روی خط خبر

لیست جدیدترین اخبار ارزهای رزمزگذاری شده در خبرگزاری آی آر بلاک چین

لیست جدیدترین اخبار ارزهای رزمزگذاری شده در خبرگزاری آی آر بلاک چین در صفحه ی 1

ایجاد زنجیره تأمین هوشمند با استفاده از آیوتا

بنیاد آیوتا در خبری اعلام کرد با یک شرکت تجاری فعال در زمینه اینترنت اشیا، برای ایجاد یک زنجیره تأمین هوشمند همکاری می کند. آیوتا از ساختاری متفاوت نسبت به بلاک چین استفاده می کند که دگ (DAG) نام گرفته و با هدف ایجاد تراکنش های مالی بین دستگاه ها و ماشین ها توسعه داده شده است. بنیاد آیوتا اخیراً در … ایجاد زنجیره تأمین هوشمند با استفاده از آیوتا | آی آر بلاک چین.

نگاهی به سختی شبکه و توان پردازشی در ماینینگ

سختی شبکه های بلاک چین در هنگام ماینینگ متغیر است و توان پردازشی یکی از عوامل مهم در میزان این سختی است. وظیفه اصلی ماینرها در شبکه های بلاک چین تأیید تراکنش ها و ایجاد بلوک های جدید است و برای همین به عنوان پاداش مقداری از رمز ارز در همان بلاک چین را دریافت می کنند. اما برای ایجاد یک بلوک جدید ماینرها … نگاهی به سختی شبکه و توان پردازشی در ماینینگ | آی آر بلاک چین.

میتاپ هایپرلجر این بار در تهران

دومین جلسه میتاپ هایپرلجر تهران (Hyperledger Meetup) در تاریخ ۲۵ فروردین ماه برگزار شد. موضوع این جلسه معرفی معماری هایپرلجر فبریک و مقایسه بخش هایی از این پروژه با بلاک چین های عمومی بود که توسط حجت جشن نیلوفر، از توسعه دهندگان بلاک چین در شرکت اریاتک ارائه شد. افزایش گردهمایی های بلاک چینی و استقبال مردم تعداد جلسات، دوره ها و گردهمایی هایی … میتاپ هایپرلجر این بار در تهران | آی آر بلاک چین.

بلاک چین اختصاصی بایننس به زودی راه‌اندازی خواهد شد

یک پلتفرم بلاک چین اختصاصی توسط بزرگترین صرافی رمز ارزی جهان یعنی بایننس آماده شده و به زودی به استارتآپ ها اجازه می دهد تا مستقیما توکن های خود را بر روی آن منتشر کنند. بایننس بدون تردید یکی از جنجالی ترین سازمان های فعال در عرصه رمز ارز و بلاک چین است. از سرگذشت چانگ پنگ ژائو (موسس و مدیرعامل … بلاک چین اختصاصی بایننس به زودی راه اندازی خواهد شد | آی آر بلاک چین.

نمودار شمعی، بیت‌کوین و تریدر ؛ مفاهیم و کاربردها

تریدرهای حرفه ای دائما با نمودارهای شمعی سر و کار دارند و از آنها برای تشخیص زمان های خرید و فروش استفاده می کنند. از زمانی که برخی از سرمایه گذاران تصمیم گرفتند دیگر هودلر (اشاره به یک استراتژی سرمایه گذاری در بازار رمز ارز ها که به معنی خرید و نگهداری از دارایی رمز ارزی به مدت طولانی است) … نمودار شمعی، بیت کوین و تریدر ؛ مفاهیم و کاربردها | آی آر بلاک چین.

فناوری بلاک‌چین در شرکت گازپروم روسیه

شرکت دولتی گازپروم روسیه اعلام کرد در قالب یک طرح آزمایشی مبتنی بر بلاک چین، از امکان قراردادهای هوشمند برای ثبت سوابق و اطلاعات قراردادهای گازی استفاده می کند. این شرکت روسی در همکاری با بانک گازپروم یک دفتر کل توزیع شده را توسعه داده که با استفاده از قراردادهای هوشمند می تواند به صورت خودکار موافقت های تجاری در … فناوری بلاک چین در شرکت گازپروم روسیه | آی آر بلاک چین.

نگاهی به رگولاتوری رمز ارز در پنج کشور آسیایی

هیئت ثبات اقتصادی (FSB) گزارشی درباره وضعیت رگولاتوری رمز ارز و نحوه رفتار قانون گذاران در برابر این پدیده منتشر کرده است.منظور از رگولاتوری، وضع برخی قوانین و دستورالعمل ها برای فعالیت های گوناگون است. مثلاً در ایران سازمانی به نام تنظیم مقررات رادیویی وجود دارد که بر رفتار اپراتورهای تلفن همراه نظارت می کند. در دنیای بلاک چین و … نگاهی به رگولاتوری رمز ارز در پنج کشور آسیایی | آی آر بلاک چین.

چرا کلان داده به بلاک ‌چین نیاز دارد؟

فناوری بلاک چین نوید دهنده پارادایم جدیدی است که نه تنها در صنعت پرداخت تحول ایجاد می کند بلکه می تواند جهان کلان داده ها را هم تحت تاثیر قرار دهد.یک بلاک چین در واقع یک دفترکل عمومی غیرمتمرکز است که میان شبکه ای پرکنده از رایانه ها به اشتراک گذاشته شده است. در این دفترکل صورت دارایی ها و تراکنش های … چرا کلان داده به بلاک چین نیاز دارد؟ | آی آر بلاک چین.

رمز ارز ها و پایان حاکمیت ویزا، مسترکارت و پی‌پال

یک تحلیل گر مسائل مالی معتقد است ذات رمز ارز ها به شکلی است که در تضاد با سیستم های سنتی ویزا، مسترکارت و پی پال قرار می گیرند و حتی می توانند جای آن ها را بگیرند. «لیزا آلیس» برخلاف خیلی ها که دائماً از زمستان رمز ارز ها (بازار فعلی رمز ارز ها که نزولی است) گلایه می کنند درباره آینده … رمز ارز ها و پایان حاکمیت ویزا، مسترکارت و پی پال | آی آر بلاک چین.

آیا روند بیت‌کوین پارابولیک خواهد شد؟

یک تریدر قدیمی که کانال ۴۰۰۰ دلاری را برای بیت کوین در سال ۲۰۱۸ پیش بینی کرده بود اکنون بر این باور است که بیت کوین در آستانه یک روند پارابولیک قرار دارد. پیتر برنت برای سه دهه در بازارهای سهام مشغول ترید بوده و کتاب های زیادی در حوزه تریدینگ نوشته که معروف ترین آن ها «خاطرات یک تریدر حرفه ای بازار … آیا روند بیت کوین پارابولیک خواهد شد؟ | آی آر بلاک چین.

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

لیست جدیدترین اخبار ارزهای رزمزگذاری شده در خبرگزاری آی آر بلاک چین در صفحه ی 1

اخبار گوناگون