روی خط خبر

لیست جدیدترین اخبار ارزهای رزمزگذاری شده در خبرگزاری کوینیت

لیست جدیدترین اخبار ارزهای رزمزگذاری شده در خبرگزاری کوینیت در صفحه ی 162

تحلیل تکنیکال کومودو | KMDBTC

منتظر واکنش قیمت به روند صعودی بلند مدت و محدوده ی حمایتی هستیم. نظرات و دیدگاه های خود را با ما درمیان بگذارید. توجه:تحلیل نظر شخصی نویسنده است و به هیچ عنوان پیشنهاد خرید یا فروش قطعی تلقی نمی شود. نوشته تحلیل تکنیکال کومودو | KMDBTC اولین بار در کوینیت. پدیدار شد.

نِبلیو نامه | Neblio | NEBL

نِبلیو از نیازهای ابتدایی و کاربردی شکل گرفته تا در پذیرش تکنولوژی بلاکچین در فضای سازمانی استفاده شود. نِبلیو در حال کار بر روی ابزارها، سرویس ها و API هایی است که ساده تر و انقلابی تر در راه کسب و کار برنامه های نسل آینده، در پلت فرم نِبلیو بلاکچین قدم می گذارند. از مزایای … نوشته نِبلیو نامه | Neblio | NEBL اولین بار در کوینیت. پدیدار شد.

دردسر‌سازی رمزارز‌ها برای بانک آمریکا

  بانک آمریکا واقعیت ها را گفت در گزارش سالانه طویل و خشکی که بانک آمریکا(Bank of America) به کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا(SEC) ارائه داد به گسترش تکنولوژی های جدید (به خصوص آنهایی که در بستر اینترنت ارائه می شوند)،سیستم های پرداختی و رمزارز ها اشاره کرده است.   بانک آمریکا که در سال ۱۹۰۴ افتتاح شده است دارای … نوشته دردسر سازی رمزارز ها برای بانک آمریکا اولین بار در کوینیت. پدیدار شد.

تحلیل تکنیکال اتریوم‌کلاسیک به اتریوم.ETCETH

چارت ۱۵ دقیقه. نسبت اتریوم کلاسیک به اتریوم. پس از یک رشد هم اکنون در منطقه حساس قرار گرفته است. باید دید روند نزولی شکل می گیرد یا ادامه روند صعودی را داریم.   نظرات و نکات خود را با ما درمیان بگذارید. توجه:تحلیل نظر شخصی نویسنده است و به هیچ عنوان پیشنهاد خرید یا فروش … نوشته تحلیل تکنیکال اتریوم کلاسیک به اتریوم.ETCETH اولین بار در کوینیت. پدیدار شد.

موسسه‌ی تحقیقاتی آلمانی قصد استفاده از بلاک‌چین را در سیستم‌های سنسور RFID بی‌سیم دارد

براساس اطلاعیه ی خبری منتشر شده در ۲۲ فوریه، موسسه ی IPMS (موسسه ی میکروسیستم های فوتونی Fraunhofer) که در Dresden آلمان واقع شده، قصد دارد از مفهوم بلاک چین برای توسعه ی سیستم های سنسور شناسایی رادیویی بی سیم در بخش لجستیک(تدارکات) استفاده کند. استفاده از راهکارهای بلاک چین برای ذخیره ی غیرمتمرکز داده های تولید شده توسط سنسورهای RFID در این زمینه می تواند از … نوشته موسسه ی تحقیقاتی آلمانی قصد استفاده از بلاک چین را در سیستم های سنسور RFID بی سیم دارد اولین بار در کوینیت. پدیدار شد.

تحلیل تکنیکال نِم NEMUSD | کوینیت

در محدوده ی تلاقی روند صعودی، منطقه ی حمایتی و کانال نزولی منتظر پایان ریزش قیمت هستیم. نظرات و دیدگاه های خود را با ما درمیان بگذارید. توجه:تحلیل نظر شخصی نویسنده است و به هیچ عنوان پیشنهاد خرید یا فروش قطعی تلقی نمی شود. نوشته تحلیل تکنیکال نِم NEMUSD اولین بار در کوینیت. پدیدار شد.

بَن‌کور نامه | Bancor | BNT

پروتکل بَن کور یک سیستم مبتنی بر بلاکچین برای یک مکانیزم نقدشوندگی است که از سیستم عامل های مختلف قراردادی هوشمند پشتیبانی می کند. انعطاف پذیری این بلوک های زنجیره ای اجازه می دهد که تراکنش ها را در اختیار داشته باشند و تراکنش های هوشمند در سیستم بَن کور را صادر کنند. هر کسی می تواند فورا خرید یا معامله هوشمند … نوشته بَن کور نامه | Bancor | BNT اولین بار در کوینیت. پدیدار شد.

هفته‌ی آینده منتظر فورک اتریوم کلاسیک باشید

پرحاشیه ترین فورک بلاک چین، حالا خودش فورک می شود       نکته ی جالب در مورد اتریوم کلاسیک این است که یکی از پرحاشیه ترین فورک های بلاکچین از اتریوم است که در بلوک ۱٫۹۲۰٫۰۰۰ انجام شد و به دارندگان اتریوم به نسبت ۱:۱ اتریوم کلاسیک داده شد. این فورک توسط بخشی از کاربران اتریوم اتفاق افتاد، پس از … نوشته هفته ی آینده منتظر فورک اتریوم کلاسیک باشید اولین بار در کوینیت. پدیدار شد.

یوبی‌سافت در پی استفاده از تکنولوژی بلاک‌چین در ارائه‌ی آثار دیجیتالی

ناشر فرانسوی بازی های رایانه ای، یوبی سافت، در آزمایشگاه خلاقیت استراتژیک خود که فناوری های نوظهور و موارد استفاده ی آن ها را بررسی و مطالعه می کند، در حال بررسی برنامه های کاربردی بالقوه ی بلاک چین است. خانم Lidwine Sauer مدیر بخش ترندها و آینده نگری آزمایشگاه، به سایت اخبار بازی ها، IGN گفت که یوبی سافت علاقمند است که از بلاک چین برای ارائه ی مالکیت … نوشته یوبی سافت در پی استفاده از تکنولوژی بلاک چین در ارائه ی آثار دیجیتالی اولین بار در کوینیت. پدیدار شد.

ایتوس نامه | Ethos | ETHOS

Ethos یک توکن مبتنی بر Ethereum است که هدفش دسترسی آسان به ارزهای رمزنگاری شده برای کاربرهای تازه کار است. Ethos به عنوان یک «پلت فرم در داخل یک پلت فرم» عمل می کند و به کاربران اجازه می دهد تا صدها کوین، توکن و ارز مختلف را با استفاده از یک کلید اختصاصی واحد در اختیار داشته باشند. نام: ایتوس … نوشته ایتوس نامه | Ethos | ETHOS اولین بار در کوینیت. پدیدار شد.

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

لیست جدیدترین اخبار ارزهای رزمزگذاری شده در خبرگزاری کوینیت در صفحه ی 162

اخبار گوناگون