روی خط خبر

لیست جدیدترین اخبار ارزهای رزمزگذاری شده در خبرگزاری کوین ایران

لیست جدیدترین اخبار ارزهای رزمزگذاری شده در خبرگزاری کوین ایران در صفحه ی 1

بهترین صرافی ارز دیجیتال ایرانی کدام است؟ یک مقایسه تخصصی -فصل پاییز- کوین ایران

اکنون 11 سال پس از تولد نخستین رمزارز جهان بیت کوین، در کوین ایران بر آن شدیم تا با ارزیابی کیفیت فنی صرافی های رمزارزی ایرانی هم به توسعه و افزایش کیفیت آنها کمک کنیم، و هم بستری را فراهم آوریم تا مخاطبان و کاربران فضای رمز ارزها با شناخت بهتری نسبت به... نوشته بهترین صرافی ارز دیجیتال ایرانی کدام است؟ یک مقایسه تخصصی -فصل پاییز- اولین بار در کوین ایران. پدیدار شد.

دارایی مصنوعی در دیفای : موارد استفاده و پتانسیل‌های آن

«در حالی که به نظر می ­رسد کاربرد اصلی رمزارز ها همچنان سفته ­بازی و کسب ­سود است، اما عقیده ای دال بر بد بودن آن ندارم. سفته بازی عامل مهمی در توسعه بازار­های مالی بوده و همچنان به ایفای نقش خود در صنعت ادامه می دهد. در درجه اول، سوداگران نقدینگی را تأمین می کنند که... نوشته دارایی مصنوعی در دیفای : موارد استفاده و پتانسیل های آن اولین بار در کوین ایران. پدیدار شد.

مصاحبه با نناد پالینکاچویچ (nenad palinkaseic)، هم‌بنیان‌گذار cdp saver

نناد پالینکاچویچ در مصاحبه ای، CDP Saver را به عنوان یک ابزار جامع برای مدیریت دارایی های دیفای (DeFi) در آینده معرفی کرد. سلام، در مورد پیشینه خود بگویید و همچنین بفرمایید که در حال حاضر روی چه چیزی کار می کنید؟ اسم من نناد پاینکاچویچ است و یکی از بنیان گذاران CDP Saver... نوشته مصاحبه با نناد پالینکاچویچ (Nenad Palinkaseic)، هم بنیان گذار CDP Saver اولین بار در کوین ایران. پدیدار شد.

sinovate تاریخ راه‌اندازی شبکه آزمایشی عمومی star cradle را اعلام می‌کند

SINOVATE (SIN) مفتخر است تاریخ راه اندازی شبکه آزمایشی عمومی Star Cradle را اعلام کند. این شبکه آخرین مرحله قبل از بیرون دادن شبکه اصلی AURORA است. این آزمایش برای دو هفته، از 18 سپتامبر تا 2 اکتبر ادامه خواهد داشت تا عملکرد DIN برای اولین بار در خلال این مدت تجربه... نوشته SINOVATE تاریخ راه اندازی شبکه آزمایشی عمومی Star Cradle را اعلام می کند اولین بار در کوین ایران. پدیدار شد.

منظور از yield farming در دیفای چیست؟ معرفی مهمترین پروتکل‌ها

دیفای Defi در واقع مخفف صنعت مالی غیرمتمرکز است؛ بیانی برای گستره وسیعی از سرویس های مالی رمزارزی و بلاک چین محور که به عنوان انقلابی در دنیای پولی و مالی سنتی شناخته شده اند. این صنعت مفاهیم متعددی را در حوزه بالاکچین و کریپتوکارنسی ها خلق کرده است که خیلی زود پرکاربرد شده اند. یکی... نوشته منظور از yield farming در دیفای چیست؟ معرفی مهمترین پروتکل ها اولین بار در کوین ایران. پدیدار شد.

صرافی یونی سوآپ و معرفی توکن uni

توکن حکم رانی صرافی غیرمتمرکز یونی سوآپ تا حدی توزیع شده و حتی در فهرست صرافی های معتبر مثل Coinbase نیز قرار گرفته است. این صرافی به تازگی از نظر کل دارایی قفل شده به ارزش 1.4 میلیارد دلار، تبدیل به بزرگترین پروتکل مالی غیرمتمرکز شده است. پروتکل یونی سوآپ از زمان شکل گیری به... نوشته صرافی یونی سوآپ و معرفی توکن UNI اولین بار در کوین ایران. پدیدار شد.

سرمایه گذاری در دیفای ، همه چیز‌هایی که لازم است از پیش بدانید!

برای این که موفق باشید، باید کارهایی را انجام دهید که دیگران انجام نمی دهند، به جا هایی بروید که دیگران نمی روند و چیز هایی را بگویید که دیگران نمی گویند. حتما شنیده اید که تعداد زیادی از سرمایه گذاران اولیه بیت کوین و اتریوم ثروتمند شده اند. امروزه دیفای (DeFi) نیز چنین موقعیتی را ایجاد کرده است... نوشته سرمایه گذاری در دیفای ، همه چیز هایی که لازم است از پیش بدانید! اولین بار در کوین ایران. پدیدار شد.

بررسی makerdao؛ نگاهی عمیق و کلی

اینک ترید Maker و Dai به صورت رسمی در CoinList امکان پذیر است و کاربران می توانند به خرید، فروش، مبادله و ذخیره MKR و DAI در کیف پول های CoinList خود بپردازند. CoinList مدت هاست که به MakerDAO اعتقاد دارد و همین امر باعث شد که این پلتفرم نشستی با Maker ترتیب دهد... نوشته بررسی MakerDAO؛ نگاهی عمیق و کلی اولین بار در کوین ایران. پدیدار شد.

پروژه اوراکل عمومی bridge ؛ آیا می‌توان به چنین پروژه‌‌هایی اعتماد کرد؟

قراردادهای هوشمند با ایجاد زیرساختی برای سازمان های غیرمتمرکز خودگران DAOs و همچنین نرم افزارهای غیرمتمرکز DApps، امکان ورود مشاغل گوناگون را روی بسترهای مبتنی بر بلاکچین فراهم می کنند. مشکل اینجاست که انجام چنین کاری مستلزم آن است که قراردادهای هوشمند به داده های دنیای واقعی دسترسی داشته باشند. از همین رو توسعه دهندگان... نوشته پروژه اوراکل عمومی Bridge ؛ آیا می توان به چنین پروژه هایی اعتماد کرد؟ اولین بار در کوین ایران. پدیدار شد.

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

لیست جدیدترین اخبار ارزهای رزمزگذاری شده در خبرگزاری کوین ایران در صفحه ی 1

اخبار گوناگون