روی خط خبر

لیست جدیدترین اخبار ارزهای رزمزگذاری شده در خبرگزاری فرهاد اکسچنج

لیست جدیدترین اخبار ارزهای رزمزگذاری شده در خبرگزاری فرهاد اکسچنج در صفحه ی 1

بیت کوین با قیمت ۹۸۰۰ دلار رتبه اول ۲۰۱۹

بیت کوین (BTC) در ۲۱ ژوئن با قیمت ۹۸۰۰ دلار در رتبه اول ۲۰۱۹ قرار گرفت و تقریبا تمام ارز های رمز نگاری شده اصلی را شکست داد. اطلاعات مربوط به Coin360 روز جمعه ، معاملات BTC / USD را در حدود ۹,۶۷۵ دلار در زمان فشار اعلام کردند. این عملکرد در سه ماه گذشته […] نوشته بیت کوین با قیمت ۹۸۰۰ دلار رتبه اول ۲۰۱۹ اولین بار در فرهاد اکسچنج، خرید و فروش اتوماتیک وبمانی، پرفکت مانی، بیت کوین و پیپال پدیدار شد.

بیت کوین همچنان اصلاحات منفی را مشاهده میکند

دوشنبه، ۳ ژوئن – پس از مشاهده یک بازیابی کوتاه مدت روز گذشته، بازار ارز های رمزنگاری، یکی دیگر از اصلاحات منفی را مشاهده کرد، بیشتر از ۲۰ سکه اصلی در وضعیت قرمز دیده می شوند. پس از شکستن قیمت از ۹۰۰۰ دلار در ۳۰ ماه مه، بیت کوین (BTC) ، تعدیل قیمت قابل توجهی […] نوشته بیت کوین همچنان اصلاحات منفی را مشاهده میکند اولین بار در فرهاد اکسچنج، خرید و فروش اتوماتیک وبمانی، پرفکت مانی، بیت کوین و پیپال پدیدار شد.

تحلیل قیمت بیت کوین | فرهاد اکسچنج، خرید و فروش اتوماتیک وبمانی، پرفکت مانی، بیت کوین و پیپال

آیا بیت کوین در سال ۲۰۱۹ قیمت بالای ۹،۰۰۰ دلار را تجربه می کند؟ تا بیشتر از دو روز بیت کوین وقت کافی برای از دست دادن ارزش ۱۱۰۰ دلار برای رسیدن به قیمت ۸۰۰۰ دلار داشت و از آن زمان به بعد، مشاهده کردیم که این ارز صعودی آرام را پشت سر گذاشت. بیت […] نوشته تحلیل قیمت بیت کوین اولین بار در فرهاد اکسچنج، خرید و فروش اتوماتیک وبمانی، پرفکت مانی، بیت کوین و پیپال پدیدار شد.

قیمت بیت کوین تا کمتر از ۸۰۰۰ دلار افت می کند

روز سه شنبه، ۴ ژوئن – تقریبا تمام ارزهای دیجیتال شاهد سقوط بازار ارز، با افت قیمت بیت کوین تا پایین تر از ۸۰۰۰ دلار، بودند. در اواخر ماه مه، قیمت بیت کوین به دلیل شکست بازار صعودی، به کمتر از ۹،۰۰۰ دلار شکسته شد و در روزهای بعد به تدریج کاهش یافت. بیت کوین […] نوشته قیمت بیت کوین تا کمتر از ۸۰۰۰ دلار افت می کند اولین بار در فرهاد اکسچنج، خرید و فروش اتوماتیک وبمانی، پرفکت مانی، بیت کوین و پیپال پدیدار شد.

پیش بینی ۳ ارز برتر رمز نگاری شده:بیت کوین، ریپل، اتریوم

در پایان هفته بیت کوین همچنان نشانه هایی از قدرت را نشان می دهد که بیش از ۶،۲۰۰ دلار است. هدف این حرکت حدود ۸۰۰۰ دلار است، اما به نظر می رسد که در کوتاه مدت به سرعت در حال پیشرفت است. باز هم، زمان آن رسیده تا اتریوم بهتر از بیت کوین عمل کند. […] نوشته پیش بینی ۳ ارز برتر رمز نگاری شده:بیت کوین، ریپل، اتریوم اولین بار در فرهاد اکسچنج، خرید و فروش اتوماتیک وبمانی، پرفکت مانی، بیت کوین و پیپال پدیدار شد.

قیمت بیت کوین به کجا می رود!

قیمت بیت کوین نشان دهنده رشد پایدار است که به عدد ۶،۸۰۰ دلار و با هدف ۷۰۰۰ دلار می رسد. هدف قیمت بیت کوین ۷۰۰۰ دلار است پیش بینی قیمت بیت کوین در طول ۲۴ ساعت گذشته قیمت بیت کوین تقریبا ۹ درصد افزایش یافته است. صبح روز شنبه تقریبا به سطح ۷۰۰۰ دلار رسیده […] نوشته قیمت بیت کوین به کجا می رود! اولین بار در فرهاد اکسچنج، خرید و فروش اتوماتیک وبمانی، پرفکت مانی، بیت کوین و پیپال پدیدار شد.

تحلیل قیمت اتریوم (ETH) | فرهاد اکسچنج، خرید و فروش اتوماتیک وبمانی، پرفکت مانی، بیت کوین و پیپال

هدف میان مدت اتریوم در ۱۹۵ USD باقی می ماند؛ توکن جدید در راه است. William Shatnerصدور توکن جدید اتریوم را در مورد آیتم های فیزیکی نشان داد. چشم انداز میان مدت باید با مارک ۱۹۵ دلار آمریکا باشد. اتریوم مکرر در اخبار گزارش شده است. William Shatner اخیرا طی توییتی اعلام کرد که به […] نوشته تحلیل قیمت اتریوم (ETH) اولین بار در فرهاد اکسچنج، خرید و فروش اتوماتیک وبمانی، پرفکت مانی، بیت کوین و پیپال پدیدار شد.

بهبود قیمت بیت کوین | فرهاد اکسچنج، خرید و فروش اتوماتیک وبمانی، پرفکت مانی، بیت کوین و پیپال

آیا بیت کوین بهبود می یابد؟ سال ۲۰۱۸ سالی بود که برای سرمایه گذاران ارز های دیجیتال به ویژه کسانی که بیت کوین BTC و سایر ارزهای دیجیتال را در قیمت های بالا خریداری می کردند، فراموش شد. این سرمایه گذاران ارز دیجیتال دچار زیان های عمده ای شدند، زیرا بازار ارز دیجیتال با مهلت […] نوشته بهبود قیمت بیت کوین اولین بار در فرهاد اکسچنج، خرید و فروش اتوماتیک وبمانی، پرفکت مانی، بیت کوین و پیپال پدیدار شد.

بازار ارز های رمز نگاری شده

بازار ارز های رمز نگاری شده هنگامی که بیت کوین در پشتیبانی قیمت ۵۳۰۰ دلار شکست می خورد، افت می کند، سهام به بالاترین سطح خود رسیده است. روز دوشنبه، ۲۹ آوریل – پس از مشاهده سود ناچیز روز گذشته، بازار ارزهای رمز نگاری شده در زمان فشار، ۲۰ سکه برتر با سقوط بازار کاهش […] نوشته بازار ارز های رمز نگاری شده اولین بار در فرهاد اکسچنج، خرید و فروش اتوماتیک وبمانی، پرفکت مانی، بیت کوین و پیپال پدیدار شد.

افزایش هزینه تراکنش بیت کوین

هزینه تراکنش بیت کوین در ماه آوریل به سرعت افزایش یافت و از فوریه سال ۲۰۱۸ به بالاترین سطح رسید. کاربران بیت کوین بیشترین مبلغ تراکنش را از ماه فوریه سال ۲۰۱۸ پرداختند. هزینه های تراکنش روزانه در ماه آوریل با رشد قابل ملاحظه ای روبرو شد و به بالاترین سطح سالانه ۱۵۳٫۹۰ BTC رسیده […] نوشته افزایش هزینه تراکنش بیت کوین اولین بار در فرهاد اکسچنج، خرید و فروش اتوماتیک وبمانی، پرفکت مانی، بیت کوین و پیپال پدیدار شد.

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

لیست جدیدترین اخبار ارزهای رزمزگذاری شده در خبرگزاری فرهاد اکسچنج در صفحه ی 1

اخبار گوناگون