روی خط خبر

لیست جدیدترین اخبار ارزهای رزمزگذاری شده در خبرگزاری کوین ایران

لیست جدیدترین اخبار ارزهای رزمزگذاری شده در خبرگزاری کوین ایران در صفحه ی 1

وب ۳.۰ چیست؟ (web 3.0)

وب ۳.۰ (Web 3.0) در واقع روند دموکراتیک کردن اینترنت است؛ اینترنتی که در روزهای ابتدایی خود در دهه 90 میلادی یک نوآوری برای تحقق آزادی و عدم تمرکز قدرت، از طریق یک شبکه اشتراک گذاری دموکراتیک بود. این فناوری از زمان شروع به کار با تغییرات زیادی مواجه شده است.... نوشته وب ۳.۰ چیست؟ (Web 3.0) اولین بار در کوین ایران. پدیدار شد.

توکن‌های اجتماعی (social tokens)، دارایی دیجیتال تولیدکنندگان محتوا

توکن های اجتماعی (Social Tokens) نوع جدیدی از دارایی های دیجیتال هستند که ارزش خود را از شهرت یک فرد، برند یا اجتماع می گیرند. ایده ی بنیادی توکن اجتماعی این است که نویسندگان، استریمرها، بلاگرها، موزیسین ها، هنرمندان، عکاسان، سازندگان محتوای آنلاین و هرکسی که بخشی از اقتصادِ تولیدکننده محتوای مختلف است بتواند یک... نوشته توکن های اجتماعی (Social Tokens)، دارایی دیجیتال تولیدکنندگان محتوا اولین بار در کوین ایران. پدیدار شد.

لیمیت اوردر (limit order) یا سفارش محدود در ارز دیجیتال چیست؟

لیمیت اوردر (Limit Order) یا سفارش محدود به معامله گران اجازه می دهد که با مشخص کردن حداکثر (حداقل) قیمتی که حاضر به خرید (فروش) یک دارایی هستند، محدوده ی قیمتی مطلوب خود را برای انجام معامله تعیین کنند. همان طور که می دانید در سفارش بازار، معامله در قیمت فعلی بازار انجام می شود که... نوشته لیمیت اوردر (Limit Order) یا سفارش محدود در ارز دیجیتال چیست؟ اولین بار در کوین ایران. پدیدار شد.

معاملات مارجین ارز دیجیتال به چه معناست؟ (margin trading)

این بار در کوین ایران تصمیم گرفتیم به بحث جذاب و داغِ معاملات مارجین (Margin Trading) سرکی بکشیم. معاملات مارجین روشی برای ترید دارایی ها با استفاده از یک واسطه یا شخص ثالث است. حساب های مارجین در مقایسه با حساب های عادی معاملاتی، به تریدرها اجازه ی دسترسی به مقادیر بیشتر سرمایه و استفاده... نوشته معاملات مارجین ارز دیجیتال به چه معناست؟ (Margin Trading) اولین بار در کوین ایران. پدیدار شد.

مارکت اوردر (market order) یا سفارش بازار در ارز دیجیتال چیست؟

سفارش بازار یا مارکت اوردر (market order) دستوری از جانب سرمایه گذار به یک کارگزاری برای خرید یا فروش سهام، اوراق قرضه یا دارایی های دیگر با بهترین قیمتِ در بازار مالی جاری است. معمولا سرمایه گذاران به صورت پیش فرض از این گزینه برای خرید و فروش استفاده می کنند. اگر دارایی موردنظر، سهامی با... نوشته مارکت اوردر (Market Order) یا سفارش بازار در ارز دیجیتال چیست؟ اولین بار در کوین ایران. پدیدار شد.

معرفی کیف پول تراست ولت trust wallet + لینک دانلود

دوباره برگشتیم با بحث جذاب و شاید بی پایان کیف پول های رمزارز که یک بخش جدایی ناپذیر از فرآیند خرید و فروش و استفاده از رمزارزها و توکن های مختلف هستند. در این مقاله ی کوین ایران به معرفی کیف پول تراست ولت (Trust Wallet) و مزایا و معایب آن پرداخته ایم تا اطلاعات تان درباره... نوشته معرفی کیف پول تراست ولت Trust Wallet + لینک دانلود اولین بار در کوین ایران. پدیدار شد.

استیک کردن چیست؟ (staking) استیکینگ ارز دیجیتال به زبان ساده!

استیک کردن در مکانیزم اثبات سهام، جایگزینی با شدت انرژی کم برای فرآیند استخراج در اجماع اثبات کار است که شامل کنار گذاشتن و قفل کردن مقداری توکن برای اعتبارسنجی تراکنش ها و حفظ امنیت و کارکرد یک بلاک چین است. به بیان ساده، استیک کردن یعنی قفل کردن رمز ارزها... نوشته استیک کردن چیست؟ (Staking) استیکینگ ارز دیجیتال به زبان ساده! اولین بار در کوین ایران. پدیدار شد.

امضای دیجیتال چیست و چه الگوریتم‌هایی دارد؟ (digital signature)

امضای دیجیتال (Digital Signature) یک مکانیزم رمزنگاری برای تایید اعتبار و انسجام داده های دیجیتال است. این امضا یک نسخه ی دیجیتالی از همان امضاهای دستی است که همه ما داریم، با این تفاوت که پیچیدگی و امنیت آن بالاتر است. به زبان ساده، امضای دیجیتال کُد یا رمزی ست که به یک... نوشته امضای دیجیتال چیست و چه الگوریتم هایی دارد؟ (Digital Signature) اولین بار در کوین ایران. پدیدار شد.

شبکه همتا به همتا (peer-to-peer) چیست؟

شبکه همتا به همتا یا P2P چیست؟ در علوم کامپیوتر شبکه P2P (یا همان شبکه های نظیر به نظیر)، شبکه ای است متشکل از مجموعه ای از دیوایس ها که فایل ها را ذخیره می کنند و باهم به اشتراک می گذارند. هرکدام از این شرکا (Node) به شکل فردی کار می کنند و توان و وظیفه یکسانی دارند.... نوشته شبکه همتا به همتا (Peer-to-Peer) چیست؟ اولین بار در کوین ایران. پدیدار شد.

نود یا گره چیست؟ (node) آشنایی با انواع نود در بلاک چین

در شبکه های کامپیوتری و مخابراتی، گره ها یا همان نودها (Node) به عنوان نقطه توزیع مجدد یا پایانه های ارتباطی عمل می کنند. معمولاً یک گره متشکل از یک دستگاه فیزیکی شبکه است، اما در برخی موارد گره های مجازی هم وجود دارند. گره شبکه (network node) نقطه ای است که در آن یک پیام ساخته،... نوشته نود یا گره چیست؟ (Node) آشنایی با انواع نود در بلاک چین اولین بار در کوین ایران. پدیدار شد.

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

لیست جدیدترین اخبار ارزهای رزمزگذاری شده در خبرگزاری کوین ایران در صفحه ی 1

اخبار گوناگون
× ×