روی خط خبر

لیست جدیدترین اخبار ارزهای رزمزگذاری شده در خبرگزاری ایران کریپتو مارکت

لیست جدیدترین اخبار ارزهای رزمزگذاری شده در خبرگزاری ایران کریپتو مارکت در صفحه ی 1

گوشی سامسونگ S10 مجهز به کیف پول سخت افزاری ارز دیجیتال

گوشی تلفن سامسونگ S10 مجهز به کیف پول سخت افزاری ارز دیجیتال – بر اساس بیانیه مطبوعاتی منتشر شده در تاریخ 20 فوریه (1اسفند)، تلفن هوشمند جدید سامسونگ، گلکسی اس 10 (Galaxy S10)، دارای یک فضای ذخیره سازی برای ذخیره کلیدهای خصوصی مرتبط با ارزهای دیجیتال خواهد بود. سامسونگ رونمایی از تلفن جدیدش را در سئول، نوشته گوشی سامسونگ S10 مجهز به کیف پول سخت افزاری ارز دیجیتال اولین بار در ارز دیجیتال ایران : تحلیل قیمت و اخبار ارزهای دیجیتال پدیدار شد.

همکاری 4 بانک با توسن در ارائه ارز دیجیتال ایرانی «پیمان»

 همکاری 4 بانک با توسن در ارائه ارز دیجیتال ایرانی «پیمان» : ولی الله فاطمی، مدیرعامل ققنوس با اشاره به ابن بستر گفت: بستر ققنوس به عنوان پلتفرم اقتصاد دیجیتال با کمک بانک های ملت، ملی، پاسارگاد و پارسیان و هلدینگ های فناوری اطلاعات آن ها تولید شده است. وی ادامه داد: توکن اولیه بر اساس طلا صادر نوشته همکاری 4 بانک با توسن در ارائه ارز دیجیتال ایرانی «پیمان» اولین بار در ارز دیجیتال ایران : تحلیل قیمت و اخبار ارزهای دیجیتال پدیدار شد.

پیام‌رسان گپ از ارز دیجیتال خود بنام گپسی رونمایی کرد

مدیرعامل پیام رسان گپ می گوید: پیام رسان گپ به دنبال توسعه راهکارهای پرداخت از طریق کیف پول گپ مبتنی بر فناوری بلاک چین قابلیت پشتیبانی از ارزهای دیجیتال با رمزارز گپسی و پشتوانه ریال است. انتشار ارز دیجیتال توسط اپلیکیشن های پیام رسان، پدیده جدیدی نیست. تلگرام نخستین پیام رسانی است که به فکر طراحی یک شبکه مستقل و انتشار ارز نوشته پیام رسان گپ از ارز دیجیتال خود بنام گپسی رونمایی کرد اولین بار در ارز دیجیتال ایران : تحلیل قیمت و اخبار ارزهای دیجیتال پدیدار شد.

ارزهای دیجیتال و تاثیر آن بر روی اقتصاد ایران

با تمام ویژگی های مثبت و منفی که ارزهای دیجیتال دارند، آیا ممکن است با به کارگیری آنها تاثیر مثبتی در اقتصاد ایران ایجاد شود. در ادامه به بحث در این مورد می پردازیم : برای نهادهای حکومتی از قبیل دولت، بانک مرکزی، نهادهای قضایی و امنیتی، ارزهای دیجیتال مانند بیت­ کوین می­ توانند کابوس وحشتناکی تلقی شوند. این ارزها به دلیل نوشته ارزهای دیجیتال و تاثیر آن بر روی اقتصاد ایران اولین بار در ارز دیجیتال ایران : تحلیل قیمت و اخبار ارزهای دیجیتال پدیدار شد.

انت ماینرها در خطر حمله باج افزار جدید اچ-انت

گزارش یک تیم امنیت سایبری گویای آن است که یک باج افزار جدید با نام اچ-انت (H-Ant) تاکنون توانسته چندین مدل از اسیک های تولیدی شرکت Bitmain را در برخی فارم های ماینینگ چین آلوده کند. این باج افزار 10 بیت کوین از صاحب دستگاه آلوده مطالبه می کند. اساس عملکرد این باج افزار با سایر باج افزارهای مربوط به رمزارزها متفاوت نوشته انت ماینرها در خطر حمله باج افزار جدید اچ-انت اولین بار در ارز دیجیتال ایران : تحلیل قیمت و اخبار ارزهای دیجیتال پدیدار شد.

انت ماینرهای Bitmain در خطر حمله باج افزار اچ-انت

گزارش یک تیم امنیت سایبری گویای آن است که یک باج افزار جدید با نام اچ-انت (H-Ant) تاکنون توانسته چندین مدل از اسیک های تولیدی شرکت Bitmain را در برخی فارم های ماینینگ چین آلوده کند. این باج افزار 10 بیت کوین از صاحب دستگاه آلوده مطالبه می کند. اساس عملکرد این باج افزار با سایر باج افزارهای مربوط به رمزارزها متفاوت نوشته انت ماینرهای Bitmain در خطر حمله باج افزار اچ-انت اولین بار در ارز دیجیتال ایران : تحلیل قیمت و اخبار ارزهای دیجیتال پدیدار شد.

تاریخ جدید هاردفورک اتریوم اعلام شد

طبق گفته یکی از توسعه دهندگان اصلی اتریوم، فعال سازی هاردفورک قسطنطنیه (کُنستانتینوپول – Constantinople) به بلاک شماره ۷,۲۸۰,۰۰۰ موکول شد که تقریبا با روز ۲۷ فوریه (۸ اسفند) مصادف است. به گزارش کوین دسک، توسعه دهندگان هسته اتریوم پیشنهاد کردند که در اواخر فوریه، اقدام به فعال سازی قسطنطیه کنند. قسطنطنیه یا همان کُنستانتینوپول، نام به روزرسانی نوشته تاریخ جدید هاردفورک اتریوم اعلام شد اولین بار در ارز دیجیتال ایران : تحلیل قیمت و اخبار ارزهای دیجیتال پدیدار شد.

اعلام سیاست های بانک مرکزی درباره ارزهای دیجیتال تا پایان سال 97

حکیمی معاون فناوري هاي نوين بانک مرکزي از اعلام سیاست های بانک مرکزی در خصوص ارزهای دیجیتال در ماه های باقی مانده از سال ۹۷ خبر داد. به نقل از گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، ناصر حکیمی معاون فناوری های نوین بانک مرکزی ضمن تشریح دیدگاه حاکمیت در خصوص ارزهای دیجیتال به بیان تازه ترین خبرها در این زمینه پرداخت و نوشته اعلام سیاست های بانک مرکزی درباره ارزهای دیجیتال تا پایان سال 97 اولین بار در ارز دیجیتال ایران : تحلیل قیمت و اخبار ارزهای دیجیتال پدیدار شد.

ارزهای دیجیتال دقیقا چه هستند؟ پول یا دارایی

ارزهای دیجیتالی، چه هستند؟ پول ؟ کالا ؟ اوراق بهادارند؟ توکن های کاربردی هستند؟ یا چیزهای دیگر؟ دولت های معدودی را می توان یافت که بر سر پاسخ درستی از این سؤال، به توافق رسیده باشند. همین مسئله باعث شده تا بیت کوین، اتریوم و دیگر ارزهای دیجیتالی در عرصه های جهانی به نوعی پا در هوا بمانند و تکلیفشان

بلوچیپ (blue chip) به چه معناست

بلو چیپ، (blue chip) بر پایه تعریف بازار بورس نیویورک به انواعی از سهام ابر شرکت ها گفته می شود، که از نظر کیفیت، اطمینان، قابلیت و توانایی سودآوری شهرتی ملی را دارا باشند. ده ها سال است که نام بلو چیپ به این نوع از سهام اطلاق می شود. این عبارت از بازی پوکر به عاریت گرفته شده.

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

لیست جدیدترین اخبار ارزهای رزمزگذاری شده در خبرگزاری ایران کریپتو مارکت در صفحه ی 1

اخبار گوناگون