روی خط خبر

لیست جدیدترین اخبار ارزهای رزمزگذاری شده در خبرگزاری کوین ایران

لیست جدیدترین اخبار ارزهای رزمزگذاری شده در خبرگزاری کوین ایران در صفحه ی 1

بازی خیریه Freeyourmine و تلاش برای مقابله با بقایای مین‌های زمینی با بلاک‌چین

به گزارش کوین ایران، بازی خیریه Freeyourmine با استفاده از بلاک چین به مقابله با مواد انفجاری باقی مانده از زمان جنگ (Explosive Remnants of War-ERW) می رود. این پروژه در رویداد Techstars Startup Weekend که از 14 تا 16 ماه ژوئن در مسکو برگزار گردید معرفی شد. Freeyourmine با طرح این ایده... نوشته بازی خیریه Freeyourmine و تلاش برای مقابله با بقایای مین های زمینی با بلاک چین اولین بار در کوین ایران. پدیدار شد.

9 ابزار و فناوری کلیدی برای توسعه و تست برنامه‌های کاربردی بلاک‌چین

به گزارش کوین ایران به نقل از Coinspeaker، ده ها سرویس بلاک چین با کیفیت در دسترس کاربران قرار دارد ولی در عمل باید مرتبط ترین راه حل ها به این فناوری را انتخاب نمود. محبوبیت و پذیرش فناوری بلاک چین در بین توسعه دهندگان روز به روز در حال افزایش است. بر اساس برآوردها، درآمد صنعت... نوشته 9 ابزار و فناوری کلیدی برای توسعه و تست برنامه های کاربردی بلاک چین اولین بار در کوین ایران. پدیدار شد.

ایجاد برنامه‌های کاربردی ترکیبی بلاک‌چین/فضای ابری با اتریوم و گوگل کلود

به گزارش کوین ایران به نقل از گوگل کلود، پذیرش فناوری ها و پروتکل های بلاک چین از طریق یکپارچه سازی با منابع اینترنت مدرن و سرویس فضای ابری عمومی تسهیل می شود. در ادامه برنامه کاربردی معرفی می شود که داده های BigQuery را با استفاده از قرارداد هوشمند Chainlink اوراکل بر روی یک بلاک چین عمومی... نوشته ایجاد برنامه های کاربردی ترکیبی بلاک چین/فضای ابری با اتریوم و گوگل کلود اولین بار در کوین ایران. پدیدار شد.

خلق و ایجاد نوآوری در دنیای بلاک‌‌چین و رمز ارزها

به گزارش کوین ایران به نقل از Medium، شرکت SINOVATE یک شرکت فناوری مشارکتی است که اخیراً ارز دیجیتال همتا به همتای (P2P) خود با عنوان SIN را معرفی کرده است. تیم SINOVATE از طریق خلق محصولات بلاک چینی مدرن و منحصربه فرد، سرویس ها و راه حل هایی مانند گره های بی نهایت (Infinity Nodes)،... نوشته SINOVATE: خلق و ایجاد نوآوری در دنیای بلاک چین و رمز ارزها اولین بار در کوین ایران. پدیدار شد.

گزیده اخبار و رویداد های حوزه بلاک چین و رمز ارز ها از ۱۸ تا ۲۵ خرداد ۹۸

رمز ارز ها بیت کوین (BTC)  Watchtower (برج مراقب) برای محافظت کاربران شبکه لایتنینگ در مقابل ریسک اعتباری به زودی راه اندازی می شود Watchtower، به عنوان گام بعدی برای تامین امنیت شبکه لایتنینگ به زودی راه اندازی می شود. Watchtowers با کاهش امکان تقلب روی شبکه خارج از زنجیره... نوشته گزیده اخبار و رویداد های حوزه بلاک چین و رمز ارز ها از ۱۸ تا ۲۵ خرداد ۹۸ اولین بار در کوین ایران. پدیدار شد.

گزیده اخبار حوزه بلاک چین و رمز ارز ها از ۱۸ تا ۲۵ خرداد ۹۸

رمز ارز ها بیت کوین (BTC)  Watchtower (برج مراقب) برای محافظت کاربران شبکه لایتنینگ در مقابل ریسک اعتباری به زودی راه اندازی می شود Watchtower، به عنوان گام بعدی برای تامین امنیت شبکه لایتنینگ به زودی راه اندازی می شود. Watchtowers با کاهش امکان تقلب روی شبکه خارج از زنجیره... نوشته گزیده اخبار حوزه بلاک چین و رمز ارز ها از ۱۸ تا ۲۵ خرداد ۹۸ اولین بار در کوین ایران. پدیدار شد.

ALAX وعده داده است که سرعتت فروش بازی‌های تلفن همراه را با استفاده از بلاک‌چین ارتقا می دهد

30 می 2019، ژنو، سوئیس- بازی های بهتر، سریع تر و ارزان تر: فروشگاه ALAX اینجاست! در یک بازی برد- برد برای سازندگان بازی ها و کاربران آن ها با همکاری گروه های توسعه دهنده DECENT و Dragonfly یک پلتفرم برای بازی های تلفن همراه راه اندازی شده است که از فناوری پرداخت بلاک چین بهره می برد. استفاده از بلاک چین... نوشته ALAX وعده داده است که سرعت و کار آمدی فروش بازی های تلفن همراه را با استفاده از فناوری بلاک چین ارتقا خواهد داد اولین بار در کوین ایران. پدیدار شد.

فناوری بلاک چین، بزرگ ترین پدیده بعدی در خدمت انرژی های تجدیدپذیر

بلاک چین که از آن با عنوان بزرگ ترین پیشرفت فناوری بعد از اینترنت یاد می کنند، همه چیز را تحت تاثیر خود قرار داده است. از پرداخت های اینترنتی تا دولت الکترونیک؛ اما سؤال اینجاست که این تکنولوژی برای انرژی های تجدید پذیر چه چیزی به ارمغان آورده است؟ یک دفتر ثبت اطلاعات آنلاین... نوشته فناوری بلاک چین، بزرگ ترین پدیده بعدی در خدمت انرژی های تجدیدپذیر اولین بار در کوین ایران. پدیدار شد.

بررسی پلتفرم ها و رمز ارز های مبتنی بر بلاک چین و مقایسه ی ویژگی هایشان

به گزارش کوین ایران به نقل از Qtum، رمز ارز ها و پلتفرم های بلاک چینی در درجه اول از بلاک چین به عنوان لایه توافق و تسویه استفاده می کنند. با این وجود، مقایسه رمز ارز ها و پلتفرم های بلاک چینی نشان دهنده تفاوت هایی مابین آنها است.... نوشته بررسی پلتفرم ها و رمز ارز های مبتنی بر بلاک چین و مقایسه ی ویژگی هایشان اولین بار در کوین ایران. پدیدار شد.

چرا ونزوئلایی ها این همه بیت کوین استخراج می کنند؟

برق ارزان، بولیوار مفت! اگر می خواهید در آرامش اتاق نشیمن خود، بیت کوین هم استخراج کنید به سه چیز نیاز دارید: نرم افزار رایگان، برق به اندازه کافی (ترجیحا ارزان!) و یک کامپیوتر! شهروندان بسیاری از سرتاسر دنیا در حال استخراج رمز ارزها هستند اما به راستی چرا ونزوئلایی ها در میان مشتاق ترین... نوشته اکونومیست بررسی می کند: چرا ونزوئلایی ها این همه بیت کوین استخراج می کنند؟ اولین بار در کوین ایران. پدیدار شد.

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

لیست جدیدترین اخبار ارزهای رزمزگذاری شده در خبرگزاری کوین ایران در صفحه ی 1

اخبار گوناگون