روی خط خبر

لیست جدیدترین اخبار ارزهای رزمزگذاری شده در خبرگزاری ارزنگار

لیست جدیدترین اخبار ارزهای رزمزگذاری شده در خبرگزاری ارزنگار در صفحه ی 1

خرید پرفکت مانی و وب مانی از مانکس ۷۲۴

انجام پرداخت های بین المللی و یا خرید از سایت های خارجی، با توجه به شرایط شهروندان ایرانی امری دشوار است، اما خوشبختانه روش های نیز برای پرداخت وجود  دارد. هر چند این روش ها در همه سایت ها قابل استفاده نیستند اما آشنایی و انتخاب درست از میان آنان در بسیاری از مواقع می تواند مشکل گشا باشد. در ادامه دو […]نوشته خرید پرفکت مانی و وب مانی از مانکس ۷۲۴ اولین بار در ارزنگار. پدیدار شد.

شبکه بلاک‌چین تلگرام: مکان امنی برای تروریست‌ها؟

گزارشی ۲۵۳ صفحه ای که به تازگی منتشر شده اعلام می کند که تروریست هایی که از ارزهای دیجیتال برای نقل و انتقال های مالی خود بهره می گیرند، ممکن است به زودی به شبکه باز تلگرام موسوم به تُن (TON) و رمزارز آن که «گرام» نام دارد روی آورند. این گزارش اعلام کرده که روند مذکور، تهدیدی برای امنیت […]نوشته شبکه بلاک چین تلگرام: مکان امنی برای تروریست ها؟ اولین بار در ارزنگار. پدیدار شد.

۱۴ میلیارد دلار: سود صنعت استخراج بیت کوین

بر اساس اطلاعات منتشر شده، مجموع درآمد ماینرهای بیت کوین از ابتدای شکل گیری این فعالیت تاکنون به رقم باورنکردنی ۱۴ میلیارد دلار رسید. همچنین آمارها نشان می دهند با وجود افزایش نرخ هش استخراج بیت کوین، ادامه افزایش سودآوری این صنعت در آینده با تردیدهای روبروست. هشت سال طول کشید تا سودآوری صنعت ماینینگ به رقم […]نوشته ۱۴ میلیارد دلار: سود صنعت استخراج بیت کوین اولین بار در ارزنگار. پدیدار شد.

خرید ۲۰۰ تا ۴۰۰ میلیون دلار ارز دیجیتال در هفته توسط مشتریان حقوقی

برایان آرمسترانگ (بنیانگذار و مدیرعامل صرافی کوین بیس) به تازگی در توئیتی اعلام کرده که شرکت ها، موسسات و صندوق های سرمایه گذاری هر هفته بین ۲۰۰ تا ۴۰۰ میلیون دلار بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال خریداری می کنند. این خبر را می تواند نشانه ای از استقبال این دسته از مشتریان و احتمال رونق گیری بازار رمزارزها در آینده دانست. یکی […]نوشته خرید ۲۰۰ تا ۴۰۰ میلیون دلار ارز دیجیتال در هفته توسط مشتریان حقوقی اولین بار در ارزنگار. پدیدار شد.

دریافت مجوز بکت و رشد ۵۰۰ دلاری قیمت بیت کوین

قیمت بیت کوین پس از چند هفته نوسان در یک بازه مشخص، بالاخره با اعلام خبر مربوط به بکت (Bakkt) با جهشی ۵۰۰ دلاری روبرو شد. خبر ساده بود. پلتفرم بکت که از حدود یک سال پیش قرار بود وارد میدان شده و امکان خرید و فروش بیت کوین را در اختیار مشتریان حقوقی قرار […]نوشته دریافت مجوز بکت و رشد ۵۰۰ دلاری قیمت بیت کوین اولین بار در ارزنگار. پدیدار شد.

نهنگ‌ها در حال خرید گسترده بیت کوین هستند

با وجود اینکه قیمت بیت کوین به کمترین میزان طی ۲۴۵ روز اخیر رسیده، اما آمارهای صرافی معتبر کوین بیس نشانگر آن است که برخی از صاحبان بیشترین میزان بیت کوین در جهان، طی ۲۴ ساعت گذشته به خرید گسترده این رمزارز پرداختند. این روزها، ترس و عدم اطمینان از آینده در بازار بیت کوین موج […]نوشته نهنگ ها در حال خرید گسترده بیت کوین هستند اولین بار در ارزنگار. پدیدار شد.

بیت کوین و رکورد احتمالی پیش رو در اقتصاد جهانی

نگاهی به آمار و ارقام اقتصاد جهانی، نشانگر آن است که نگرانی زیادی در میان سرمایه گذاران سنتی ایجاد شده است. برخی پیش بینی ها از خطر ایجاد یک دوره رکورد اقتصادی در آینده نزدیک حکایت دارد. اما آیا سرمایه گذاران سنتی در سراسر دنیا، برای فرار از این خطر، به بیت کوین روی می آورند؟ یکی از روش های بی خطر […]نوشته بیت کوین و رکورد احتمالی پیش رو در اقتصاد جهانی اولین بار در ارزنگار. پدیدار شد.

عملکرد بهتر بیت کوین نسبت به سایر رمزارزها در سال گذشته

نگاهی به جدول ارزهای دیجیتال نشان می دهد که بیت کوین توانسته به عنوان دومین رمزارز با کمترین تغییر منفی در میان ۱۰ رمزارز با بیشترین سهم بازار حضور یابد. البته در این میان، رمزارزهای باثبات (استیبل کوین ها) در نظر گرفته نشدند. آمار سایت کوین متریکس گویای آن است که در میان این ۱۰ رمزارز، ۸ تای […]نوشته عملکرد بهتر بیت کوین نسبت به سایر رمزارزها در سال گذشته اولین بار در ارزنگار. پدیدار شد.

آیا جنگ تجاری آمریکا و چین به سود بیت کوین است؟

کارشناسان اقتصادی در بانک گلدمن ساکس بر این باورند که جنگ تجاری بین ایالات متحده و چین به این زودی ها پایان نمی یابد. با وجود اینکه این جنگ به منافع هر دو کشور ضرر می زند، می تواند اشتیاق افراد و سرمایه گذاران برای خرید بیت کوین را افزایش دهد. نگاهی به آمار و ارقام یک دهه اخیر نشان […]نوشته آیا جنگ تجاری آمریکا و چین به سود بیت کوین است؟ اولین بار در ارزنگار. پدیدار شد.

بانک گلدمن ساکس: اکنون، بهترین زمان برای خرید بیت کوین است!

موسسه مالی گلدمن ساکس به سرمایه گذارانش توصیه کرده که بهتر است بیت کوین را به قیمت کنونی خریداری کرده تا از افزایش زودهنگام قیمت آن بهره مند شوند. در گزارشی که توسط تیم تحلیل فنی این بانک تهیه و به برخی از مشتریان حقوقی ارسال شده، این طور آمده که بیت کوین می تواند در کوتاه مدت […]نوشته بانک گلدمن ساکس: اکنون، بهترین زمان برای خرید بیت کوین است! اولین بار در ارزنگار. پدیدار شد.

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

لیست جدیدترین اخبار ارزهای رزمزگذاری شده در خبرگزاری ارزنگار در صفحه ی 1

پربازدیدترین برچسب ها
اخبار گوناگون
× ×