روی خط خبر

لیست جدیدترین اخبار ارزهای رزمزگذاری شده در خبرگزاری کوین ایران

لیست جدیدترین اخبار ارزهای رزمزگذاری شده در خبرگزاری کوین ایران در صفحه ی 1

دریافت فاند از آیوتا مصاحبه اولین داانشجوی ایرانی که از آیوتا فاند گرفت

برای اولین بار یک جوان مخترع ایرانی توانست برای پروژه خلاقانه خود از آیوتا فاند دریافت کند. این جوان کیست و چگونه توانست به این موفقیت دست پیدا کند؟ مصاحبه کوین ایران با امیر عباس زاده، این نابغه جوان را در ادامه بخوانید. از آیوتا بیشتر بدانید آیوتا، یک رمز ارز نوین در... نوشته برای اولین بار یک دانشجوی ایرانی موفق به دریافت فاند از آیوتا گردید! اولین بار در کوین ایران. پدیدار شد.

امنیت و حریم خصوصی در بلاک‌چین - امنیت - حریم خصوصی

بلاک چین علی رغم نگرانی های امنیت و حریم خصوصی، رویکردهای نوآورانه ای را برای ذخیره سازی اطلاعات، اجرای تراکنش ها، عملکردها و ایجاد اعتماد در یک محیط باز پیشنهاد می کند. بسیاری افراد بلاک چین را با توجه به موارد استفاده متعدد آن از سیستم های رمز ارزی جهانی مانند بیت کوین تا قراردادهای هوشمند، شبکه های هوشمند ایجاد... نوشته امنیت و حریم خصوصی در بلاک چین اولین بار در کوین ایران. پدیدار شد.

خبرنامه هفتگی از ۱۵ تا ۲۲ شهریور ۹۸

رمز ارزها آیا طوفان علاقه کاربران اینترنتاست که BTC را در برگرفته؟ اطلاعات گوگل ترندز نشان می دهد جستجوی اینترنتی برای برای کلید واژه BTC به اوج بی سابقه ای رسیده است. بین ۲۹ تا ۳۱ آگوست سرچ BTC در سراسر جهان از ۲ واحد به ۶۴ واحد (نسبت به ۱۰۰ واحد)... نوشته خبرنامه هفتگی ۱۵ تا ۲۲ شهریور ۹۸؛ هر وقت بیت کوین بخرید حتما حداکثر ۱۳۳۵ روز بعد سود خواهید کرد اولین بار در کوین ایران. پدیدار شد.

decent - دیسنت - token4hope

به گزارش کوین ایران، دیسنت (Decent) به عنوان یک شرکت مبتکر در فناوری بلاک چین اعلام کرد که کد منبع پروژه خیریه Token4Hope را در GitHub قرار داده است. این پروژه با همکاری Wiener Hilfswerk، HumanVenture و Collective Energy توسعه داده شده است. مرحله آزمایشی Token4Hope وظیفه کمک به حدود 50 خانواده... نوشته Decent برای کمک به سازمان های خیریه کد Token4Hope را در گیت هاب منتشر کرد اولین بار در کوین ایران. پدیدار شد.

معرفی آلتکوین‌هایی با قابلیت پشتیبانی از شبکه‌های لایه دوم مانند لایتنینگ (lightning)

بیت کوین علی رغم معرفی آلتکون های متعدد همواره ارزشمندترین و مهم ترین رمز ارز جهان بوده است و انتظار می رود برای مدت زمان زیادی جایگاه خود را حفظ نماید. با این وجود، بسیاری از مردم بر این باورند که بیت کوین با روند رو به رشد پذیرش آن به زودی با بحران هایی مواجه خواهد... نوشته معرفی آلتکوین هایی با قابلیت پشتیبانی از شبکه های لایه دوم مانند لایتنینگ (Lightning) اولین بار در کوین ایران. پدیدار شد.

خبرنامه هفتگی از ۸ تا ۱۴ شهریور ۹۸ در حوزه بیت کوین، بلاک چین و رمز ارز ها

رمز ارزها با وجود نگرانی از افزایش مداوم نرخ هش بیت کوین، سودآوری استخراج رو به افزایش است نرخ هش بیت کوین (BTC) از ژانویه ۲۰۱۷ به طور مداوم افزایش یافته از ۲.۵ TH/s در سوم ژانویه ۲۰۱۷ به ۸۰.۹ TH/s در ۳۰ام آگوست ۲۰۱۹ رسیده است. با این افزایش... نوشته خبرنامه هفتگی حوزه بلاک چین و رمز ارز ها از ۸ تا ۱۴ شهریور ۹۸ اولین بار در کوین ایران. پدیدار شد.

moscow - the blockchain life 2019

کوین ایران مفتخر است اعلام کند، بعد از رویدادهایی مانند بلاک شو ، انجمن جهانی بلاک چین  و نشست اقتصاد بلاک چین استانبول، بار دیگر به عنوان شریک رسانه ای با برگزارکنندگان Blockchain Life 2019، که از رویدادهای مهم دیگر در حوزه بلاک چین است، همکاری خواهد داشت. این رویداد یکی از بزرگ ترین و مهم ترین گردهمایی های بلاک چین... نوشته Blockchain Life 2019 – گردهمایی جهانی در حوزه بلاک چین و رمز ارز در مسکو اولین بار در کوین ایران. پدیدار شد.

بیت‌کوین-کالای گیفن-وبلن-کوین ایران

این روزها بحث های حقوقی و قانونی در مورد چگونگی برخورد با رمز ارزها به ویژه با مهم ترین و قدیمی ترین آن ها یعنی بیت کوین در محافل علمی و خبری بسیار داغ است. در کنار تمامی جنجال های خبری، فقدان یک نگاه علمی خصوصا از منظر اقتصادی در رابطه با رمز ارزها در جامعه فارسی زبان... نوشته بیت کوین چیست؟ کالای گیفن، وبلن یا یک حباب سوداگرانه اولین بار در کوین ایران. پدیدار شد.

گزیده اخبار حوزه بیت کوین، بلاک چین و رمز ارز ها از ۲ تا شهریور ۹۸

رمز ارزها سهم بازار تحقق یافته بیت کوین (BTC) برای اولین بار از مرز ۱۰۰ میلیارد دلار گذشت شبکه بیت کوین (BTC) این هفته نقطه عطف جدیدی را پشت سر گذاشت. طبق داده ها ی جمع آوری شده توسط Coinmetrics.io سهم بازار تحقق یافته ی بیت کوین که برای مدت ها تقریبا ثابت بوده... نوشته گزیده اخبار حوزه بیت کوین، بلاک چین و رمز ارز ها از ۲ تا ۷ شهریور ۹۸ اولین بار در کوین ایران. پدیدار شد.

بیت‌کوین چیست؟ کالای گیفن، وبلن یا یک حباب سوداگرانه

این روزها بحث های حقوقی و قانونی در مورد چگونگی برخورد با رمز ارزها به ویژه با مهم ترین و قدیمی ترین آن ها یعنی بیت کوین در محافل علمی و خبری بسیار داغ است. در کنار تمامی جنجال های خبری، فقدان یک نگاه علمی خصوصا از منظر اقتصادی در رابطه با رمز ارزها در جامعه فارسی زبان... نوشته بیت کوین چیست؟ کالای گیفن، وبلن یا یک حباب سوداگرانه اولین بار در کوین ایران. پدیدار شد.

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

لیست جدیدترین اخبار ارزهای رزمزگذاری شده در خبرگزاری کوین ایران در صفحه ی 1

اخبار گوناگون

× ×