روی خط خبر

تازه ترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده

تازه ترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در صفحه ی 1

گزارش: اتریوم نه غیرمتمرکز است و نه ضدتورمی!

اتریوم زیربنای اکوسیستم مالی غیرمتمرکز (دیفای) است، بنابراین به طور معمول به عنوان یک شبکه غیرمتمرکز دسته بندی می شود. بسیاری از افراد تصور می کنند که اتریوم یک شبکه کاملاً غیرمتمرکز و دموکراتیک است که ارز دیجیتالی ضدتورمی دارد؛ اما این فرضیه تا چه حد درست است؟ مطلبی که در ادامه می خوانید ترجمه گزارش یکی از نویسندگان وب سایت «کریپتو […] The post گزارش: اتریوم نه غیرمتمرکز است و نه ضدتورمی! appeared first on ارزدیجیتال.

نشانه صعودی: موجودی هولدرهای کوتاه‌مدت بیت کوین در حال افزایش است

هولدرهای کوتاه مدت بیت کوین از زمان سقوط بازار در اردیبهشت امسال، موجودی خود را ۳۳۰٬۰۰۰ واحد افزایش داده اند. به عقیده تحلیلگران، این اتفاق می تواند نشان دهنده پایان فروش های دسته جمعی و مسیر رو به بهبود بازار ارزهای دیجیتال باشد. به گزارش کوین تلگراف، افزایش اخیر موجودی هولدرهای کوتاه مدت بیت کوین می تواند نشانه ای برای پایان دوره های فروش دسته جمعی […] The post نشانه صعودی: موجودی هولدرهای کوتاه مدت بیت کوین در حال افزایش است appeared first on ارزدیجیتال.

وزیر اقتصاد: مصوبه قانونی ارزهای دیجیتال تا چند روز دیگر در دولت تصویب می‌شود

احسان خاندوزی، وزیر اقتصاد، گفته مصوبه ای در ستاد اقتصادی دولت مطرح شده است که تا چند روز دیگر تصویب خواهد شد و با این کار برای اولین بار قاعده گذاری در زمینه ارزهای دیجیتال صورت خواهد گرفت. به گزارش ارزدیجیتال و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دولت، خاندوزی به تازگی در گفت وگو با یک برنامه رادیویی و […] The post وزیر اقتصاد: مصوبه قانونی ارزهای دیجیتال تا چند روز دیگر در دولت تصویب می شود appeared first on ارزدیجیتال.

اتریوم زیر ۲هزار دلار ماندنی شد؛ روند نزولی تا کجا ادامه دارد؟

اتریوم روز گذشتی اصلاحی را از نزدیکی مقاومت ۲٬۰۰۰ دلاری آغاز کرد. این روند نزولی تا به این لحظه ادامه دار بوده و ممکن است در کوتاه مدت اتریوم را به زیر ۱٬۸۰۰ دلار برساند. به گزارش نیوز بی تی سی، اتریوم طی چند روز اخیر بارها برای شروع یک روند صعودی تازه بالای سطح ۲٬۰۰۰ دلار تلاش […] The post اتریوم زیر ۲هزار دلار ماندنی شد؛ روند نزولی تا کجا ادامه دارد؟ appeared first on ارزدیجیتال.

۵ اشتباه رایج درباره به‌روزرسانی مِرج اتریوم

با نزدیک شدن به زمان احتمالی به روزرسانی مِرج (Merge) یا ادغام اتریوم در شهریور امسال، موجی از هیجانات بازار را فرا گرفته است. با اینکه پیش بینی های بسیاری دربارهٔ تأثیرات ادغام شبکه مبتنی بر اثبات کار فعلی اتریوم و شبکه مبتنی بر اثبات سهام بیکن چین (Beacon Chain) وجود دارد، همچنان تصورات و شایعات نادرستی پیرامون آیندهٔ […] The post ۵ اشتباه رایج درباره به روزرسانی مِرج اتریوم appeared first on ارزدیجیتال.

تحلیل آنچین: هولدرهای بلندمدت بیت کوین چه زمان‌‌هایی دست به فروش می‌زنند؟

بیت کوین در آستانه ثبت چهارمین کندل صعودی خود در ۶ هفته اخیر است و بسیاری از افراد امیدوارند تا همچنان بتواند به روند صعودی خود ادامه دهد. در همین حال، بررسی داده های آنچین (درون زنجیره ای) از رفتار هولدرهای بلندمدت نشان می دهد که احتمالاً رفته رفته به پایان چرخهٔ نزولی قیمت بیت کوین نزدیک می شویم. به گزارش کریپتو […] The post تحلیل آنچین: هولدرهای بلندمدت بیت کوین چه زمان هایی دست به فروش می زنند؟ appeared first on ارزدیجیتال.

صالح‌آبادی: معامله ارزهای دیجیتال از سوی بانک مرکزی به رسمیت شناخته نمی‌شود + ویدئو

علی صالح آبادی، رئیس کل بانک مرکزی ایران، به تازگی در مصاحبه ای تلویزیونی گفته است مبادله و سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال از سوی بانک مرکزی پذیرفته شده نیست و به رسمیت شناخته نمی شود. او همچنین گفته است طبق قانون افرادی که ارز دیجیتال استخراج کرده اند، می توانند در حوزه واردات از آنها استفاده کنند. به گزارش ارزدیجیتال و به نقل […] The post صالح آبادی: معامله ارزهای دیجیتال از سوی بانک مرکزی به رسمیت شناخته نمی شود + ویدئو appeared first on ارزدیجیتال.

وضعیت بازار: بیت کوین در آستانه ثبت چهارمین کندل صعودی خود در ۶ هفته اخیر است

کندل هفتگی قیمت بیت کوین تا کمتر از ۴۸ ساعت دیگر بسته می شود و اگر اتفاق خاصی نیفتد، این ارز دیجیتال می تواند چهارمین هفته صعودی خود را در ۶ هفته گذشته تجربه کند. این در حالی است که برخی شاخص های تکنیکال نیز در نماهای بلندمدت، شانس بیت کوین برای ادامه این روند صعودی را نشان […] The post وضعیت بازار: بیت کوین در آستانه ثبت چهارمین کندل صعودی خود در ۶ هفته اخیر است appeared first on ارزدیجیتال.

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

اخبار گوناگون
× ×