روی خط خبر

لیست جدیدترین اخبار ارزهای رزمزگذاری شده در خبرگزاری کوین ایران

لیست جدیدترین اخبار ارزهای رزمزگذاری شده در خبرگزاری کوین ایران در صفحه ی 48

معرفیِ nftهای انحصاری استارباکس (starbucks) بر بلاک‌چین پالیگان

فروشگاه های جهانی قهوۀ استارباکس اقدام به راه اندازی برنامۀ جدید وفاداری مشتریان خود به اسم Starbucks Odyssey کرده است. این طرح در ابتدا برای گروهی از مشتریان آمریکایی قابل استفاده خواهد بود و در راستای گسترش طرح فعلی Starbucks Rewards اتخاذ شده است و شامل توکن های غیرقابل تعویض (NFT) با مضمون قهوه و مرتبط با تجربیات … نوشته معرفیِ NFTهای انحصاری استارباکس (Starbucks) بر بلاک چین پالیگان اولین بار در کوین ایران. پدیدار شد.

افزایش هزینۀ گس اتریوم همزمان با مهاجرت بایننس به سازوکار اثبات ذخایر (por)

طبق گزارشات موجود، هزینۀ گس اتریوم با افزایش ناگهانی از مرز 233 GWEI عبور کرده است. این جهش شدید به دلیل انتقال حدودا 437000 واحد ETH از آدرس صرافی بایننس به کیف پول دیگر صرافی به نام Binance14 درپی آماده سازی برای سازوکار اثبات ذخایر (PoR) رخ داده است. بسیاری از صرافی های دیگر نیز به سرعت درحال … نوشته افزایش هزینۀ گس اتریوم همزمان با مهاجرت بایننس به سازوکار اثبات ذخایر (PoR) اولین بار در کوین ایران. پدیدار شد.

euroe: نخستین استیبل‌کوین اروپا در آستانۀ راه‌اندازی است!

Teemu Päivinen، بنیان گذار و مدیرعامل Equilibrium Labs، جزئیات استیبل کوین مورد انتظار شرکت خود را که به منظور تسهیل پرداخت های برون-مرزی اتحادیۀ اروپا توسعه یافته است، فاش کرد. EUROe: نخستین استیبل کوین با پشتوانۀ یورو! Päivinen این خبر را در حساب توییتر خود منتشر و افزود که EUROe نخستین استیبل کوینی است که از مقررات کشورهای اتحادیۀ اروپا … نوشته EUROe: نخستین استیبل کوین اروپا در آستانۀ راه اندازی است! اولین بار در کوین ایران. پدیدار شد.

هشدار مایکروسافت دربارۀ ظهور روش‌های جدید کلاهبرداری با کریپتو!

بنا بر گزارش جدید مایکروسافت نهادهای مجرمانه روز به روز پیچیده تر می شوند، این شرکت بزرگ نرم افزاری خاطرنشان کرد که گروه های چت و گفتگوی تلگرامی بسترِ جدید هکرها برای هدف گیری شرکت های سرمایه گذاری کریپتو هستند. این غول فناوری با اشاره به شناسایی یک مجرم با نام مستعار «– DEV-0139 –» گفت که وی موفق شده است به … نوشته هشدار مایکروسافت دربارۀ ظهور روش های جدید کلاهبرداری با کریپتو! اولین بار در کوین ایران. پدیدار شد.

اجرای هارد فورک شانگهای در مارس 2023: اولویت با برداشت اتریوم‌های استیک شده!

توسعه دهندگان اتریوم در جلسۀ 151 خود دربارۀ مسائل مختلفی از جمله هارد فورک بعدی اتریوم موسوم به «شانگهای» گفتگو کردند. آخرین به روزرسانی مهم اتریوم که مرج (The Merge) نام داشت تغییرات بنیادین مهمی در این بلاک چین اعمال کرد و سازوکار آن را از اثبات کار (PoW) به اثبات سهام (PoS) متحول کرد. ویژگی های جدید هارد … نوشته اجرای هارد فورک شانگهای در مارس 2023: اولویت با برداشت اتریوم های استیک شده! اولین بار در کوین ایران. پدیدار شد.

داده‌های ذخایر صرافی crypto.com منتشر شد، گامی در راستای افزایش اعتماد مشتری

صرافی رمز ارز Crypto.com در ساعات آغازین امروز نتایج مطالعۀ مربوط به اثبات ذخایر (PoR) خود را منتشر کرد، این اقدام به منظور توانایی در پوشش سپرده گذاری مشتریان صورت گرفته است. این صرافی سنگاپوری در بیانیۀ رسمی خود خاطرنشان کرد که مطالعۀ فوق با همکاری شرکت بین المللی مالیاتی، حسابرسی و مشاورۀ Mazars صورت گرفته و … نوشته داده های ذخایر صرافی Crypto.com منتشر شد، گامی در راستای افزایش اعتماد مشتری اولین بار در کوین ایران. پدیدار شد.

صندوق دیفای grayscale در دسترس سرمایه‌گذاران عمومی قرار می‌گیرد!

شرکت مدیریت سرمایۀ Grayscale صندوق دیفای خود را تحت عنوان DEFG در دسترس عموم قرار داد، این محصول تجاری از طریق معاملات فرابورس (OTC) قابل استفاده است. این صندوق که نخستین بار در جولای 2021 (تیر 1400) راه اندازی شد تنها به سرمایه گذاران خصوصی تعلق داشت. با این وجود Grayscale در روز گذشته تصمیم گرفت تا … نوشته صندوق دیفای Grayscale در دسترس سرمایه گذاران عمومی قرار می گیرد! اولین بار در کوین ایران. پدیدار شد.

افزایش بیش از 20000 آدرس جدید استیکینگ در اکوسیستم کاردانو

اکوسیستم کاردانو (ADA) علیرغم شرایط متزلزل در بازار ارزهای دیجیتال تحت تأثیر اکوسیستم ترافرم و فروپاشی صرافی ارز دیجیتال FTX، به پیشرفت خود ادامه می دهد. در این راستا، رشد کیف پول کاردانو شتاب گرفت و 30000 کیف پول جدید در یک هفته و در میان سقوط FTX به آن اضافه شد. علاوه بر این، تعداد … نوشته افزایش بیش از 20000 آدرس جدید استیکینگ در اکوسیستم کاردانو اولین بار در کوین ایران. پدیدار شد.

تبدیل usdt بدون کارمزد به usdc در صرافی کوین‌بیس

در چیزی که ممکن است نشانه آغاز مرحله جدیدی در نبرد برای تسلط بر استیبل کوین باشد، صرافی کوین بیس دومین صرافی بزرگ ارز دیجیتال جهان از نظر حجم معاملات، اکنون برای کاربران خود این امکان را فراهم کرده است که مبادلات USDT تتر به USDC سرکل را بدون کارمزد انجام دهند. این صرافی در یک … نوشته تبدیل USDT بدون کارمزد به USDC در صرافی کوین بیس اولین بار در کوین ایران. پدیدار شد.

دو برابر شدن نرخ کارآمدی انرژی اتریوم پس از به‌روزرسانی

اتریوم یکی از محبوب ترین و مهم ترین رمزارزها، از زمان به روزرسانی اخیر خود، مصرف انرژی را کاهش داده است. طبق تحقیقات اخیر مجله داده Patterns، از زمان ارتقای آن، اتریوم انرژی کمتری مصرف کرده است و میزان مصرف را بر اساس مقادیر کشور کاهش داده است. داده ها نشان می دهد میزان برق کاهش یافته از مصرف قبلی … نوشته دو برابر شدن نرخ کارآمدی انرژی اتریوم پس از به روزرسانی اولین بار در کوین ایران. پدیدار شد.

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

لیست جدیدترین اخبار ارزهای رزمزگذاری شده در خبرگزاری کوین ایران در صفحه ی 48

پربازدیدترین برچسب ها
اخبار گوناگون
× ×