روی خط خبر

لیست جدیدترین اخبار ارزهای رزمزگذاری شده در خبرگزاری کوین ایران

لیست جدیدترین اخبار ارزهای رزمزگذاری شده در خبرگزاری کوین ایران در صفحه ی 1

خبرنامه هفتگی ۷ تا ۱۴ آذر؛ کامبک بیت کوین در کریسمس؟!

رمز ارزها کامبک بیت کوین در کریسمس؟! کارشناسان پاسخ می دهند در حالیکه دسامبر ماهی است که همه پیش بینی می کنند می تواند اوج دیگری را برای قیمت بیت کوین به ارمغان بیاورد، به نظر می رسد که وقایع معکوسی در حال رخ دادن هستند. با افت اخیر قیمت رمز ارزها در روزهای گذشته اوضاع... نوشته خبرنامه هفتگی ۷ تا ۱۴ آذر؛ کامبک بیت کوین در کریسمس؟! اولین بار در کوین ایران. پدیدار شد.

بیت کوین سیگنال های صعودی نشان می دهد

کارشناس رمزارز و مدیر سبد سهام  Mati Greenspan گفت، بیت کوین در آینده نزدیک یک حرکت صعودی بزرگ خواهد داشت. او همچنین بیان کرد که قبل از آن بیت کوین احتمالاً وارد دوره تثبیت خواهد شد. در شکل زیر یک الکوی head & shoulders معکوس که به پایان رسیده است... نوشته بیت کوین سیگنال های صعودی نشان می دهد اولین بار در کوین ایران. پدیدار شد.

قیمت بیت کوین به تیپینگ پوینت 7.6 هزار دلار رسید.

بیت کوین بدلیل نشت سران اروپایی با حدود 2 درصد نوسان حول قیمت 7600 دلار معامله می شود. با نزدیک شدن به آخر هفته و پایان ماه نوامبر، احتمال دارد تا آخر این هفته قیمت بیت کوین دچار نوسان شود. همانطور که اخیراً مشاهده شد، بیت کوین در حوزه رمزارز... نوشته قیمت بیت کوین به تیپینگ پوینت 7.6 هزار دلار رسید. اولین بار در کوین ایران. پدیدار شد.

خبرنامه هفتگی ۳ تا ۷ آذر؛ چرا قیمت بیت کوین افت کرد؟

رمز ارزها بیت کوین با جنگ هسته ای هم از بین نمی رود! نوسانات قیمت بیت کوین (BTC) برای دارندگان رمز ارزها وقتی می تواند حتی از جنگ هسته ای جان سالم به در ببرد نباید موضوع مهمی باشد! به گفته ی Nick Szabo، بیت کوین بادوام ترین رمز ارز است و حتی در طی یک... نوشته خبرنامه هفتگی ۳ تا ۷ آذر؛ چرا قیمت بیت کوین افت کرد؟ اولین بار در کوین ایران. پدیدار شد.

یک مقام بانک مرکزی اروپا می گوید ارز دیجیتال می تواند جایگزینی برای پول نقد باشد

به گفته یکی از اعضای بانک مرکزی اروپا، یک ارز دیجیتالی می تواند تضمین کند که شهروندان همچنان خواهند توانست تا از پول های بانک مرکزی استفاده کنند حتی اگر پول نقد کارایی خود را از دست دهد. در مجمع بانک مرکزی اروپا و بانک مرکزی بلژیک، یکی از اعضا... نوشته یک مقام بانک مرکزی اروپا می گوید ارز دیجیتال می تواند جایگزینی برای پول نقد باشد اولین بار در کوین ایران. پدیدار شد.

تتر میگوید ارز ثابت دوباره برگشته است

ناشر سکه روز پنج شنبه اعلام کرد که در حال حاضر، توکن USDT کاملاً توسط ذخایر تتر پشتیبانی می شود. تتر پاسخی برای John Griffin، پروفسور مالی دانشگاه آستین تگزاس و امین شمس، مدرس دانشگاه اهایو، که مدعی شده بودند یک آدرس در صرافی Bitfinex مسئول دستکاری بازار بیت کوین... نوشته تتر میگوید ارز ثابت دوباره برگشته است اولین بار در کوین ایران. پدیدار شد.

تتر میگوید ارز قابت به طور کامل برگشته است

ناشر سکه روز پنج شنبه اعلام کرد که در حال حاضر، توکن USDT کاملاً توسط ذخایر تتر پشتیبانی می شود. تتر پاسخی برای John Griffin، پروفسور مالی دانشگاه آستین تگزاس و امین شمس، مدرس دانشگاه اهایو، که مدعی شده بودند یک آدرس در صرافی Bitfinex مسئول دستکاری بازار بیت کوین... نوشته تتر میگوید ارز قابت به طور کامل برگشته است اولین بار در کوین ایران. پدیدار شد.

مدیر بایننس بر علیه the block صحبت کرد

مدیر بایننس Changpeng Zhao ادعاهای The Block را در مورد اینکه صرافی او به نام “Shanghai operations” توسط پلیس مورد حمله قرار گرفته است را رد کرد. در 22 نوامبر 2019، The Block گزارش کرد که دفتر بایننس Shanghai توسط پلیس مورد حمله قرار گرفت. 22 نوامبر 2019، CZ (Changpeng... نوشته مدیر بایننس بر علیه The Block صحبت کرد اولین بار در کوین ایران. پدیدار شد.

کیف پول ترون - معرفی 9 مورد از بهترین کیف پول های ترون

ترون (Tron) یک پلتفرم براساس بلاک چین است که بر روی محتوای سرگرم کننده تمرکز دارد. کاربران ترون می توانند به صورت رایگان محتوا منشر کنند، مالکیت محتوا داشته باشند و یا داده ذخیره کنند. از جون 2018، وقتی که ترون شبکه اصلی را منتشر کرد، TRX به عنوان توکن... نوشته کیف پول ترون – معرفی 9 مورد از بهترین کیف پول های ترون اولین بار در کوین ایران. پدیدار شد.

خبرنامه هفتگی ۱۷ تا ۲۳ آبان؛ صعود مجدد آلت کوین ها غیر ممکن است!

رمز ارزها بابی لی معتقد است که قیمت 500 هزار دلاری بیت کوین در سال 2028 اتفاق خواهد افتاد بیت کوین در نهایت از بازار طلا پیشی خواهد گرفت و هر عدد 1 میلیون دلار ارزش پیدا خواهد کرد. این ها حرف های چهره شناخته شده صنعت رمز ارزها بابی لی است.... نوشته خبرنامه هفتگی ۱۷ تا ۲۳ آبان؛ صعود مجدد آلت کوین ها غیر ممکن است! اولین بار در کوین ایران. پدیدار شد.

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

لیست جدیدترین اخبار ارزهای رزمزگذاری شده در خبرگزاری کوین ایران در صفحه ی 1

اخبار گوناگون

× ×