلار

در حالی که بیت کوین طی شبانه روز گذشته تغییر قیمت محسوسی نداشته است، برخی از آلت کوین های بازار در این مدت با جهش های درخور توجهی مواجه شده اند. به گزارش کریپتو پوتیتو، روز گذشته وضعیت بازار بیشتر ارزهای دیجیتال قرمز (نزولی) بود. امروز اما، شرایط تا حدی تغییر کرده و در حالی که بازار بیت کوین […] The post وضعیت بازار: جهش ۱۳درصدی دوج کوین و عبور BNB از ۳۰۰ دلار appeared first on ارزدیجیتال.

متهمان پرونده ارز دیجیتال «دریک» مدعی شده بودند قیمت این توکن از بیت کوین پیش می‌گیرد

علی صالحی، دادستان تهران، اخیراً گفته است طبق اظهارات شاکیان پرونده ارز دیجیتال «دریک»، متهمان با ادعاهایی مانند پیشی گرفتن این توکن از بیت کوین از نظر قیمتی و داشتن مجوز از بانک مرکزی اقدام به فریب قربانیان کرده اند. مسعود ستایشی، سخنگوی دستگاه قضا نیز پیش تر گفته بود کیفرخواست متهمان ارز دیجیتال دریک صادر و پرونده […] The post متهمان پرونده ارز دیجیتال «دریک» مدعی شده بودند قیمت این توکن از بیت کوین پیش می گیرد appeared first on ارزدیجیتال.

پیش‌بینی‌های مدیرعامل بایننس: از سرمایه‌گذاری دولت‌ها روی بیت کوین تا رشد دوباره صنعت در سال ۲۰۲۳

چانگ پنگ ژائو، مدیرعامل بایننس، معتقد است سال ۲۰۲۲ دوران بسیاری بدی برای ارزهای دیجیتال بود و امیدوار است که این فضا در سال های پیش رو مجدداً رشد کند. به گزارش رویترز، ژائو در جریان رویداد جدید صرافی بایننس که در شهر آتن یونان برگزار شده، گفته است به جای مقابله با ارزهای دیجیتال باید برای […] The post پیش بینی های مدیرعامل بایننس: از سرمایه گذاری دولت ها روی بیت کوین تا رشد دوباره صنعت در سال ۲۰۲۳ appeared first on ارزدیجیتال.

نشانه صعودی: انباشت اتریوم میان نهنگ‌ها به بالاترین سطح در ۲ سال گذشته رسید

داده های پلتفرم تحلیلی سانتیمنت (Santiment) نشان می دهد میزان انباشت اتر بین نهنگ های شبکه اتریوم به بالاترین سطح خود از سال ۲۰۲۰ میلادی رسیده است. به گزارش دیلی هودل، سانتیمنت اخیراً در توییتی به این نکته اشاره کرده است که نرخ انباشت اتریوم میان آدرس های ثروتمند شبکه به میزان قابل توجهی رشد کرده است. به گفته تحلیلگران […] The post نشانه صعودی: انباشت اتریوم میان نهنگ ها به بالاترین سطح در ۲ سال گذشته رسید appeared first on ارزدیجیتال.

توصیه‌های مایکل سیلور برای سرمایه‌گذارانی که اولین بازار نزولی را تجربه می‌کنند

اگر اولین بازار نزولی خود را تجربه می کنید، بهتر است از بررسی لحظه ای قیمت بیت کوین دست بردارید. به نظر می رسد، اکنون که بسیاری از سرمایه گذاران به صرفاً ضرر خود و ادامه یافتن روند نزولی بازار را نگاه می کنند، مایکل سیلور از زوایه ای دیگر به ماجراها نگاه می کند. مایکل سیلور، مدیرعامل و بنیان گذار مایکرواستراتژی، یکی از […] The post توصیه های مایکل سیلور برای سرمایه گذارانی که اولین بازار نزولی را تجربه می کنند appeared first on ارزدیجیتال.

هکو چین (heco chain) چیست؟ دنیای دیفای را ارزان‌تر از اتریوم تجربه کنید

نقش تأثیرگذار امور مالی غیرمتمرکز (دیفای) در افزایش کاربرد و پذیرش بلاک چین بر هیچ کس پوشیده نیست. گسترش و تکامل مداوم این فضا که عمدتاً روی شبکه اتریوم شکل گرفته است، با وجود مزایای متعددش، با مشکلات بسیار مهمی از جمله ترافیک شبکه و افزایش کارمزد گس اتریوم روبه روست. از این رو، شرکت ها و صرافی های بزرگ ارز دیجیتال […] The post هکو چین (HECO Chain) چیست؟ دنیای دیفای را ارزان تر از اتریوم تجربه کنید appeared first on ارزدیجیتال.

تحلیل آن‌چین: علیرغم فروش گسترده بیت کوین در ضرر، هنوز به کف قیمت نرسیده‌ایم

با وجود اینکه بیت کوین نسبت به قیمت تاریخی ۶۸٬۷۸۶ دلاری خود در سال نوامبر (آبان) سال گذشته، بیش از ۷۵درصد کاهش یافته است؛ برخی تحلیلگران با استناد به داده های آن چین عقیده دارند که احتمالاً هنوز به کف قیمت بیت کوین نرسیده ایم. به گزارش کرپیتو پوتیتو، تحلیلگران پلتفرم تحلیل آن چین کریپتوکوانت اعلام کردند از آنجایی […] The post تحلیل آن چین: علیرغم فروش گسترده بیت کوین در ضرر، هنوز به کف قیمت نرسیده ایم appeared first on ارزدیجیتال.

چین‌آنالیسیس: صنعت ارزهای دیجیتال در شرایط بدتر از بحران ftx دوام آورده‌ است

سقوط صرافی FTX در سال جاری بسیار شبیه ورشکستگی صرافی مت گاکس در سال ۲۰۱۴ است. به همین دلیل، شرکت تحلیل بلاک چین چین آنالیسیس، بحران ایجاد شده توسط این دو صرافی را با یکدیگر مقایسه کرده تا مشخص کند ورشکستگی FTX چه تأثیری بر اکوسیستم ارزهای دیجیتال خواهد گذاشت.  به گزارش کوین تلگراف، چین آنالیسیس به این […] The post چین آنالیسیس: صنعت ارزهای دیجیتال در شرایط بدتر از بحران FTX دوام آورده است appeared first on ارزدیجیتال.

آشنایی با شهرهای کریپتویی؛ دوبی

ویژگی های بی بدیل ارزهای دیجیتال سبب نفوذ این فناوری در جوامع مختلف شده است. شهرهایی که با آغوش باز پذیرای صنعت بلاک چین و ارزهای دیجیتال هستند، درحقیقت در حال شکل دادن به فناوری، قوانین، فرهنگ و سیاست های این صنعت هستند. قوانین وضع شده در بسیاری از مناطق بستری مناسب برای کسب وکارهای حوزه بلاک چین و ارزهای دیجیتال […] The post آشنایی با شهرهای کریپتویی؛ دوبی appeared first on ارزدیجیتال.

بازگشت بیت کوین به بالای ۱۶هزار دلار؛ نگران فروش نهنگ‌ها باشیم؟

بیت کوین پس از ثبت پایین ترین قیمت خود در دو سال اخیر، هم زمان با بازگشایی وال استریت در ۲۲ نوامبر (۱ آذر) دوباره به بالای ۱۶٬۰۰۰ دلار بازگشت. با این حال، شکل گیری یک حمایت جدید در محدوده ۱۲٬۰۰۰ دلاری، بسیاری از سرمایه گذاران را نگران فروش نهنگ ها کرده است. به گزارش کوین تلگراف، همان طور که […] The post بازگشت بیت کوین به بالای ۱۶هزار دلار؛ نگران فروش نهنگ ها باشیم؟ appeared first on ارزدیجیتال.

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

لیست جدیدترین اخبار ارزهای رزمزگذاری شده در خبرگزاری ارز دیجیتال در صفحه ی 3

پربازدیدترین برچسب ها
اخبار گوناگون
× ×