روی خط خبر

لیست جدیدترین اخبار ارزهای رزمزگذاری شده در خبرگزاری فرهاد اکسچنج

لیست جدیدترین اخبار ارزهای رزمزگذاری شده در خبرگزاری فرهاد اکسچنج در صفحه ی 1

قیمت بیت کوین همچنان در سطح ۱۱ هزار دلار

قیمت بیت کوین همچنان به روند ۱۱ هزار دلار ادامه می دهد سه شنبه ، ۳ سپتامبر – بیت کوین (BTC) همچنان در قیمت ۱۱،۰۰۰ دلار قرار دارد، در حالی که بیشتر آلت کوین ها روزانه سودهای جزئی را ثبت می کنند. بیت کوین پس از معامله نزدیک به قیمت ۱۰،۳۰۰ دلار ، همچنان حرکت […] نوشته قیمت بیت کوین همچنان در سطح ۱۱ هزار دلار اولین بار در فرهاد اکسچنج، خرید و فروش اتوماتیک وبمانی، پرفکت مانی، بیت کوین و پیپال پدیدار شد.

قدرت محاسبات شبکه بیت کوین

قدرت محاسبات شبکه بیت کوین نزدیک به ۹۰ Quintillion هش در ثانیه است پس از رشد نرخ هش شبکه ۲۵ در هفته ، بیت کوین (BTC) شاهد افزایش شدید دیگر در محاسبات خود بود. نرخ هش در بالاترین زمان صعود می کند داده های حاصل از منابع نظارت بلاک چین، میزان هش بیت کوین را […] نوشته قدرت محاسبات شبکه بیت کوین اولین بار در فرهاد اکسچنج، خرید و فروش اتوماتیک وبمانی، پرفکت مانی، بیت کوین و پیپال پدیدار شد.

قیمت بیت کوین از آستانه ۱۰ هزار دلار عبور کرده است

هفته گذشته پس از سقوط ناگهانی قیمت ، دوباره بیت کوین ۱۰،۰۰۰ دلار سقوط کرد قیمت بیت کوین (BTC) طی چند روز گذشته صعود کرده و دوباره از آستانه ۱۰ هزار دلار عبور کرده است. در تاریخ ۲۸ آگوست، بیت کوین پیش از پایین آمدن به حداقل هفتگی ۹۳۶۲ دلار در ۲۹ آگوست در مدت […] نوشته قیمت بیت کوین از آستانه ۱۰ هزار دلار عبور کرده است اولین بار در فرهاد اکسچنج، خرید و فروش اتوماتیک وبمانی، پرفکت مانی، بیت کوین و پیپال پدیدار شد.

بیت کوین نزدیک به ۱۰ هزار دلار

بیت کوین با قیمت ۱۰K دلار به سرعت به حرکت در آمد. دوشنبه ، ۲ سپتامبر ، (BTC) نزدیک به ۱۰،۰۰۰ دلار مقاومت می کرد. بیت کوین تلاش می کند تا مانع ۱۰،۰۰۰ دلار را از بین ببرد. داده های Coin360 نشان می دهد که BTC / USD روز دوشنبه  با صعود ۹،۸۰۰ دلار برای […] نوشته بیت کوین نزدیک به ۱۰ هزار دلار اولین بار در فرهاد اکسچنج، خرید و فروش اتوماتیک وبمانی، پرفکت مانی، بیت کوین و پیپال پدیدار شد.

بازار صعودی افزایش قیمت بیت کوین در سال ۲۰۱۹ را نشان می دهد

ساختار فعلی بازار بیت کوین صعودی است . خط MACD و سیگنال هنوز از بالای ۰ عبور نکرده است، اما در چارچوب های زمانی کوتاه تر قبلا گرایش نزولی داشته است. با این حال ، به خوبی شناخته شده است که MACD یک شاخص آهسته و کند است. مجموعه ای از شاخص های پیشرو نشان […] نوشته بازار صعودی افزایش قیمت بیت کوین در سال ۲۰۱۹ را نشان می دهد اولین بار در فرهاد اکسچنج، خرید و فروش اتوماتیک وبمانی، پرفکت مانی، بیت کوین و پیپال پدیدار شد.

قیمت بیت کوین درعرض یک ساعت ۴۰۰ دلار افت کرد

قیمت بیت کوین مجدداً در سطح ۱۱ هزار دلار شکسته شد و در عرض یک ساعت ۴۰۰ دلار افت کرد. جمعه ، ۶ سپتامبر – قیمت بیت کوین (BTC) در تلاش برای شکستن در سطح ۱۱،۰۰۰ دلار ، حدود ۱۰،۴۰۰ دلار باقی ماند. بیت کوین در مسیر قیمت ۱۱،۰۰۰ دلار بود و زمانی که ۴۰۰ […] نوشته قیمت بیت کوین درعرض یک ساعت ۴۰۰ دلار افت کرد اولین بار در فرهاد اکسچنج، خرید و فروش اتوماتیک وبمانی، پرفکت مانی، بیت کوین و پیپال پدیدار شد.

قیمت بیت کوین به ۹،۸۰۰ دلار رسید

یکشنبه ، ۳۰ سپتامبر – بازار  ارز ها امروز معاملات یک طرفه را پشت سر می گذارند و سود و زیان در میان پنج کریپتوکارنسی برتر از ۴ درصد تجاوز نمی کند. قیمت بیت کوین (BTC) پس از معاملات نزدیک به ۹،۶۰۰ دلار در روز ، اندکی افزایش یافته است. در زمان فشار، این ارز […] نوشته قیمت بیت کوین به ۹،۸۰۰ دلار رسید اولین بار در فرهاد اکسچنج، خرید و فروش اتوماتیک وبمانی، پرفکت مانی، بیت کوین و پیپال پدیدار شد.

قیمت بیت کوین به بالاترین نرخ ۹۵۰۰ دلار بازگشت

قیمت بیت کوین (BTC) هنگامی که  با ضررهای ناگهانی این هفته روبرو شد، در تاریخ ۳۰ اوت به بالاترین نرخ ۹،۵۰۰ دلار صعود کرد. معامله گران بیت کوین در ازای بازگشت قیمت به ۸۰۰۰ دلار سود می برند. داده های Coin360 نشان داد که BTC / USD در روز جمعه بهبودی قیمت  را تجربه می […] نوشته قیمت بیت کوین به بالاترین نرخ ۹۵۰۰ دلار بازگشت اولین بار در فرهاد اکسچنج، خرید و فروش اتوماتیک وبمانی، پرفکت مانی، بیت کوین و پیپال پدیدار شد.

تحلیل بازار | فرهاد اکسچنج، خرید و فروش اتوماتیک وبمانی، پرفکت مانی، بیت کوین و پیپال

در حالی که مشتریان Bakkt هفته آینده در تاریخ ۶ سپتامبر قادر به واریز وجه خود در انبار کالا هستند ، قیمت بیت کوین پس از پایین آمدن قیمت تا کمتر از ۱۰،۰۰۰ دلار ، روند نزولی دارد. بنابراین آیا بیت کوین قبلاً قیمت گذاری شده یا چرخه بازار فقط تکرار میشود؟ اخیرا بحث متداول […] نوشته تحلیل بازار اولین بار در فرهاد اکسچنج، خرید و فروش اتوماتیک وبمانی، پرفکت مانی، بیت کوین و پیپال پدیدار شد.

تحلیل قیمت btc ، eth ، xrp

کل سرمایه در بازار ارزهای رمزنگاری شده به زیر ۲۵۰ میلیارد دلار کاهش یافته است. از اواسط ماه ژوئیه ، در بسیاری از اوقات بازارهای رمزنگاری از نزدیک به این سطح صعود کرده اند. مایک نووگراتز معتقد است که بازار صعودی  بیت کوین (BTC) هنوز زنده است و افت فعلی تنها یک تثبیت است که […] نوشته تحلیل قیمت BTC ، ETH ، XRP اولین بار در فرهاد اکسچنج، خرید و فروش اتوماتیک وبمانی، پرفکت مانی، بیت کوین و پیپال پدیدار شد.

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

لیست جدیدترین اخبار ارزهای رزمزگذاری شده در خبرگزاری فرهاد اکسچنج در صفحه ی 1

اخبار گوناگون

× ×