روی خط خبر

لیست جدیدترین اخبار ارزهای رزمزگذاری شده در خبرگزاری پیمنت 24

لیست جدیدترین اخبار ارزهای رزمزگذاری شده در خبرگزاری پیمنت 24 در صفحه ی 1

بهترین موقعیت های شغلی آسیا متعلق به چه کشورهایی است؟

برای دستیابی به بهترین موقعیت های شغلی آسیا باید در درجه نخست زبان انگلیسی را به خوبی بدانید تا بتوانید در کشورهایی مانند چین و کره که از زبان بومی سختی برخوردار هستند به راحتی با دیگران ارتباط برقرار کنید. The post بهترین موقعیت های شغلی آسیا متعلق به چه کشورهایی است؟ appeared first on وبلاگ پیمنت24.

کاربردهای جالب بلاک چین به جز استفاده برای تبادل بیت کوین

کاربردهای جالب بلاک چین زمانی مشخص می شود که بدانید از این شبکه عظیمی که هیچ کس آن را کنترل نمی کند می توان برای فعالیت های گوناگونی نظیر ذخیره داده های حجیم، ثبت احوال و هویت و... هم بهره برد. The post کاربردهای جالب بلاک چین به جز استفاده برای تبادل بیت کوین appeared first on وبلاگ پیمنت24.

هویت دیجیتالی جهانی- خداحافظی با گذرنامه های ملی و جغرافیای جدید حقوق بشر

هویت دیجیتالی و جغرافیای حقوق بشر که این روزها اینقدر درباره اش صحبت می شود چیست و در دوره ی مهاجرت جهانی و برای مهاجران چگونه می تواند اجرایی شود؟ The post هویت دیجیتالی جهانی- خداحافظی با گذرنامه های ملی و جغرافیای جدید حقوق بشر appeared first on وبلاگ پیمنت24.

تحصیل کردن در کشور ترکیه و تمام نکاتی که باید بدانید

تحصیل کردن در کشور ترکیه یکی از فرصت های ایده آلی است که می توانید برای ادامه تحصیل خود انتخاب کنید. این کشور برای دانشجویان خارجی و داخلی خود امکانات آموزشی و رفاهی خوبی فراهم می کند که به سادگی نمی توان از آنها گذشت. The post تحصیل کردن در کشور ترکیه و تمام نکاتی که باید بدانید appeared first on وبلاگ پیمنت24.

آشنایی بهتر و کارآمد با راهنمای استفاده از مترو در استانبول

مترو در استانبول علاوه بر قیمت ­ارزان سریع تر از دیگر راه ­های حمل­ و­نقل شما را به مقصد مورد نظرتان می­ رساند. سیستم قطار شهری این شهر توانسته ۷۳ ایستگاه را توسط ۵۹ مایل مسیر زیر­زمینی به هم متصل کند که از ۶ صبح تا ۱۲ نیمه شب در حال سرویس دهی به مسافران است. The post آشنایی بهتر و کارآمد با راهنمای استفاده از مترو در استانبول appeared first on وبلاگ پیمنت24.

بهترین دانشگاه های آلمان برای تحصیل رشته روانشناسی

دانشگاه ها و موسسات تحقیقاتی معتبری در زمینه روانشناسی در کشور آلمان وجود دارند. دانشجویان خارجی باید معیارهای مختلفی را برای انتخاب دانشگاه مناسب، در نظر بگیرند. The post بهترین دانشگاه های آلمان برای تحصیل رشته روانشناسی appeared first on وبلاگ پیمنت24.

بهترین خدمات هاست وب برای کسب و کار های کوچک اینترنتی در سال ۲۰۱۸

ایجاد یک وب سایت مناسب و معقول، با در نظر داشتن ابزارهای مناسب، کار بسیار دشواری است. مهم ترین ابزار برای این کار وب سایت های هاست وب است. The post بهترین خدمات هاست وب برای کسب و کار های کوچک اینترنتی در سال ۲۰۱۸ appeared first on وبلاگ پیمنت24.

نیازهای کسب و کار خانگی

نیازهای کسب و کار خانگی چیست؟ شاید شما تصمیم گرفته ­اید کار دومی را برای دیگران انجام دهید یا شاید فقط بخواهید یک استعداد را به یک حرفه دوم تبدیل کنید. The post نیازهای کسب و کار خانگی appeared first on وبلاگ پیمنت24.

۱۵ ارائه دهنده‌ خدمات میزبانی و هاست رایگان و برتر

همه ما عاشق کالاهای رایگان هستیم و نباید تعجب کنیم که حتی خدمات هاست رایگان هم وجود دارد. اگر چه همه موارد رایگان خوب نیستند اما ما این بار قصد داریم به خدمات میزبانی و هاست رایگان که توسط وب سایت های به خصوصی ارائه می شوند نگاهی بیندازیم. مقایسه خدمات میزبانی و هاست های رایگان هاست رایگان بدون […] The post ۱۵ ارائه دهنده خدمات میزبانی و هاست رایگان و برتر appeared first on وبلاگ پیمنت24.

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

لیست جدیدترین اخبار ارزهای رزمزگذاری شده در خبرگزاری پیمنت 24 در صفحه ی 1

پربازدیدترین برچسب ها
اخبار گوناگون
× ×