روی خط خبر

لیست جدیدترین اخبار ارزهای رزمزگذاری شده در خبرگزاری فرهاد اکسچنج

لیست جدیدترین اخبار ارزهای رزمزگذاری شده در خبرگزاری فرهاد اکسچنج در صفحه ی 1

قیمت بیت کوین، در سطح قیمت ۸۸۰۰ دلار ثابت باقی می ماند

قیمت بیت کوین (BTC) الگوی معاملاتی روزانه خود را در تاریخ ۱۳ نوامبر ادامه داد و پس از از دست دادن حمایت ۹۰۰۰ دلار ،به زیر ۸۸۰۰ دلار معلق شد. داده های کوین۳۶۰ روند قیمت را برای BTC / USD با پیشرفت کمی در ۱۲ یا ۲۴ ساعت گذشته نشان داد. در شروع هفته بیت […] نوشته قیمت بیت کوین، در سطح قیمت ۸۸۰۰ دلار ثابت باقی می ماند اولین بار در فرهاد اکسچنج، خرید و فروش اتوماتیک وبمانی، پرفکت مانی، بیت کوین و پیپال پدیدار شد.

تحلیل قیمت بیت کوین

قیمت بیتکوین با چشم انداز ۱۱٫۹ دلار به صورت هفتگی و ماهانه تعیین می شود، به شدت معامله گران را تحت تاثیر قرار می دهد. ماه نوامبر هم با انتشار مشتی از رویداد های خبری وسوسه انگیز شروع شد. طبق گزارش بلومبرگ در ۴ نوامبر، دو محقق دانشگاهی به این نتیجه رسیدند که افزایش قیمت […] نوشته تحلیل قیمت بیت کوین اولین بار در فرهاد اکسچنج، خرید و فروش اتوماتیک وبمانی، پرفکت مانی، بیت کوین و پیپال پدیدار شد.

تحلیل فنی بیت کوین | فرهاد اکسچنج، خرید و فروش اتوماتیک وبمانی، پرفکت مانی، بیت کوین و پیپال

فروشندگان BTC / USD از سودهایی که بازده ۸۰۰۰ دلار را به خطر می اندازند، چشم می پوشند. سیگنال کوتاه مدت نزولی BTC با ساخته شدن بازار ارزهای دیجیتال، قوی تر می شود. MACD در محدوده روزانه همچنان مثبت است و نشان می دهد که بازار به زودی روند صعودی را به سمت ۹۰۰۰ دلار […] نوشته تحلیل فنی بیت کوین اولین بار در فرهاد اکسچنج، خرید و فروش اتوماتیک وبمانی، پرفکت مانی، بیت کوین و پیپال پدیدار شد.

کاهش قیمت بیت کوین | فرهاد اکسچنج، خرید و فروش اتوماتیک وبمانی، پرفکت مانی، بیت کوین و پیپال

بیت کوین با یک مشکل اساسی در رابطه با قیمت مواجه شده است. خطرات باعث می شود که قیمت این ارز به ۸۰۰۰ دلار باز گردد. بیت کوین پس از آنکه بازار صعودی نتوانست افزایش قیمت مشاهده شده در این هفته را تبدیل به سرمایه کند، با ضرر و زیان بیشتری مواجه شده است. کاهش […] نوشته کاهش قیمت بیت کوین اولین بار در فرهاد اکسچنج، خرید و فروش اتوماتیک وبمانی، پرفکت مانی، بیت کوین و پیپال پدیدار شد.

یونیسف بیت کوین میپذیرد | فرهاد اکسچنج، خرید و فروش اتوماتیک وبمانی، پرفکت مانی، بیت کوین و پیپال

به محض اینکه یونیسف شروع به پذیرش ارزهای رمزنگاری شده کند، ارزش بیت کوین ۳٫۶% بیشتر می شود. و به محض اینکه بازار ارزهای رمزنگاری شده جا بیوفتد، بیت کوین به طرق مختلفی سود بدست خواهد آورد. (BTC) بار دیگر پیش تازی می کند و اخیرا قبل از سقوط به ارزش فعلی خود یعنی ۸۵۰۴ […] نوشته یونیسف بیت کوین میپذیرد اولین بار در فرهاد اکسچنج، خرید و فروش اتوماتیک وبمانی، پرفکت مانی، بیت کوین و پیپال پدیدار شد.

کوین های برتر همچنان سقوط قیمت را تجربه میکنند

بیت کوین به آستانه $۸,۳۰۰ سقوط می کند. جمعه، یازدهم اکتبر- بیشتر بازارهای ارز رمزنگاری شده، همچنان به سقوط تدریجی در طول روز ادامه می دهند. بیت کوین (BTC) بعنوان ارز رمزنگاری برتر در حدود $۸,۳۵۵ معامله می شود و ۲% ضرر کرده است. بیشتر افت قیمت در فاصله یک ساعت مانده به امروز یازدهم […] نوشته کوین های برتر همچنان سقوط قیمت را تجربه میکنند اولین بار در فرهاد اکسچنج، خرید و فروش اتوماتیک وبمانی، پرفکت مانی، بیت کوین و پیپال پدیدار شد.

قیمت بیت کوین همچنان در سطح ۱۱ هزار دلار

قیمت بیت کوین همچنان به روند ۱۱ هزار دلار ادامه می دهد سه شنبه ، ۳ سپتامبر – بیت کوین (BTC) همچنان در قیمت ۱۱،۰۰۰ دلار قرار دارد، در حالی که بیشتر آلت کوین ها روزانه سودهای جزئی را ثبت می کنند. بیت کوین پس از معامله نزدیک به قیمت ۱۰،۳۰۰ دلار ، همچنان حرکت […] نوشته قیمت بیت کوین همچنان در سطح ۱۱ هزار دلار اولین بار در فرهاد اکسچنج، خرید و فروش اتوماتیک وبمانی، پرفکت مانی، بیت کوین و پیپال پدیدار شد.

قدرت محاسبات شبکه بیت کوین

قدرت محاسبات شبکه بیت کوین نزدیک به ۹۰ Quintillion هش در ثانیه است پس از رشد نرخ هش شبکه ۲۵ در هفته ، بیت کوین (BTC) شاهد افزایش شدید دیگر در محاسبات خود بود. نرخ هش در بالاترین زمان صعود می کند داده های حاصل از منابع نظارت بلاک چین، میزان هش بیت کوین را […] نوشته قدرت محاسبات شبکه بیت کوین اولین بار در فرهاد اکسچنج، خرید و فروش اتوماتیک وبمانی، پرفکت مانی، بیت کوین و پیپال پدیدار شد.

قیمت بیت کوین از آستانه ۱۰ هزار دلار عبور کرده است

هفته گذشته پس از سقوط ناگهانی قیمت ، دوباره بیت کوین ۱۰،۰۰۰ دلار سقوط کرد قیمت بیت کوین (BTC) طی چند روز گذشته صعود کرده و دوباره از آستانه ۱۰ هزار دلار عبور کرده است. در تاریخ ۲۸ آگوست، بیت کوین پیش از پایین آمدن به حداقل هفتگی ۹۳۶۲ دلار در ۲۹ آگوست در مدت […] نوشته قیمت بیت کوین از آستانه ۱۰ هزار دلار عبور کرده است اولین بار در فرهاد اکسچنج، خرید و فروش اتوماتیک وبمانی، پرفکت مانی، بیت کوین و پیپال پدیدار شد.

بیت کوین نزدیک به ۱۰ هزار دلار

بیت کوین با قیمت ۱۰K دلار به سرعت به حرکت در آمد. دوشنبه ، ۲ سپتامبر ، (BTC) نزدیک به ۱۰،۰۰۰ دلار مقاومت می کرد. بیت کوین تلاش می کند تا مانع ۱۰،۰۰۰ دلار را از بین ببرد. داده های Coin360 نشان می دهد که BTC / USD روز دوشنبه  با صعود ۹،۸۰۰ دلار برای […] نوشته بیت کوین نزدیک به ۱۰ هزار دلار اولین بار در فرهاد اکسچنج، خرید و فروش اتوماتیک وبمانی، پرفکت مانی، بیت کوین و پیپال پدیدار شد.

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

لیست جدیدترین اخبار ارزهای رزمزگذاری شده در خبرگزاری فرهاد اکسچنج در صفحه ی 1

اخبار گوناگون

× ×