روی خط خبر

لیست جدیدترین اخبار ارزهای رزمزگذاری شده در خبرگزاری کوین ایران

لیست جدیدترین اخبار ارزهای رزمزگذاری شده در خبرگزاری کوین ایران در صفحه ی 49

راه‌اندازی دوباره پل nomad پس از هک 190 میلیون دلاری

شرکت نماد (Nomad) اعلام کرده است که در حال آماده شدن برای راه اندازی مجدد پل خود و ارائه بازپرداخت جزئی به کاربران آسیب دیده از هک است. Nomad در ماه آگوست با هک فلج کننده ای مواجه شد. هکرها شکافی را در قراردادهای هوشمند Nomad کشف کردند و از آن سوء استفاده کردند. راه اندازی مجدد … نوشته راه اندازی دوباره پل Nomad پس از هک 190 میلیون دلاری اولین بار در کوین ایران. پدیدار شد.

کاربرد بلاکچین در حفاظت از حق کپی رایت و حقوق مالکیت دارایی معنوی

بلاک چین به لطف شفافیت بی نظیر، فشار اداری کم، مقاومت در برابر دستکاری و جعل و همچنین تنوع راه حل برای خودکار کردن فرآیندهای کسب وکار، یک فناوری نویدبخش و جذاب برای بخش های مختلف اقتصاد است. قبل تر، دربارۀ استفاده از بلاک چین در ساخت و تولید، لجستیک، بازاریابی، دارو و سلامت، امنیت سایبری، تولید علم، بازی و سرگرمی، و … نوشته کاربرد بلاکچین در حفاظت از حق کپی رایت و حقوق مالکیت دارایی معنوی اولین بار در کوین ایران. پدیدار شد.

کاربرد بلاکچین در صنعت نفت و گاز

در سال 2018 بریتیش پترولیوم (BP)، شل (Shell)، رپسول (Repsol)، گازپروم (Gazprom) و سایر شرکت های بزرگ صنعت نفت، پروژه های آزمایشی بلاک چین را برای حل چالش های لجستیکی، مبادلاتی و مالی راه اندازی کردند. در مقالۀ حاضر با بررسی این شرکت ها و موارد مشابه سعی داریم تا دیدی کلی در خصوص کاربرد بلاکچین در صنعت نفت و گاز … نوشته کاربرد بلاکچین در صنعت نفت و گاز اولین بار در کوین ایران. پدیدار شد.

کاربرد بلاکچین در بانکداری + مثال‌هایی از به‌کارگیری بلاکچین در بانک‌ها

بلاک چین یک فناوری انقلابی است که پتانسیل آن بسیار فراتر از عرضۀ بیت کوین یا فقط انتشار تراکنش های شبکه بیت کوین است. این فناوری در تمام بخش های اقتصاد جهانی، از خرده فروشی گرفته تا لجستیک و زنجیره تأمین، استفاده شده است. در همین حال، بلاک چین ابتدا برای تراکنش های مالی طراحی شد پس تعجبی ندارد که بخش … نوشته کاربرد بلاکچین در بانکداری + مثال هایی از به کارگیری بلاکچین در بانک ها اولین بار در کوین ایران. پدیدار شد.

مدیر اجرایی مسترکارت: فروپاشی ftx می‌تواند صنعت کریپتو را احیا کند

گریس برکری، مدیر مشارکت تجاری مسترکارت، اظهار داشت صنعت کریپتو می تواند از فروپاشی FTX بهره مند شود. علاوه بر این، وی گفت که رکود  2022 می تواند نقطه عطف مثبتی برای بازار باشد. برکری معتقد است سقوط FTX به صنعت کریپتو سود می رساند گریس در مورد فروپاشی FTX نظرات مثبتی داشت. براساس این گزارش، وی گفت  این … نوشته مدیر اجرایی مسترکارت: فروپاشی FTX می تواند صنعت کریپتو را احیا کند اولین بار در کوین ایران. پدیدار شد.

کاربرد فناوری بلاک‌چین در نظام آموزشی و حوزهٔ تحصیلات

بلاک چین و فناوری های مربوط به آن با ریتم سریعی درحال پیشرفت بوده و در صنایع مختلف، به ویژه حوزۀ امور مالی، به کار برده می شوند. بی شک بزرگترین دستاورد این فناوری رمز ارزها هستند، به طوری که تمام کاربران علاقه مند به گجت ها و علوم کامپیوتری عبارت «ارز دیجیتال» را شنیده و مختصری دربارۀ آن می دانند. با مرور رسانه ها می توان … نوشته کاربرد فناوری بلاک چین در نظام آموزشی و حوزهٔ تحصیلات اولین بار در کوین ایران. پدیدار شد.

بایننس آمریکا کارمزدهای معاملاتی اتریوم را برای همه مشتریان حذف کرد

صرافی کریپتوی بایننس آمریکا (Binance.US) کارمزدهای معاملاتی اتر را برای همه مشتریان حذف کرده است. این اقدام شش ماه پس از آن صورت می گیرد که برای اولین بار این کارمزدها را برای بیت کوین کاهش داد. این صرافی امروز اعلام کرد کاربران جدید و فعلی بایننس آمریکا هیچ هزینه ای برای تجارت اتر در چهار جفت … نوشته بایننس آمریکا کارمزدهای معاملاتی اتریوم را برای همه مشتریان حذف کرد اولین بار در کوین ایران. پدیدار شد.

سلسیوس باید 44 میلیون دلار رمزارز را به کاربران برگرداند

مارتین گلن، قاضی ارشد پرونده ورشکستگی سلسیوس در حکمی نوشت که این وام دهنده ورشکسته ارزهای دیجیتال باید میلیون ها دلار رمز ارز را به کاربرانش برگرداند. این شرکت قبل از ورشکستگی در تابستان امسال بیش از 200000 دلار از دارایی ها را به حساب های حضانتی منتقل کرد، در نتیجه  این امکان را به وجود آورد  که بتواند … نوشته سلسیوس باید 44 میلیون دلار رمزارز را به کاربران برگرداند اولین بار در کوین ایران. پدیدار شد.

کاربرد فناوری بلاکچین در حوزه بهداشت، درمان و سلامت

ممکن است با خواندن عنوان این مقاله کمی تعجب کنید و از خود بپرسید: بلاک چین و بهداشت و درمان؟ فناوری بلاک چین که غالبا از آن در دنیای امروز برای اشاره به صنعت رمز ارز استفاده می شود، کاربردهای مفیدی در بسیاری از بخش های علمی-خدماتی نیز دارد. باید دانست این فناوری آینده نگرانه تنها به توسعۀ راهکارهای کریپتو … نوشته کاربرد فناوری بلاکچین در حوزه بهداشت، درمان و سلامت اولین بار در کوین ایران. پدیدار شد.

نسخهٔ صوتی کتاب قصه بیت کوین برای کودکان + ویدیو

کودکان در مورد بیت کوین چه فکری می کنند؟ چگونه می توان به نسل بعدی دربارۀ بیت کوین آموخت؟ بیت کوین را می توان مهم ترین اختراع بشر پس از اینترنت دانست. قدیمی ترین ارز دیجیتال غیرمتمرکز ساخته شد تا به عنوان یک شبکه پولی آزاد و بدون سانسور عمل کند که همه می توانند در آن با دسترسی برابر مشارکت … نوشته نسخهٔ صوتی کتاب قصه بیت کوین برای کودکان + ویدیو اولین بار در کوین ایران. پدیدار شد.

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

لیست جدیدترین اخبار ارزهای رزمزگذاری شده در خبرگزاری کوین ایران در صفحه ی 49

پربازدیدترین برچسب ها
اخبار گوناگون
× ×