روی خط خبر

لیست جدیدترین اخبار ارزهای رزمزگذاری شده در خبرگزاری کوین ایران

لیست جدیدترین اخبار ارزهای رزمزگذاری شده در خبرگزاری کوین ایران در صفحه ی 1

پولکادات چیست (polkadot)؟ + ویدیو معرفی

پاسخی که توسعه دهندگان Polkadot به پرسش پولکادات چیست می دهند، این است که «Polkadot یک بلاک چین نسل بعدی است که توانایی مقیاس پذیری بالایی دارد.» توسعه دهندگان این پروژه معتقدند که جایگزین مناسبی برای اتریوم خواهند بود! پولکادات چیست؟ پولکادات پروژه ای است که با یک ICO بسیار موفق در سال 2017 با... نوشته پولکادات چیست (Polkadot)؟ + ویدیو معرفی اولین بار در کوین ایران. پدیدار شد.

ویدیو معرفی سرویس twetch + طریقه استفاده از کیف پول moneybutton

در چند روز گذشته اخبار بسیاری در اطراف سرویس های فضای مجازی مثل توییتر و پیام رسان هایی همچون واتسپ وجود داشته که نشان دهندهٔ تمرکز بسیار بالا در لایهٔ تصمیم گیری این سرویس هاست. تا جایی که توییتر حتی به رئیس جمهور آمریکا هم رحم نکرده و حساب کاربری او را معلق نمود. حال سوال اصلی... نوشته ویدیو معرفی سرویس Twetch + طریقه استفاده از کیف پول Moneybutton اولین بار در کوین ایران. پدیدار شد.

پلتفرم superrare چیست؟ - کوین ایران

پلتفرم SuperRare هنرمندان را قادر می سازد آثار هنری دیجیتال ساختهٔ خود را به یک توکن غیرقابل تعویض که به مانند همان اثر، منحصربه فرد است، متصل کنند. کلکسیونی های رمز ارزی چیزی بیشتر از گربه های دیجیتال (CryptoKitties) هستند. پلتفرم معاملات فرد به فرد هنر دیجیتال SuperRare، یکی از چندین نام محبوب در... نوشته پلتفرم SuperRare چیست؟ اولین بار در کوین ایران. پدیدار شد.

نگاهی به پروژه استیک نت (stakenet (xsn

استیک نت (Stakenet (XSN چیست؟ استیک نت یک شبکه بلاک چینی غیرمتمرکز مبتنی بر مستر نودها است. هدف از طراحی این شبکه، تسهیل امکاناتی برای دَپ ها (dApps) به منظور تبادلات بین بلاک چینی است. استیک-نت نیز مانند بلاکچین های دیگر، دارای یک رمز ارز بومی متعلق به خود به نام XSN است.... نوشته نگاهی به پروژه استیک نت (Stakenet (XSN اولین بار در کوین ایران. پدیدار شد.

10 رمزارز برتر برای سرمایه‌گذاری در سال 2021: کوین‌هایی که دچار انفجار قیمت خواهند شد!

سال 2020 یکی از چالش برانگیزترین سال ها برای اقتصاد جهانی و سیستم مالی سنتی بود. با همه گیری جهانی و پاندمیک، قرنطینه ها و ترس از رکود جهانی، نهادهای سرمایه گذار بیشتری به سمت رمز ارزها به عنوان جایگزین احتمالی برای دارایی های مالی سنتی یا به عنوان سنگری در برابر تهدیدهای بزرگ اقتصادی پناه... نوشته 10 رمزارز برتر برای سرمایه گذاری در سال 2021: کوین هایی که دچار انفجار قیمت خواهند شد! اولین بار در کوین ایران. پدیدار شد.

نحوه اجتناب از اسلشینگ (slashing) یا جریمه کاهش سهم در اتریوم 2.0

این مقاله به بحث در مورد یکی از جریمه های عملکرد غلط تایید کنندگان شبکه اتریوم 2.0 (Validators) موسوم به جریمه کاهش سهم یا اسلشینگ (Slashing) می پردازد. بیشتر موضوعات مطرح شده در این مقاله از پیاده سازی های کد منبع باز است و معنی آن این است که در اختیار همه کاربران (با انواع... نوشته نحوه اجتناب از اسلشینگ (Slashing) یا جریمه کاهش سهم در اتریوم 2.0 اولین بار در کوین ایران. پدیدار شد.

استخراج اتریوم با کامپیوتر - نرم افزار استخراج اتریوم با کامپیوتر

استخراج اتریوم با کامپیوتر خانگی اندکی دشوار است، اما با کمی کمک و دنبال کردن این آموزش استخراج اتریوم می توانید طی ۱۵ دقیقه شروع به استخراج اتریوم با کامپیوتر کنید. در این آموزش به شما خواهیم گفت که چگونه با CPU و GPU خود با windows ۶۴ بیتی شروع به... نوشته استخراج اتریوم با کامپیوتر اولین بار در کوین ایران. پدیدار شد.

کتاب اختراع بیت کوین - کوین ایران

کوین ایران مفتخر است پس از همکاری با اعضای فعال جامعهٔ بیت کوین و رمز ارز ایران و ارائه کتاب روند صعودی بیتکوین (The Bullish Case of Bitcoin) در سال گذشته، این بار نیز در همکاری با یکی از اعضای فعال جامعه بیت کوین ایران کتاب دیگری را تحت عنوان... نوشته کتاب اختراع بیت کوین اولین بار در کوین ایران. پدیدار شد.

satoshi nakamoto ساتوشی ناکاموتو کیست؟ اهل کجاست؟ چقدر ثروت دارد؟

ساتوشی ناکاموتو کیست ؟ Satoshi Nakamoto نامی است که توسط فردی که خالق بیت کوین است برای خود انتخاب شده است. البته برای ما هنوز مشخص نیست که خالق بیت کوین یک نفر است یا چند نفر. در اکتبر ۲۰۰۸ مقاله ساتوشی ناکاموتو که بیت کوین را به عنوان یک رمزارز... نوشته ساتوشی ناکاموتو کیست ؟ هویت خالق بیت کوین اولین بار در کوین ایران. پدیدار شد.

پروتکل گراف (the graph)، ابزاری برای جستجو روی بلاکچین‌ها

در این مقاله به معرفی یکی دیگر از ابزارهای کاربردی در دنیای تکنولوژی بلاکچین به نام پروتکل گراف می پردازیم. یکی از محدودیت ها و مشکلاتی که توسعه دهندگان ابزارهای غیرمتمرکز با آن مواجه هستند، جستجو و استخراج اطلاعات مورد نیاز از بلاکچین های مختلف است. این اطلاعات به سادگی در دسترس نیست و... نوشته پروتکل گراف (The Graph)، ابزاری برای جستجو روی بلاکچین ها اولین بار در کوین ایران. پدیدار شد.

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

لیست جدیدترین اخبار ارزهای رزمزگذاری شده در خبرگزاری کوین ایران در صفحه ی 1

اخبار گوناگون
× ×