روی خط خبر

لیست جدیدترین اخبار ارزهای رزمزگذاری شده در خبرگزاری کوین ایران

لیست جدیدترین اخبار ارزهای رزمزگذاری شده در خبرگزاری کوین ایران در صفحه ی 1

خبر راه‌اندازی استیبل کوین djed تأیید شد، آیا ada به 1 دلار خواهد رسید؟

انتظار می رود استیبل کوین Djed باعث رشد جدید و موارد استفاده جدید در فضای رو به رشد مالی غیرمتمرکز (DeFi) اکوسیستم کاردانو شود. در هفته های اخیر، توسعه دهندگان اعلام کرده اند این استیبل کوین قطعاً در ژانویه راه اندازی خواهد شد. با این حال، در جامعه کاردانو، اخیراً گمانه زنی هایی مبنی بر راه اندازی استیبل کوین در ماه نوامبر بوده … نوشته خبر راه اندازی استیبل کوین Djed تأیید شد، آیا ADA به 1 دلار خواهد رسید؟ اولین بار در کوین ایران. پدیدار شد.

اختلاط وجوه مشتریان بایننس با وثیقه b-token

صرافی رمز ارزی بایننس به اشتباه وجوه مشتریان را در همان کیف پولی ذخیره کرده که در آن وثیقه توکن های بایننس ذخیره شده است. اثبات ذخیره (PoR) خبر از اختلاط سرمایه ها می دهد طبق گزارشی که بلومبرگ در روز سه شنبه منتشر کرد، بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال جهان، بایننس به اشتباه وثیقه برخی از دارایی های رمز ارزی … نوشته اختلاط وجوه مشتریان بایننس با وثیقه B-Token اولین بار در کوین ایران. پدیدار شد.

پیشنهاد سلسیوس درباره راه‌اندازی توکن جدید به عنوان بخشی از طرح بازسازی

طبق گزارش بلومبرگ، سلسیوس به عنوان بخشی از برنامه های سازمان دهی مجدد در حال بررسی انتشار یک توکن جدید است که به شرکت اجازه می دهد سرمایه جمع آوری کند و به طلبکاران خود بازپرداخت کند. در جلسه دادگاه روز سه شنبه، وکیل سلسیوس، راس ام کواستینیت، به قاضی بخش ورشکستگی ایالات متحده، مارتین گلن گفت که یک شرکت … نوشته پیشنهاد سلسیوس درباره راه اندازی توکن جدید به عنوان بخشی از طرح بازسازی اولین بار در کوین ایران. پدیدار شد.

cz: صرافی ftx میلیون‌ها دلار برای گزارش‌های fud در مورد بایننس به رسانه‌ها پرداخت کرده است

چانگ پنگ ژائو، مدیرعامل بایننس معتقد است که FTX هزینه بیشتر گزارش های مرتبط با ترس، عدم قطعیت و شک (FUD) پیرامون بایننس را تأمین کرده است. گزارش های FUD درباره بایننس با بودجه FTX ؟ مدیر عامل بایننس یک جلسه در فضای توییتر برگزار کرد و تأکید کرد که FUD پیرامون شبکه رمز ارزی او اخیراً توسط … نوشته CZ: صرافی FTX میلیون ها دلار برای گزارش های FUD در مورد بایننس به رسانه ها پرداخت کرده است اولین بار در کوین ایران. پدیدار شد.

با انتشار اخبار مرتبط با سرقت bayc در بازار، ارزش apecoin رو به کاهش است

مجموعه توکن های غیرقابل انتقال میمون های کسل (Bored Ape Yacht Club) در 20 ژانویه (۳۰ دی ماه) امسال هدف سوء استفاده قرار گرفته است. FranklinIsbored، یکی از بزرگترین دارندگان NFTهای میمون های کسل (BAYC)، هدف سوء استفاده از سیاست های ApeCoin در بازار اپن سی (Opensea) قرار گرفته است که به مهاجم اجازه می دهد توکن Bored Ape علامت گذاری شده … نوشته با انتشار اخبار مرتبط با سرقت BAYC در بازار، ارزش ApeCoin رو به کاهش است اولین بار در کوین ایران. پدیدار شد.

بازیابی سریع گره‌ها پس از قطعی کوتاه در شبکه کاردانو

شبکه کاردانو روز یکشنبه با یک قطعی کوتاه مواجه شد که بین بلوک 8300569 و بلوک 8300570 رخ داد. این قطعی بیش از 50 درصد از شبکه را تحت تأثیر قرار داد. با این حال، شبکه به سرعت بهبود یافت و مشکل به طور خودکار حل شد و به شبکه اجازه داد تا در عرض … نوشته بازیابی سریع گره ها پس از قطعی کوتاه در شبکه کاردانو اولین بار در کوین ایران. پدیدار شد.

آدرس‌های مخفی ابزار جدیدی برای محافظت از حریم خصوصی اتریوم

ویتالیک بوترین که همیشه نگران ارائه ابزارهای محافظت از حریم خصوصی برای کاربران اتریوم است، مکانیسم جدیدی را ارائه کرده که استفاده از آن آسان است: آدرس های مخفی. آدرس های مخفی تازه در هر نوبت ویتالیک بوترین به دنبال چگونگی افزایش حریم خصوصی در اتریوم است. خالق اتریوم در یک پست وبلاگی ابزاری را معرفی کرد … نوشته آدرس های مخفی ابزار جدیدی برای محافظت از حریم خصوصی اتریوم اولین بار در کوین ایران. پدیدار شد.

شدو فورک به‌روزرسانی شانگهای برای برداشت ethهای استیک‌شده راه‌اندازی شد

کاربران اتریوم یک گام به دسترسی به ارزش 26 میلیارد دلاری و در حال افزایش ETHهای استیک شده در بزرگترین شبکه قراردادهای هوشمند جهان، نزدیک تر شده اند. روز دوشنبه، توسعه دهندگان اصلی اتریوم از استقرار موفقیت آمیز اولین شدو فورک (shadow fork) شبکه اصلی برای آزمایش قابلیت برداشت ETHهای سپرده گذاری شده (استیک شده) خبر دادند، ویژگی ای که انتظار می رود تا ماه … نوشته شدو فورک به روزرسانی شانگهای برای برداشت ETHهای استیک شده راه اندازی شد اولین بار در کوین ایران. پدیدار شد.

راه‌اندازی انکوباتور مبتنی بر web3 با همکاری مسترکارت و پالیگان

شبکه پالیگان (Polygon) با مسترکارت، غول خدمات پرداختی، برای راه اندازی انکوباتور مبتنی بر Web3 همکاری می کند که این امر فرصت های بی نظیری را پیش روی نسل های بعدی سازندگان دیجیتال قرارخواهد داد. همکاری مسترکارت با شبکه پالیگان همزمان با راه اندازی انکوباتور جدید مبتنی بر Web3 رایان وایات، مدیرعامل پالیگان، در بیانه ای از همکاری این پلتفرم با مسترکارت، … نوشته راه اندازی انکوباتور مبتنی بر Web3 با همکاری مسترکارت و پالیگان اولین بار در کوین ایران. پدیدار شد.

نظر تحلیلگران کریپتو درباره هج‌آپ و کوساما در سال 2023

هج آپ (HedgeUp) و کوساما (Kusama) احتمالاً دو پروژه ای هستند که می توانید در سال جاری آن ها را مد نظر داشته باشید. براساس نظر کارشناسان کریپتو این دو می توانند در سال 2023 نقش مهمی در عرصه سرمایه گذاری رمزارزها ایفا کنند. چرا هج آپ (HedgeUp) در کانون توجه است؟ هج آپ یک پلتفرم سرمایه گذاری جایگزین است که هر سرمایه گذاری می تواند … نوشته نظر تحلیلگران کریپتو درباره هج آپ و کوساما در سال 2023 اولین بار در کوین ایران. پدیدار شد.

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

لیست جدیدترین اخبار ارزهای رزمزگذاری شده در خبرگزاری کوین ایران در صفحه ی 1

پربازدیدترین برچسب ها
اخبار گوناگون
× ×