روی خط خبر

لیست جدیدترین اخبار ارزهای رزمزگذاری شده در خبرگزاری فرهاد اکسچنج

لیست جدیدترین اخبار ارزهای رزمزگذاری شده در خبرگزاری فرهاد اکسچنج در صفحه ی 1

بلاک چین ، گذرنامه سلامت دیجیتال در شرایط کرونا

بازدیدها: 0بلاک چین ، گذرنامه سلامت دیجیتال در شرایط کرونا این بار بلاک چین گذرنامه سلامت خواهد بود. با استفاده از بلاک چین، سلامت 17 میلیون نفر از مردم چین برای بازدید از ماکائو تایید شد. همکاری بین سیستم داده های پزشکی مبتنی بر بلاکچین ماکائو و کدهای سلامتی کشور چین باعث می شود از […] نوشته بلاک چین ، گذرنامه سلامت دیجیتال در شرایط کرونا اولین بار در وبلاگ فرهاد اکسچنج. پدیدار شد.

پی پل غول پرداخت، اکنون وارد دنیای ارز دیجیتال می شود

بازدیدها: 0طبق گزارش cointelegraph پی پل غول پرداخت، اکنون وارد دنیای ارز دیجیتال می شودفرهاد اکسچنج و آموزش بلاک چین پی پل از سال 2021 وارد عرصه ارز دیجیتال خواهد شد. طبق گزارش های متعدد ، پی  پال روز چهارشنبه ورود خود را به بازار ارزهای دیجیتال اعلام کرد. به گفته این شرکت ، مشتریان […] نوشته پی پل غول پرداخت، اکنون وارد دنیای ارز دیجیتال می شود اولین بار در وبلاگ فرهاد اکسچنج. پدیدار شد.

سال ۲۰۲۱ سال خوش شانسی اتریوم خواهد بود

بازدیدها: 0نهنگ های برتر اتریوم با سرعت چشمگیری به ذخیره اتریوم می پردازند. اخبار کریپتوکارنسی و آموزش بلاک چین در فرهاد اکسچنج طبق گزارش cryptoslate داده های زنجیره ای نشان می دهد– نهنگ های برتر اتریوم به طور فزاینده ای سرمایه های خود را از صرافی ها خارج می کنند.این نشان دهنده آن است که […] نوشته سال ۲۰۲۱ سال خوش شانسی اتریوم خواهد بود اولین بار در وبلاگ فرهاد اکسچنج. پدیدار شد.

بیت کوین سوار بر جت قیمتی خود

بازدیدها: 0بیت کوین حرکت صعودی خود را آغاز کرده است بیتکوین از سد 12000 دلاری گذشت. طبق گزارش decrypt قیمت بیت کوین از 12000 دلار گذشته است و این سومین باری است که این ارزدیجیتال در سال 2020 از آستانه 12000 دلارعبور می کند. طبق CoinMarketCap ، قیمت فعلی بیت کوین در حدود 12،015 دلار […] نوشته بیت کوین سوار بر جت قیمتی خود اولین بار در وبلاگ فرهاد اکسچنج. پدیدار شد.

بیت کوین ارز دیجیتال پرداختی یا ارز سرمایه گذاری!

بازدیدها: 0بیت کوین ارز دیجیتال پرداختی یا ارز سرمایه گذاری!استفاده شما از بیتکوین چیست؟ حقیقتی در مورد بیت کوین:مردم از آن به عنوان ارز پرداختی استفاده نمی کنند بیت کوین قرار بود به عنوان پول نقد دیجیتال عمل کند. اما طبق گزارش decrypt به ندرت به عنوان وسیله پرداخت استفاده می شود و این ارز […] نوشته بیت کوین ارز دیجیتال پرداختی یا ارز سرمایه گذاری! اولین بار در وبلاگ فرهاد اکسچنج. پدیدار شد.

بیت کوین در آستانه رشد روز افزون

بازدیدها: 0وضعیت بازار: به گزارش coindesk بیت کوین (BTC) با جهش 2.2% نسبت به 48 ساعت گذشته حدود 11689 دلار در تاریخ 19 اکتبر معامله شد. قیمت بیتکوین در روز دوشنبه با افزایش قیمت از 11،477 دلار به 11،839 دلار در صرافی هایی مانند Bitstamp در عرض چند ساعت ، سودهای عمده ای کسب کرده […] نوشته بیت کوین در آستانه رشد روز افزون اولین بار در وبلاگ فرهاد اکسچنج. پدیدار شد.

ریپل ارز ذخیره جهانی بعدی

بازدیدها: 0ترفند تبلیغاتی یا حقیقت! ریپل ارز ذخیره جهانی خواهد شد. تئوری پرداز مشهوربه گزارش u.today اینچنین می گوید. (برای اخبار اخبار کریپتوکارنسی و آموزش بلاک چین فرهاد اکسچنج را دنبال کنید)یکی از طرفداران سرسخت ریپل در قسمت اخیر The Alex Jones Showمعروف ترین نظریه پرداز جهان می گوید ریپل می تواند در واقع تبدیل […] نوشته ریپل ارز ذخیره جهانی بعدی اولین بار در وبلاگ فرهاد اکسچنج. پدیدار شد.

بلاک چین به کجا می رود؟

بازدیدها: 0بلاک چین و آینده درخشان. در صورتی که به بلاک چین و کریپتوکارنسی ها علاقه مند هستید جلسات آموزشی فرهاد اکسچنج که توسط فرهاد مقدم سلیمی تهیه شده است را از دست ندهید.چه چیز در انتظار بلاک چین است! بلاک چین و سلامت مالی – بخش دوم: فساد، به مثابه تلاش برای رسیدن به […] نوشته بلاک چین به کجا می رود؟ اولین بار در وبلاگ فرهاد اکسچنج. پدیدار شد.

بیت کوین تا کجا صعود خواهد کرد؟

بازدیدها: 0اخبار بیت کوین و کریپتوکارنسیبرای مطالعه اخبار کریپتوکارنسی و آموزش بلاک چین با فرهاد اکسچنج همراه باشید. آخر هفته (شنبه و یکشنبه) صعودی: بیتکوین در انتظار حرکت بعدی است. طبق گزارش cry-ptopotato بیت کوین با وجود سقوط اخیر به زیر 11300 دلار ،  اکنون قیمت خود را در حدود 11،400 دلارحفظ کرده است. اتریوم […] نوشته بیت کوین تا کجا صعود خواهد کرد؟ اولین بار در وبلاگ فرهاد اکسچنج. پدیدار شد.

بلاک چین و آینده درخشان

بازدیدها: 0آینده بلاک چین چگونه خواهد بود؟ نوشته فرهاد مقدم سلیمی  بلاکچین و دلالی (بخش دوم) بخش اول  فرهاد مقدم سلیمی  دلالی، چه آن را مفید و مولد بدانیم و چه غیر مفید و غیر مولد، با گسترش بلاک چین، به حاشیه رانده خواهد شد. زیرا بلاک چین، خود “دلال اعظم” است که از طریق […] نوشته بلاک چین و آینده درخشان اولین بار در وبلاگ فرهاد اکسچنج. پدیدار شد.

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

لیست جدیدترین اخبار ارزهای رزمزگذاری شده در خبرگزاری فرهاد اکسچنج در صفحه ی 1

اخبار گوناگون