روی خط خبر

لیست جدیدترین اخبار ارزهای رزمزگذاری شده در خبرگزاری آی آر بلاک چین

لیست جدیدترین اخبار ارزهای رزمزگذاری شده در خبرگزاری آی آر بلاک چین در صفحه ی 1

تلاش مایکروسافت برای جلب اعتماد شرکت‌ها به هوش مصنوعی

درست مثل مصرف کننده ها که کمی نسبت به هوش مصنوعی محتاط اند، شرکت ها هم به سختی می توانند به یک “جعبه سیاه” اعتماد کنند، آن هم جایی که الگوریتم های یادگیری ماشین در ابعادی بزرگ بر اطلاعات زیادی اعمال می شود. ولی مایکروسافت که مدیریت داده هزاران شرکت را بر عهده دارد، مدعی است که بلاک چین می تواند اعتماد و … تلاش مایکروسافت برای جلب اعتماد شرکت ها به هوش مصنوعی | آی آر بلاک چین.

کمیسیون امنیت و تبادل آمریکا مشاور ارشد پیشین تلگرام را احضار کرد

کمیسیون امنیت و تبادل آمریکا (SEC) مشاور ارشد پیشین تلگرام را برای شهادت و ارائه مدارک مرتبط با فروش 1.8 میلیاردی توکن در 2018 فراخوانده است. SEC از دادگاه عالی انگلستان و ولز درخواست کرده تا شهادت و مدارک «جان هایمن» سرمایه گذار پیشین شرکت های مورگان استنلی و سرمایه رنسانس را تهیه کند. این درخواست … کمیسیون امنیت و تبادل آمریکا مشاور ارشد پیشین تلگرام را احضار کرد | آی آر بلاک چین.

فرانسه ارز دیجیتال بانک مرکزی خود را وارد بازار می‌کند

بانک مرکزی فرانسه قصد دارد تا ارز دیجیتال بانک مرکزی (CBDC) را برای مؤسسات مالی در 2020 وارد بازار کند. طبق گزارش لو اکوز، انتشارات مالی فرانسه، فرانسوآ ویلروی دگالوآ، مدیر بانک فرانسه، اعلام کرد که فرانسه تا پایان سه ماهه اول 2020 آزمایش پروژه یوروی دیجیتال را آغاز خواهد کرد. بانک فرانسه این خبر … فرانسه ارز دیجیتال بانک مرکزی خود را وارد بازار می کند | آی آر بلاک چین.

نرخ گذاری برق صنعت ماینینگ ؛ وزارت نیرو حق دارد

سعید خوشبخت، مدیرعامل اریاتک در یادداشتی به موضوع نرخ گذاری برق صنعت ماینینگ پرداخته و این یادداشت در وب سایت دیجیاتو منتشر شده است. مردی مادرش را به بازار می برد تا بفروشد. وقتی مورد شماتت دیگران که قرار می گیرد می گوید قیمتی روی مادرم می گذارم که هیچ کس نتواند بخرد. به نظر می آید حکایت این روزهای وزارت نیرو … نرخ گذاری برق صنعت ماینینگ ؛ وزارت نیرو حق دارد | آی آر بلاک چین.

نگاهی به مصوبه جدید وزارت نیرو و سودآوری دستگا‌ه‌های انت‌ماینر

براساس یک فایل منتشر شده با امضای وزیر نیرو با عنوان دستورالعمل تعرفه برق مراکز استخراج رمز ارزها ، بهای هرکیلووات ساعت برق مصرفی این مراکز، 965 تومان تعیین شد. این دستورالعمل در بند نخست به تعریف واژه های ساعات و زمان اوج مصرف، مجوز، شبکه، استخر استخراج و شرکت برق پرداخته است. همچنین در بند … نگاهی به مصوبه جدید وزارت نیرو و سودآوری دستگا ه های انت ماینر | آی آر بلاک چین.

ردیابی واردات نفت با استفاده از فناوری بلاک چین در آمریکا

سازمان گمرک و حفاظت مرزی ایالات متحده آمریکا، در نظر دارد تا با استفاده از فناوری بلاک چین واردات نفت و گاز طبیعی از کانادا را ردیابی کند. بخش تحقیق و توسعه علمی و فناوری این سازمان به شرکت بلاک چینی ماونت (Mavennet) در کانادا 182 هزار و 700 دلار برای این ابتکار عمل اعطا … ردیابی واردات نفت با استفاده از فناوری بلاک چین در آمریکا | آی آر بلاک چین.

پشتیبانی بایننس از پول اوکراین و قزاقستان

صرافی رمز ارز بایننس به زودی از پول رایج کشورهای اوکراین و قزاقستان برای تسهیل تجارت مستقیم ارز به رمز ارز پشتیبانی می کند. در حال حاضر این دو واحد ارزی به رابط کاربردی برنامه نویسی (API) افزوده شده اند. ماه گذشته بایننس نایرای نیجریه و روبل روسیه را نیز به فهرست ارزهای مورد پشتیبان خود اضافه … پشتیبانی بایننس از پول اوکراین و قزاقستان | آی آر بلاک چین.

ضرب‌الاجل اردوغان به دولت برای ایجاد لیر دیجیتال تا 2020

رجب طیب اردوغان رییس جمهوری ترکیه اعلام کرد دولت باید آزمایش ارز دیجیتال ملی بانک مرکزی را در سال 2020 به پایان برساند. به گزارش کوین تلگراف قرار است لیر دیجیتال، مبتنی بر بلاک چین ملی این کشور توسط بانک مرکزی ترکیه مطابق با برنامه سالانه ریاست جمهوری ایجاد شود. لزوم پایان آزمایش پرداخت با لیر دیجیتال تا … ضرب الاجل اردوغان به دولت برای ایجاد لیر دیجیتال تا 2020 | آی آر بلاک چین.

کنفرانس بین‌المللی مدیریت دانش، محلی برای ارائه ایده‌های بلاک چینی

کنفرانس بین المللی مدیریت دانش، بلاک چین و اقتصاد در 22 آبان 98 و با هدف ایجاد فضایی برای تعامل، تبادل تجربه و ارائه ایده ها برگزار می شود. از عمر فناوری بلاک چین بیش از یک دهه می گذرد و با این حال در ایران توجه به بلاک چین از 2 سال پیش جدی تر شده است. از تامین … کنفرانس بین المللی مدیریت دانش، محلی برای ارائه ایده های بلاک چینی | آی آر بلاک چین.

تمرکزگرایی و امنیت؛ تهدیدات استخر های استخراج

هرچقدر درصد بیشتری از علاقه مندان رمز ارزها به استخر های استخراج روی می آورند، احتمالاً این نوع استخراج خطرناک تر می شود. دلیل آن ساده است؛ پاداش ها در پاسخ به تعداد شرکت کنندگان و توان پردازشی آن ها و همچنین انگیزه برای کسب سود از آن به روش های کمتر قانونی یا پذیرفته شده برای برخی از طرفین افزایش می یابد.   … تمرکزگرایی و امنیت؛ تهدیدات استخر های استخراج | آی آر بلاک چین.

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

لیست جدیدترین اخبار ارزهای رزمزگذاری شده در خبرگزاری آی آر بلاک چین در صفحه ی 1

پربازدیدترین برچسب ها
اخبار گوناگون
× ×