روی خط خبر

لیست جدیدترین اخبار ارزهای رزمزگذاری شده در خبرگزاری کوین ایران

لیست جدیدترین اخبار ارزهای رزمزگذاری شده در خبرگزاری کوین ایران در صفحه ی 2

چگونه از برنامه‌های فاست ارز دیجیتال درآمد دلاری داشته باشیم؟ (crypto faucet)

برنامه های پاداش دهیِ رمزارزی یا فاست ارز دیجیتال «Crypto Faucet» به کاربران این امکان را می دهد که با تکمیل نمودنِ مراحل ساده ای، پاداش های کوچکی به صورت رمزارز دریافت نمایند. این مقاله شما را با بهترین برنامه های پاداش دهی سال 2023 آشنا می کند، همچنین شامل توضیحاتی در رابطه با نحوۀ کارکرد این نوع برنامه هاست تا از همین امروز بتوانید … نوشته چگونه از برنامه های فاست ارز دیجیتال درآمد دلاری داشته باشیم؟ (Crypto Faucet) اولین بار در کوین ایران. پدیدار شد.

مروری جامع بر بازار رمز ارزها در سال ۲۰۲۲: پرحادثه‌ترین دوره تاریخ بازار کریپتو

سال ۲۰۲۲، دوره سختی برای صنعت بلاک چین و بازار رمز ارزها بود. علیرغم آنکه طی سال ۲۰۲۱ رشد و گسترش محصولات بلاک چین با افزایش چشمگیری همراه بود، در سال ۲۰۲۲ بخش قابل توجهی از سرمایه ها از این بازار خارج شد. با این حال فناوری بلاک چین و کاربردهای آن همچنان به رشد خود ادامه … نوشته مروری جامع بر بازار رمز ارزها در سال ۲۰۲۲: پرحادثه ترین دوره تاریخ بازار کریپتو اولین بار در کوین ایران. پدیدار شد.

ویتالیک بوترین دوباره بر اهمیت نگهداری شخصی دارایی‌ها تأکید کرد

ویتالیک بوترین بر اهمیت نگهداری شخصی دارایی ها برای حفاظت از آن ها تأکید کرده است. او، در یک پست ردیت، توضیح داد بهبود اجتماعی و راه حل های چند-امضایی می توانند برای دستیابی به این هدف کمک کننده باشند. با توجه به پست اخیر بوترین، با کیف پول های مولتی سیگ، وجوه به دلیل وجود یک نهاد متمرکز امنیت بیشتری دارند. استفاده … نوشته ویتالیک بوترین دوباره بر اهمیت نگهداری شخصی دارایی ها تأکید کرد اولین بار در کوین ایران. پدیدار شد.

با ایردراپ توکن arb ، آربیتروم به در مسیر تبدیل شدن به سازمان غیرمتمرکز خودمختار

انتظار برای یکی از مهم ترین رویدادها در صنعت ارزهای دیجیتال طی دو ماه گذشته سرانجام با اعلام توکن ARB سرانجام به پایان رسید. این خبر به این معنی است که آربیتروم، یکی از بزرگترین فعالان در چشم انداز راه حل مقیاس پذیری لایه 2 اتریوم، بالاخره صاحب توکن خود خواهد بود.  ایردراپ توکن ARB بنیاد آربیتروم، … نوشته با ایردراپ توکن ARB ، آربیتروم به در مسیر تبدیل شدن به سازمان غیرمتمرکز خودمختار اولین بار در کوین ایران. پدیدار شد.

رئیس sec: توکن‌های اثبات سهام را به عنوان اوراق بهادار طبقه‌بندی کنید

جنسلر، رئیس SEC تأکید کرده است که توکن های خاصی که از پروتکل های استیکینگ استفاده می کنند، ممکن است به دلیل سودی که دارندگان آن ها کسب می کنند، طبق قوانین ایالات متحده به عنوان اوراق بهادار طبقه بندی شوند. در 15 مارس، گری جنسلر، رئیس SEC، تکرار کرد که تمام توکن های اثبات سهام و دارایی های دیجیتال باید به عنوان … نوشته رئیس SEC: توکن های اثبات سهام را به عنوان اوراق بهادار طبقه بندی کنید اولین بار در کوین ایران. پدیدار شد.

investanswers : سقوط بانک‌ها بهترین تبلیغ برای بازار بیت‌کوین است

طبق نظرات InvestAnswers، وضعیت فعلی صنعت بانکداری بهترین تبلیغ برای بیت کوین است و منجر به سیل معامله گران جدید به بازار بیت کوین شده است. این تحلیلگر که در یوتیوب دنبال کنندگان زیادی دارد، معتقد است بحران مالی فعلی در ایالات متحده یکی از قوی ترین تبلیغات برای معامله گران علاقه مند به بیت کوین است. وضعیت فعلی بانک ها سرمایه گذاران … نوشته InvestAnswers : سقوط بانک ها بهترین تبلیغ برای بازار بیت کوین است اولین بار در کوین ایران. پدیدار شد.

سقوط توکن هلیوم پس از حذف از فهرست بایننس ایالات متحده و انتقال به سولانا

توکن HNT هلیوم پس از اعلام خروج بایننس از فهرست ایالات متحده و پیش از انتقال آن به بلاکچین سولانا به پایین ترین حد خود در دو ماه اخیر سقوط کرد و نگرانی هایی را در میان سرمایه گذاران برانگیخت. HNT، توکن هلیوم، پس از اعلام بایننس ایالات متحده (Binance.US) مبنی بر حذف این ارز دیجیتال در تاریخ … نوشته سقوط توکن هلیوم پس از حذف از فهرست بایننس ایالات متحده و انتقال به سولانا اولین بار در کوین ایران. پدیدار شد.

هاردفورک شپلا در مسیر راه اندازی در شبکه اصلی

شپلا (Shapella) هاردفورک اتریوم با موفقیت در شبکه آزمایشی گوئرلی (Goerli) اجرا شد. این هاردفورک آخرین نسخه آزمایشی برای این است که اعتباردهندگان اتریوم بتوانند اتر خود را از زنجیره بیکن خارج کنند. با این حال، مسیر رسیدن به این نقطه عطف هموار نبود. تیم بیکو، توسعه دهنده اصلی اتریوم (ETH)، اشاره کرد برخی از اعتبارسنج های … نوشته هاردفورک شپلا در مسیر راه اندازی در شبکه اصلی اولین بار در کوین ایران. پدیدار شد.

ایران آنچیند (iranunchained): آغازگر حقوقی برای کمک به انطباق با قوانین

سلب مسئولیت: ایران آنچیند این پست وبلاگی را به عنوان کمکی به همکاران و انسان دوستان همفکر ارائه کرده است. اطلاعات موجود در این وبلاگ نباید به عنوان مشاوره حقوقی تلقی شود. شما قطعا باید وکیل خود را داشته باشید زیرا این فضا بسیار به قوانین وابسته است. طی چند ماه گذشته، ایرانی های آمریکایی که به دنبال راه های ملموس … نوشته ایران آنچیند (IranUnchained): آغازگر حقوقی برای کمک به انطباق با قوانین اولین بار در کوین ایران. پدیدار شد.

پالیگان با همکاری unstoppable domains دامنه سطح بالای جدیدی را راه‌اندازی می‌کند.

پالیگان لبز (Polygon Labs)، شرکت توسعه دهنده شبکه پالیگان (Polygon) و اکوسیستم زیرساخت بلاک چین همکاری خود را با شرکت Unstoppable Domains آغاز کرد. این همکاری در راستای معرفی یک دامنه سطح بالا (TLD) جدید توسط این دو شرکت است.   زین پس، دامنه های سطح بالای (TLD) پالیگان از طریق Unstoppable Domains در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت و … نوشته پالیگان با همکاری Unstoppable Domains دامنه سطح بالای جدیدی را راه اندازی می کند. اولین بار در کوین ایران. پدیدار شد.

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

لیست جدیدترین اخبار ارزهای رزمزگذاری شده در خبرگزاری کوین ایران در صفحه ی 2

اخبار گوناگون
× ×