روی خط خبر

لیست جدیدترین اخبار ارزهای رزمزگذاری شده در خبرگزاری آی آر بلاک چین

لیست جدیدترین اخبار ارزهای رزمزگذاری شده در خبرگزاری آی آر بلاک چین در صفحه ی 1

اجاره خانه با استفاده از فناوری بلاک چین در استرالیا

موسسه مشاور املاک کوینزلند (REIQ) با Igloo، استارتاپ حوزه فناوری برای راه اندازی یک پلتفرم قرارداد اجاره مبتنی بر بلاک چین در پایان سال 2019 همکاری می کند. به گزارش نشریه خبری ZDNet، «جاش کالاگان»، مدیرکل این موسسه املاک مطرح کرد، پلتفرم جدید از قراردادهای هوشمند برای ایجاد «یک تراکنش ساده و ایمن برای هر یک از … اجاره خانه با استفاده از فناوری بلاک چین در استرالیا | آی آر بلاک چین.

پشتیبانی از بیت کوین کش در گوشی جدید htc

شرکت تایوانی اچ تی سی (HTC) قصد دارد علاوه بر بیت کوین و اتریوم از بیت کوین کش نیز در گوشی مدل جدیدش با نام اکسدس پشتیبانی کند. مدیران شرکت اچ تی سی و سایت Bitcoin.com یک قرارداد همکاری امضا کرده اند که به موجب آن دارندگان گوشی اکسدس می توانند به صورت پیش فرض از بیت … پشتیبانی از بیت کوین کش در گوشی جدید HTC | آی آر بلاک چین.

پلاگین‌ها دستیار کلاهبرداران برای سرقت بیت کوین

پلاگین ها به کلاهبرداران کمک می کنند تا بیت کوین و سایر رمز ارز را سرقت کنند؛ این هشدار «جرمی ولچ» مدیرعامل کاسا (Casa) به حاضرین در کنفرانس هانی بجر (HoneyBadger) در ریگا بود. ولچ معتقد است: «پلاگین ها خطرات عمده ای را ایجاد می کنند که این خطرات تا به امروز مورد بحث قرار نگرفته اند.» پلاگین ها می توانند داده های زیادی … پلاگین ها دستیار کلاهبرداران برای سرقت بیت کوین | آی آر بلاک چین.

پیش‌بینی قیمت بیت‌کوین تا 250 هزار دلار محافظه کارانه است

«تیم درپر» میلیاردر آمریکایی می گوید، پیش بینی او درباره رسیدن قیمت بیت کوین به 250 هزار دلار تا 2022 قدرت واقعی این رمز ارز را دست کم گرفته است. درپر در گفت وگو با BlockTV، پیش بینی مشهور خود از رسیدن قیمت بیت کوین به 250 هزار دلار را محافظه کارانه توصیف کرد: «250 هزار دلار یعنی بیت کوین حدود 5 … پیش بینی قیمت بیت کوین تا 250 هزار دلار محافظه کارانه است | آی آر بلاک چین.

اتریوم در مسیر صعود، بیت کوین در حال تثبیت قیمت

اتریوم در هفته گذشته با یک افزایش قیمت 7 درصدی به 200 دلار نزدیک شد درحالی که بیت کوین تلاش کرد در جایگاه 10 هزار دلار تثبیت شود. در چند روز اخیر یکی از عواملی که باعث رشد بهای اتریوم شده صحبت های ویتالیک بوترین در کنفرانس ایتریل (Ethereal) است. بنیان گذار 25 ساله اتریوم در جریان این … اتریوم در مسیر صعود، بیت کوین در حال تثبیت قیمت | آی آر بلاک چین.

معرفی زنجیره‌های جانبی و آشنایی با کارکرد آن‌ها

زنجیره های جانبی (SideChain) سازوکاری برای رفت وبرگشت توکن و دارایی های دیجیتال از یک بلاک چین به یک بلاک چین دیگر است. یکی از مشکلاتی که در چند سال اخیر گریبان گیر خیلی از ساختارهای مبتنی بر بلاک چین شده عدم ظرفیت کافی برای پشتیبانی از حجم بالای تراکنش و داده است. در دیدگاه فنی به این … معرفی زنجیره های جانبی و آشنایی با کارکرد آن ها | آی آر بلاک چین.

توسعه‌دهندگان رمز ارز زیر نظر بازرسان بریتانیا

نهادهای نظارتی تلاش می کنند بر تراکنش های والت شما نظارت داشته باشند. سازمان نظارت مالی بریتانیا توسعه دهندگان رمز ارز ها را ملزم می کند تا کاربران نرم افزارهای خود را ردگیری کنند و به این ترتیب، به الزامات جدید ضدپولشویی که انتظار می رود در سال آینده به مرحله اجرا دربیاید، دست یابند. سازمان رفتار مالی (FCA) بریتانیا پیشنهاد … توسعه دهندگان رمز ارز زیر نظر بازرسان بریتانیا | آی آر بلاک چین.

آیا رمز ارز بانک مرکزی چین آینده دلار را تحت تاثیر قرار می‌دهد؟

دولت چین در پی قرار دادن یوان به عنوان یک جایگزین قدرتمند برای دلار آمریکاست. چین با انتشار رمز ارز خود در آینده ای نزدیک، می تواند از ارز دیجیتالی تحت حمایت خود بهره ببرد تا یوان بیشتر دیده شود، اتفاقی که پیش از این هرگز نیفتاده است. «جرمی آلیر»، مدیر عامل سرکل (Circle) اخیرا این مسئله … آیا رمز ارز بانک مرکزی چین آینده دلار را تحت تاثیر قرار می دهد؟ | آی آر بلاک چین.

پیشنهاد فرانسه برای ارائه یک رمز ارز اروپایی در مقابل لیبرا فیسبوک

وزیر دارایی فرانسه معتقد است اروپا باید برای به چالش کشیدن لیبرا فیسبوک رمز ارز دیجیتالی خود را راه اندازی کند. اظهارات «برونو لومیر» وزیر دارایی فرانسه با توجه به بدبینی های اخیر نسبت به برنامه رمز ارزی فیسبوک در رویترز مطرح شده است. یورو کوین؟ در جلسه ای وزرای دارایی کشورهای عضو اتحادیه اروپا در هلسینکی، لومیر … پیشنهاد فرانسه برای ارائه یک رمز ارز اروپایی در مقابل لیبرا فیسبوک | آی آر بلاک چین.

یک مشاور کسب و کار: بدون آگاهی قبلی بر روی بیت کوین سرمایه‌گذاری نکنید

مرتضی محرم خانی به پرسش هایی درباره ورود بیت کوین به ایران، چگونگی مواجهه کسب و کار ها با آن، ریسک های خرید و فروش و ضعف های رگولاتوری پاسخ می دهد. ورود فناوری های جدید به ایران همیشه پرحاشیه بوده است. از واکسن گرفته تا همین بیت کوین و ارزهای دیجیتال تا مدت ها موضع مشخصی اتخاذ نشده و بین موافقان … یک مشاور کسب و کار: بدون آگاهی قبلی بر روی بیت کوین سرمایه گذاری نکنید | آی آر بلاک چین.

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

لیست جدیدترین اخبار ارزهای رزمزگذاری شده در خبرگزاری آی آر بلاک چین در صفحه ی 1

اخبار گوناگون

× ×