روی خط خبر

لیست جدیدترین اخبار ارزهای رزمزگذاری شده در خبرگزاری فرهاد اکسچنج

لیست جدیدترین اخبار ارزهای رزمزگذاری شده در خبرگزاری فرهاد اکسچنج در صفحه ی 1

بیت کوین و سایر ارز های رمز نگاری شده بار دیگر افزایش قیمت را تجربه کرده اند

بیتکوین و بازار ارز های رمز نگاری شده که اخیرا دوران رکود را تجربه کرده است، ماه گذشته ۳۸ درصد افزایش یافته است . دلیل آن هجوم  سرمایه گذاران به سمت  بیتکوین و نیز برخی از محبوب ترین ارز ها از جمله Etherum، Ripple’s XRP، Litecoin، EOS و بیتکوین کش می باشد. قیمت بیتکوین در […] نوشته بیت کوین و سایر ارز های رمز نگاری شده بار دیگر افزایش قیمت را تجربه کرده اند اولین بار در فرهاد اکسچنج، خرید و فروش اتوماتیک وبمانی، پرفکت مانی، بیت کوین و پیپال پدیدار شد.

آیا خریدارن بیتکوین میتوانند بازار ارز های رمز نگاری شده را همچنان سر وپا نگه دارند؟

قیمت بیت کوین پس از شکستن قیمت ۴۲۰۰ دلار آمریکا، به یک روند صعودی نسبتا شدیدی رسیده است. قیمت ها افزایش یافت و مقاومت ۴۵۰۰ دلار و ۵۰۰۰ دلاری را پیش از اغاز اصلاحات قیمت ، شکست. کانال صعودی قابل توجهی با حمایت ۴،۹۰۰ دلاری در نمودار ۴ ساعته زوج BTC / USD شکل گرفته  […] نوشته آیا خریدارن بیتکوین میتوانند بازار ارز های رمز نگاری شده را همچنان سر وپا نگه دارند؟ اولین بار در فرهاد اکسچنج، خرید و فروش اتوماتیک وبمانی، پرفکت مانی، بیت کوین و پیپال پدیدار شد.

دست کم ۳ ملیون دلار در آستانه تزریق به بازار ارز های رمز نگاری شده است!

یک تحلیلگر ارشد بازار ارز های رمز نگاری شده با استفاده از پلتفرم معاملاتی اجتماعی به نام eToro Mati Green span اعلام کرده است که دست کم ۳ میلیارد دلار در آستانه تزریق به بازار تجارت بیت کوین  و سایر ارزهای دیجیتالی است. انتظار می رود این مبلغ از محل بودجه هایی که برای ثبات شرکت […] نوشته دست کم ۳ ملیون دلار در آستانه تزریق به بازار ارز های رمز نگاری شده است! اولین بار در فرهاد اکسچنج، خرید و فروش اتوماتیک وبمانی، پرفکت مانی، بیت کوین و پیپال پدیدار شد.

بازار ارز های رمز نگاری شده صعودی حرکت می کند.

بازار ارز رمز نگاری شده با افزایش قیمت بیتکوین، در حال طی کردن یک روند صعودی است. بازار مبادلات ارز های رمز نگاری شده امروز همچنان به رشد خود ادامه داده است. حفظ حرکت رو به رشد زمانی  آغاز شد که بیت کوین صعود خود را از پایین ترین قیمت خود یعنی ۴۰۰۰ دلار اغاز […] نوشته بازار ارز های رمز نگاری شده صعودی حرکت می کند. اولین بار در فرهاد اکسچنج، خرید و فروش اتوماتیک وبمانی، پرفکت مانی، بیت کوین و پیپال پدیدار شد.

تحلیل قیمت کریپتوکارنسی | فرهاد اکسچنج، خرید و فروش اتوماتیک وبمانی، پرفکت مانی، بیت کوین و پیپال

تحلیل قیمت کریپتوکارنسی برای ۴ مارس تا ۱۰ مارس بیت کوین (BTC) بیت کوین در هفته جاری برخی حرکت های مثبت را مشاهده کرد اما در این هفته با افزایش ۲٫۴ درصدی فعال ماند. در حال حاضر بیت کوین بیش از ۳۹۰۰ دلار آمریکا است که از هفته گذشته یک مسیر صعودی را حفظ کرده […] نوشته تحلیل قیمت کریپتوکارنسی اولین بار در فرهاد اکسچنج، خرید و فروش اتوماتیک وبمانی، پرفکت مانی، بیت کوین و پیپال پدیدار شد.

نحوه دریافت پرسنال پاسپورت چگونه است؟؟

شرایط دریافت پاسپورت پرسنال – چگونه در سیستم وب مانی وریفای شویم توجه: دریافت پرسنال پاسپورت از فرهاد اکسچنج احتیاج به داشتن پاسپورت معتبر دارد. ترجمه ی رسمی مدارک شما نیز لازم نیست. خلاصه شرایط دریافت پاسپورت پرسنال در سیستم وب مانی به قرار زیر است: *اگر سن متقاضی بین ۱۵ تا ۱۸ سال (کوچکتر از […] نوشته نحوه دریافت پرسنال پاسپورت چگونه است؟؟ اولین بار در فرهاد اکسچنج، خرید و فروش اتوماتیک وبمانی، پرفکت مانی، بیت کوین و پیپال پدیدار شد.

تحلیل قیمت اتریوم | فرهاد اکسچنج، خرید و فروش اتوماتیک وبمانی، پرفکت مانی، بیت کوین و پیپال

جهش واقعی در قیمت اتریوم یا فقط عقب نشینی؟ • قیمت اتریوم به شدت بالا رفت و مقاومت ۱۲۷ دلار و ۱۳۰ دلار در برابر دلار آمریکا را شکست. • قیمت،حتی مقاومت ۱۳۴ دلار را شکست و سطح مقاومت کلیدی ۱۳۹ دلار را دوباره تست کرد. • خط روند نزولی کلیدی مشخص شده روز گذشته […] نوشته تحلیل قیمت اتریوم اولین بار در فرهاد اکسچنج، خرید و فروش اتوماتیک وبمانی، پرفکت مانی، بیت کوین و پیپال پدیدار شد.

کریپتوکارنسی و بلاک چین | فرهاد اکسچنج، خرید و فروش اتوماتیک وبمانی، پرفکت مانی، بیت کوین و پیپال

کریپتوکارنسی هفته بدون هدف را ادامه میدهد یک هفته بی ثبات و بدون هدف دیگر که آغاز یک ماه جدید را نشان داد. قیمت بیت کوین با ۳۸۰۰ دلار شروع شد و ثبات قیمت به مدت شش ماه هیجان انگیز است. اتریوم در حدود ۱۳۵ دلار ثابت بوده است و ریپل ۰٫۳۱۷۵ دلار بوده است. […] نوشته کریپتوکارنسی و بلاک چین اولین بار در فرهاد اکسچنج، خرید و فروش اتوماتیک وبمانی، پرفکت مانی، بیت کوین و پیپال پدیدار شد.

پیش بینی قیمت ۳ ارز برتر بیتکوین، ریپل و اتریوم:تحلیل نمودار

شمارش معکوس ساعت های وخیم قبل از  بالارفتن نمودار بعد از چندین روز ایستائی(رکود)، اتریوم بیش از ۸ درصد تنها در یک دقیقه بالا رفت. در غیاب تصدیق فنی، ما در مرز یک افزایش قیمت جدید هستیم. در چنین زمانی، شکست یا پایین آمدن قیمت ها می تواند مهلک باشد و بازار را دچار کساد یک ساله کند. ما […] نوشته پیش بینی قیمت ۳ ارز برتر بیتکوین، ریپل و اتریوم:تحلیل نمودار اولین بار در فرهاد اکسچنج، خرید و فروش اتوماتیک وبمانی، پرفکت مانی، بیت کوین و پیپال پدیدار شد.

بیت کوین و انتظار برای بازار صعودی

سرمایه گذاران بیت کوین برای قیمت صعودی این ارز آماده میشوند بیت کوین در یک بازار نزولی ۱۳ ماهه به دام افتاده است که تقریبا تمام کریپتو کارنسی های مهم دیگر را پایین کشیده است، اما برخی از بزرگترین طرفداران بیتکوین را از پیش بینی بازگشت به روزهای عجیب و غریب ۲۰۱۷ متوقف نکرده است. […] نوشته بیت کوین و انتظار برای بازار صعودی اولین بار در فرهاد اکسچنج، خرید و فروش اتوماتیک وبمانی، پرفکت مانی، بیت کوین و پیپال پدیدار شد.

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

لیست جدیدترین اخبار ارزهای رزمزگذاری شده در خبرگزاری فرهاد اکسچنج در صفحه ی 1

اخبار گوناگون