روی خط خبر

لیست جدیدترین اخبار ارزهای رزمزگذاری شده در خبرگزاری کوین ایران

لیست جدیدترین اخبار ارزهای رزمزگذاری شده در خبرگزاری کوین ایران در صفحه ی 44

کیف‌پول تقلبی کاردانو در اپ استور!

بر اساس گزارش کاربران یک اپلیکیشن فیشینگ که خود را به عنوان کیف پول Nami برای کاردانو معرفی می کند در اپ استور حضور دارد، این بدافزار به منظور سرقت کلیدهای شخصی و دارایی کاربران طراحی شده است. Nami همچنان برای دانلود در اپ استور وجود دارد و چنانچه کاربران کلیدهای شخصی خود را در آن وارد … نوشته کیف پول تقلبی کاردانو در اپ استور! اولین بار در کوین ایران. پدیدار شد.

api چیست؟ کاربرد apiها در صنعت بلاک‌چین و رمز ارزها

APIها کد هایی کامپیوتری هستند که ارتباط میان نرم افزارهای مختلف را امکان پذیر می کنند. در واقع APIها مسیرهای صحیح و امنی محسوب می شوند که به شکل اختصاصی برای ارتباط میان چند نرم افزار تعریف می شوند. از این طریق توسعه دهندگان می توانند به همه یا بخشی از یک سیستم عامل (OS) یا اپلیکیشن دیگر دسترسی داشته باشند و اطلاعات موردنیاز خود … نوشته API چیست؟ کاربرد APIها در صنعت بلاک چین و رمز ارزها اولین بار در کوین ایران. پدیدار شد.

پشتیبانی کیف‌پول متامسک از تراکنش‌های سریع بانکی

ConsenSys، سازندۀ MetaMask، در بیانیه ای اعلام کرد که طی مشارکت با شرکت فینتک Sardine کاربران این کیف پول اتریومی می توانند ارزهای فیات خود را به رمز ارز تبدیل کنند. کاربران متامسک هم اکنون می توانند کیف پول خود را با تراکنش های سریع بانکی پر کنند و دیگر نیازی نیست منتظر تسویه حساب های سنتی بانکی باشند. ConsenSys مدعی شد … نوشته پشتیبانی کیف پول متامسک از تراکنش های سریع بانکی اولین بار در کوین ایران. پدیدار شد.

آسیب‌پذیری بحرانی شبکۀ 8 میلیارد دلاری کازماس را در معرض خطر قرار داده است!

درپی حمله به زنجیرۀ BNB در هفتۀ گذشته، توسعه دهندگان کازماس (Cosmos) تصمیم به بررسی کدهای پروتکل ارتباط بین-بلاک چینی (IBC) کرده و یک آسیب پذیری بحرانی را شناسایی کردند که تمام بلاک چین های مجهز به IBC را درمعرض خطر قرار داده است. کازماس در معرض خطر نتایج تحقیقات موجود حاکی از آن است که این نقص امنیتی توانسته … نوشته آسیب پذیری بحرانی شبکۀ 8 میلیارد دلاری کازماس را در معرض خطر قرار داده است! اولین بار در کوین ایران. پدیدار شد.

تتر تمام اوراق تجاری خود را با حواله‌های خزانه‌داری آمریکا جایگزین کرد

شرکت تتر، صادرکنندۀ استیبل کوین USDT، در راستای بهبود شفاف سازی تمام اوراق تجاری خود را با حواله ها و دارایی های خزانه داری آمریکا جایگزین نمود. این تصمیم درپی اعلام تتر مبنی بر تلاش در کاهش حجم این اوراق به کمتر از 50 میلیون دلار اتخاذ شده است. اوراق تجاری نوعی وام بدون وثیقه و کوتاه مدت است که از … نوشته تتر تمام اوراق تجاری خود را با حواله های خزانه داری آمریکا جایگزین کرد اولین بار در کوین ایران. پدیدار شد.

نسخه سوم صرافی غیرمتمرکز یونی سواپ در zksync 2.0 اجرا خواهد شد!

یک طرح حاکمیتی که نسخه سوم صرافی غیرمتمرکز یونی سواپ (Uniswap)  را در zkSync 2.0 اجرا می کند، اوایل امروز با حمایت گسترده جامعه تصویب شد. این استقرار به این معنی است که نسخه سوم صرافی غیرمتمرکز یونی سواپ پس از راه اندازی zkSync در 28 اکتبر (ششم آبان) در دسترس کاربران خواهد بود تا بتوانند با … نوشته نسخه سوم صرافی غیرمتمرکز یونی سواپ در zkSync 2.0 اجرا خواهد شد! اولین بار در کوین ایران. پدیدار شد.

استفاده سامسونگ از فناوری بلاکچین برای ایمن‌تر کردن دستگاه‌‌ها

شرکت سامسونگ یک سیستم امنیتی مبتنی بر بلاکچین را برای ایمن سازی دستگاه ها در شبکه خود معرفی کرده است. این شرکت با استفاده از فناوری بلاکچین به افزایش امنیت محیط های چند دستگاهی کمک می کند و به هر دستگاه اجازه می دهد تا داده های با نظارت به اشتراک بگذارد. استفاده از فناوری بلاکچین سامسونگ یک سیستم امنیتی جدید … نوشته استفاده سامسونگ از فناوری بلاکچین برای ایمن تر کردن دستگاه ها اولین بار در کوین ایران. پدیدار شد.

هاردفورک زنجیره هوشمند بایننس با موفقیت‌ انجام شد

بایننس گلوبال، اپراتور بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال جهان، می گوید هاردفورک شبکه زنجیره هوشمند بایننس (BSC) خود را حدود ساعت 5 بعد از ظهر با موفقیت تکمیل کرده است. هارد فورک یک شکاف در یک بلاکچین برای ایجاد تغییر در پروتکل بلاکچین است که پروتکل جدیدی را طی یک فرآیند ایجاد می کند و پروتکل قدیمی نامعتبر … نوشته هاردفورک زنجیره هوشمند بایننس با موفقیت انجام شد اولین بار در کوین ایران. پدیدار شد.

شبکه boba زیرساخت لایه 2 خود را در مون‌بیم راه‌اندازی می‌کند

شبکه Boba با موفقیت لایه اجرایی خود را در مون بیم (Moonbeam) راه اندازی کرد تا اولین راه حل لایه-2 باشد که روی پلتفرم قراردادهای هوشمند زنجیره ای متقابل فعال می شود. بر اساس بیانیه مطبوعاتی در 12 اکتبر 2022 (21 مهر)، این راه حل مقیاس پذیری بهتری را به ارمغان می آورد. همکاری شبکه Boba با مون بیم شبکه Boba، راه حل … نوشته شبکه Boba زیرساخت لایه 2 خود را در مون بیم راه اندازی می کند اولین بار در کوین ایران. پدیدار شد.

راه‌اندازی etp بیت کوین شرکت سرمایه‌گذاری 21shares در خاورمیانه

شرکت سرمایه گذاری 21Shares بخشی از شرکت مادر 21.co، از ورود خود به خاورمیانه خبر داد تا از طریق نزدک (NASDAQ) دبی دسترسی به بازار در حال رشد رمز ارزها را برای طیف جدیدی از سرمایه گذاران فراهم کند. شرکت سرمایه گذاری 21Shares و هدف دسترسی جهانی طبق اعلامیه شرکت در 12 اکتبر 2022 (بیستم مهر)، 21Shares اعلام … نوشته راه اندازی ETP بیت کوین شرکت سرمایه گذاری 21Shares در خاورمیانه اولین بار در کوین ایران. پدیدار شد.

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

لیست جدیدترین اخبار ارزهای رزمزگذاری شده در خبرگزاری کوین ایران در صفحه ی 44

اخبار گوناگون
× ×