روی خط خبر

لیست جدیدترین اخبار ارزهای رزمزگذاری شده در خبرگزاری ارز دیجیتال

لیست جدیدترین اخبار ارزهای رزمزگذاری شده در خبرگزاری ارز دیجیتال در صفحه ی 5

استراتژیست بنک آو امریکا: بیت کوین مادر تمام حباب‌ها است

استراتژیست ارشد سرمایه گذاری بنک آو آمریکا (Bank of America)، بیت کوین را «مادر همه حباب ها» خوانده است. او ضمن مقایسه روند صعودی اخیر ارزهای دیجیتال با حباب های دیگر، سفته بازی های این بازار را عامل ایجاد این حباب می داند. به گزارش وب سایت بیت کوین داتکام، روند صعودی اخیر بیت کوین تعدادی از تحلیلگران برجسته مالی را در […] The post استراتژیست بنک آو امریکا: بیت کوین مادر تمام حباب ها است appeared first on ارزدیجیتال.

یک کلید خصوصی بیت کوین مربوط به سال ۲۰۱۱ با ۴ میلیون دلار ارزش پیدا شد

یکی از افرادی که در سال ۲۰۱۱، حدود ۱۲۷ واحد بیت کوین داشت، با پیدا کردن دوباره کلید خصوصی حساب خود، به ۴ میلیون دلار بیت کوین دسترسی پیدا کرد. به گزارش کوین تلگراف، این فرد ادعا می کند که به شکلی تصادفی کلید خصوصی حساب خود را که در سال ۲۰۱۱ بیت کوین هایش را در […] The post یک کلید خصوصی بیت کوین مربوط به سال ۲۰۱۱ با ۴ میلیون دلار ارزش پیدا شد appeared first on ارزدیجیتال.

بانک hsbc در بریتانیا تراکنش‌های مربوط به بیت کوین را مسدود کرد

بانک انگلیسی «HSBS»، یکی از بزرگترین بانک ها در بریتانیا، اعلام کرده است که اجازه انجام تراکنش های مرتبط به بیت کوین را نمی دهد. به گزارش یوتودی و به نقل از خبرگزاری تایمز، بانک HSBS که یکی از بزرگترین بانک ها در بریتانیا به حساب می آید، امکان برداشت سودهایی که از طریق جهش اخیر قیمت بیت کوین به […] The post بانک HSBC در بریتانیا تراکنش های مربوط به بیت کوین را مسدود کرد appeared first on ارزدیجیتال.

سقوط شدید قیمت بیت کوین؛ تحلیل‌گران چه نظری دارند؟

قیمت بیت کوین پس از ثبت عملکرد خارق العاده در روزهای اخیر، ساعاتی پیش با اصلاحی گسترده همراه شد و تا ۳۴,۵۰۰ دلار پایین آمد.  به گزارش نیوزبی تی سی، بیت کوین که هفته گذشته توانسته بود تا مرز ۴۲,۰۰۰ اوج بگیرد، با آغاز هفته جدید [میلادی] اصلاح گسترده ای را تجربه کرد. در این اصلاح چندساعته، قیمت بیت […] The post سقوط شدید قیمت بیت کوین؛ تحلیل گران چه نظری دارند؟ appeared first on ارزدیجیتال.

توییت یوتیوبر مشهور روند صعودی قیمت اتریوم را تقویت کرد

پس از رشد قیمت اتریوم در روزهای اخیر، یکی از چهره های مشهور یوتیوب با نام کاربری «KSI»، خطاب به ۶.۵ میلیون دنبال کننده خود کلمه «اتریوم» را توییت کرد. به گفته کارشناسان این توییت او باعث تقویت روند اتریوم شد. نام کامل این یوتیوبر «Olajide Olayinka Williams ‘JJ’ Olatunji» است. به گزارش نیوز بی تی سی، این یوتیوبر مشهور […] The post توییت یوتیوبر مشهور روند صعودی قیمت اتریوم را تقویت کرد appeared first on ارزدیجیتال.

محصول etp شرکت ficas برای گسترش در اروپا چراغ سبز گرفت

صندوق مدیریت سرمایه گذاری فیکاس (FiCAS AG) در اطلاعیه تازه خود اعلام کرده است که مجوز عرضه ETP ارزهای دیجیتال خود را در سرتاسر اروپا اخذ کرده است. به گزارش کوین دسک، فیکاس روز پنجشنبه اعلام کرد که مجوز عرضه محصول قابل معامله در بورس ارزهای دیجیتال فعال خود (BTCA) را دریافت کرده است. پیش تر از این […] The post محصول ETP شرکت FiCAS برای گسترش در اروپا چراغ سبز گرفت appeared first on ارزدیجیتال.

بهترین مادربردهای ماینینگ در سال ۲۰۲۱

اگر قصد استخراج ارزهای دیجیتال با کارت گرافیک را داشته باشید، برای ایجاد یک سیستم ماینینگ یا همان ریگ استخراج به مادربرد مناسب نیاز دارید. این که یک مادربرد بتواند از چند کارت گرافیک پشتیبانی کند، همیشه به معنای مناسب بودن آن برای ماینینگ نیست. این روزها بسیاری از تولیدکنندگان مطرح سخت افزار در دنیا مادربردهایی تولید می کنند […] The post بهترین مادربردهای ماینینگ در سال ۲۰۲۱ appeared first on ارزدیجیتال.

سختی استخراج شبکه بیت کوین دوباره رکورد زد؛ ۲۰ تریلیون!

داده های تازه نشان می دهد که سختی استخراج بیت کوین با رسیدن به اولین تنظیم سختی سال ۲۰۲۱ به رکورد تازه ای رسید. به گزارش «The Block»، سختی استخراج بیت کوین روز شنبه به رکورده تازه ۲۰.۶۵ تریلیون رسید. این اولین بار است که سختی استخراج در شبکه بیت کوین از مرز ۲۰ تریلیون عبور می کند. […] The post سختی استخراج شبکه بیت کوین دوباره رکورد زد؛ ۲۰ تریلیون! appeared first on ارزدیجیتال.

با ثروتمندترین شرکت تاریخ آشنا شوید

قرن هفدهم عصر طلایی استعمارگری در اروپا بود. برخی از بزرگترین شرکت ها در کل تاریخ جهان، در این دوره تأسیس شدند و چنان درآمدی کسب کردند که حتی ابرشرکت های امروزی هم در مقابل آن ها کوچک به نظر می رسند. این سطح از درآمد به این شرکت ها امکان می داد که خودمختار و مستقل شوند و اغلب خارج […] The post با ثروتمندترین شرکت تاریخ آشنا شوید appeared first on ارزدیجیتال.

ایلان ماسک: دریافت پول با بیت کوین را رد نخواهم کرد!

ایلان ماسک، مدیرعامل شرکت تسلا، در پاسخ به توییت بن مزریچ (Ben Mezrich)، نویسنده کتاب میلیاردرهای تصادفی، نوشت که هیچ وقت دریافت بیت کوین را رد نمی کند. به گزارش دیکریپت، بن مزریچ روز جمعه در توییتی نوشت: بگذارید یک چیز را به شما بگویم، هیچ وقت دوباره دریافت بیت کوین [به عنوان حقوق] را رد نمی کنم. ایلان […] The post ایلان ماسک: دریافت پول با بیت کوین را رد نخواهم کرد! appeared first on ارزدیجیتال.

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

لیست جدیدترین اخبار ارزهای رزمزگذاری شده در خبرگزاری ارز دیجیتال در صفحه ی 5

اخبار گوناگون
× ×