روی خط خبر

لیست جدیدترین اخبار ارزهای رزمزگذاری شده در خبرگزاری کوین ایران

لیست جدیدترین اخبار ارزهای رزمزگذاری شده در خبرگزاری کوین ایران در صفحه ی 1

خبرنامه هفتگی ۱۹ تا ۲۵ اردیبهشت؛ با سخت‌افزار موبایل و اینترنت dapp سازگار با شبکه‌ی بیت کوین و اتریوم بنویسید!

رمز ارزها با نزدیک شدن هاوینگ، کارمزد تراکنش های بیت کوین افزایش می یابد هزینه متوسط معاملات بیت کوین در ده ماه اخیر به بالاترین سطح خود رسیده است. براساس داده های Bitinfocharts ، در تاریخ 8 ماه مه، متوسط هزینه 3.19 دلار، بالاترین قیمت از جولای 2019 بوده است. در ماه مه،... نوشته خبرنامه هفتگی ۱۹ تا ۲۵ اردیبهشت؛ با سخت افزار موبایل و اینترنت DApp سازگار با شبکه ی بیت کوین و اتریوم بنویسید! اولین بار در کوین ایران. پدیدار شد.

خبرنامه هفتگی ۲۶ اردیبهشت تا ۱ خرداد؛ چه کسی بیت کوین های خفته را بیدار کرد؟

رمزارزها نرخ هش بیت کوین بعد از هاوینگ ترمیم می شود پس از ثبت رکورد در زمان هاوینگ، نرخ هش بیت کوین به هشتاد و سه هگزاهش کاهش یافت. نرخ هش شبکه بیت کوین بیانگر میزان ترکیبی از توان محاسباتی است که برای استخراج بلوک های جدید صرف شده است. امروز، به... نوشته خبرنامه هفتگی ۲۶ اردیبهشت تا ۱ خرداد؛ چه کسی بیت کوین های خفته را بیدار کرد؟ اولین بار در کوین ایران. پدیدار شد.

مفهوم حقوق مالکیت و کاربرد بلاک چین در آن کوین ایران مدرسه‌ی رمز ارز ایران

 مقدمه ماهیت مالکیت و حقوق آن، محور بحث بر سر موضوعات بسیاری درباره ی حقوق فردی و حد اختیار و دخالت دولت در آزادی های فردی است. موضوع مالکیت را می توان در کتاب سیاستِ ارسطو یافت که در آن در باب ضرورت و حدود مالکیت برای یک زندگی خوب و عدالت در... نوشته مفهوم حقوق مالکیت و کاربرد بلاک چین در آن اولین بار در کوین ایران. پدیدار شد.

خبرنامه هفتگی ۱۲ تا ۱۸ اردیبهشت؛ رسیدن سختی استخراج بیت کوین به بیشترین میزان، راه اندازی سیستم عامل منبع باز تلگرام

رمز ارزها نقش بیت کوین در اقتصادهای نوظهور : کاهش فرایند فرسایشی بروکراتیک اقدامات اخیر انجام شده در سراسر جهان با توجه به تنظیم و کنترل کردن رمزارزهایی مانند بیت کوین، زمینه را برای انطباق هرچه بیشتر با بخش های مختلف دنیای مالی هموار کرده است. در حالی که بسیاری بیت کوین... نوشته خبرنامه هفتگی ۱۲ تا ۱۸ اردیبهشت؛ رسیدن سختی استخراج بیت کوین به بیشترین میزان، راه اندازی سیستم عامل منبع باز تلگرام اولین بار در کوین ایران. پدیدار شد.

مقایسه بلاک چین های مختلف - بلاک چین اتریوم، ایاس ، کاسموس ، هایپرلجر

قراردادهای هوشمند بلاک چین های مختلف و تکنولوژی بلاک چین بسیار گسترده هستند. افراد بیشتری تمایل دارند وارد این فضا شوند. اگر خیلی با این فضا آشنا نیستید و می خواهید به سرعت در این زمینه به موفقیت برسید این مقایسه بلاک چین برای شما عالی است. پلتفرم هایی که... نوشته مقایسه بلاک چین های مختلف – رقابتی تمام عیار اولین بار در کوین ایران. پدیدار شد.

سیستم عامل بلاک چین - شناخت انواع سیستم عامل ها در بلاک چین

مدیران بزرگ در حال تجربه بلاک چین هستند و می توان گفت تقریباً همه در مورد آن شنیده ایم اما تعداد کمی از ما در مورد سیستم عامل بلاک چین می دانیم. اگرچه، همانند سیستم عامل هایی مثل ویندوز، لینوکس و مک OS جزء اساسی دنیای تکنیکی است، سیستم عامل... نوشته سیستم عامل بلاک چین – شناخت انواع سیستم عامل ها در بلاک چین اولین بار در کوین ایران. پدیدار شد.

خبرنامه هفتگی ۷ تا ۱۴ اردیبهشت؛ احیای قیمت رمز ارزها، توکن تلگرام فعلا عرضه نمی شود

رمز ارزها رونمایی از پیام رسان ضدسانسور مبتنی بر شبکه ی لایتنینگ اخیرا، مهندس John Cantrell یک برنامه ی پیام رسان به نام Juggernaut ارائه کرده است. این برنامه روی لایه ی مقیاس پذیر بیت کوین یعنی شبکه ی لایتنینگ ساخته شده و پیام های رمزگذاری شده ی end-to-end، همتا به همتا و onion-routed ارائه می دهد. از برخی... نوشته خبرنامه هفتگی ۷ تا ۱۴ اردیبهشت؛ احیای قیمت رمز ارزها، توکن تلگرام فعلا عرضه نمی شود اولین بار در کوین ایران. پدیدار شد.

توکنومیک یا اقتصاد توکنی چیست - tokenomic به چه معنا است

در قسمت اول در مورد مفهوم توکنومیک یا اقتصاد توکنی و کارکرد آن صحبت کردیم. در انتها، توضیح دادیم که چگونه یک بلاک چین یا پروتکل لایه اول با توکنومیک کار می کند. در این قسمت، می خواهیم به بررسی توکنومیک در پروتکل لایه دوم بپردازیم. توسعه دهندگان پروژه باید... نوشته اقتصاد توکنی (قسمت دوم( اولین بار در کوین ایران. پدیدار شد.

اقتصاد توکنی چیست - tokenomics به چه معنا است

در حال حاضر میزان سرمایه بازار رمزارز حدود 170 بیلیون دلار است. اگر می خواهید سهمی در این بازار داشته باشید، توصیه می شود قبل از ورود دانش کافی کسب کنید. توکن های مختلفی وجود دارند که دارای مدل توکن یا اقتصاد توکنی متفاوتی هستند. برای کسب دانش عمیق از... نوشته اقتصاد توکنی چیست ؟ (قسمت اول) اولین بار در کوین ایران. پدیدار شد.

خبرنامه هفتگی ۳۰ فروردین تا ۶ اردیبهشت؛ افزونه ی صرافی غیرمتمرکز روی وردپرس، عدم همبستگی عرضه تتر و قیمت بیت کوین و …

رمز ارزها PayJoin حریم خصوصی تراکنش های بیت کوین را به بالاترین حد ممکن می رساند BTCPay یک ابزار منبع باز و محبوب برای پذیرش پرداخت های بیت کوین است که از PayJoin برای حفظ حریم خصوصی تراکنش ها بهره می گیرد. PayJoin که به آن P2EP نیز گفته می شود روشی نسبتا جدید برای ارسال خصوصی... نوشته خبرنامه هفتگی ۳۰ فروردین تا ۶ اردیبهشت؛ افزونه ی صرافی غیرمتمرکز روی وردپرس، عدم همبستگی عرضه تتر و قیمت بیت کوین و … اولین بار در کوین ایران. پدیدار شد.

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

لیست جدیدترین اخبار ارزهای رزمزگذاری شده در خبرگزاری کوین ایران در صفحه ی 1

اخبار گوناگون