روی خط خبر

لیست جدیدترین اخبار ارزهای رزمزگذاری شده در خبرگزاری زومیت

لیست جدیدترین اخبار ارزهای رزمزگذاری شده در خبرگزاری زومیت در صفحه ی 10

چه بر سر بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال آمده است

طی دو هفته‌ی گذشته، شرایط غیرمنتظره و عجیبی بر بازار ارزهای دیجیتال حاکم شده است، به‌طوری که ارزش ارزهای دیجیتال و مخصوصا بیت‌کوین روندی نزولی را در پیش گرفته است. در این مطلب به بررسی علل آن می‌پردازیم.

کاهش ۲۳ میلیارد دلاری ارزش بازار انویدیا در پی فروکش کردن تب استخراج ارز دیجیتال

پیش‌بینی کاهش فروش پردازنده‌های گرافیکی انویدیا در نتیجه فروکش کردن تب ماینینگ باعث شد تا ارزش سهام انویدیا کاهشی ۱۸ درصدی را تجربه کرده و در نتیجه ارزش بازار این شرکت، ۲۳ میلیارد دلار کاهش یابد. 

آذری جهرمی: تحول نظام بانکی ایران با فناوری بلاک چین امکان‌پذیر است

وزیر ارتباطات، فناوری بلاک‌چین را عامل اصلی تحولات عظیم در پیکره‌ی ارتباطات و نظام مالی و اقتصادی دنیا می‌داند و معتقد است استفاده از این فناوری نظام بانکداری ایران را متحول خواهد کرد.

صرافی رمزارز آلمانی بیت‌کوین گروپ، یک بانک را خرید

صرافی آلمانی همه ی سهام یکی از بانک های سرمایه گذاری را خرید.هرازگاهی خبری می شنویم از جنجالی که بیت کویندر صنعت مالی و بانکداری ایجاد کرده است. حالا این بار هم استارتاپ آلمانی فعال در حوزه ی رمزارز(Cryptocurrency) به تازگی و بی واسطه یکی از بانک ها را خریده است.در آغاز هفته جاری، صرافی رمزارز آلمانی بیت کوین گروپ اس ایی (Bitcoin Group SE) اعلام کرد موفق شده تمامی سهام بانک سرمایه گذاری تِرِمِل وِرت پاپیِر هندلزبانک جی ام بی اچ (Tremmel Wertpapierhandelsbank GmbH) را بخرد. با این خرید، این صرافی...

آنچه باید در مورد هاردفورک ارز دیجیتال بیت کوین کش بدانید

تقابل دو تن از بزرگان رمزارز منجر به بالا گرفتن اختلاف و ایجاد انشعاب جدیدی در بیت کوین شده است.روز پنج شنبه احتمالاً بیت کوین کش که معروف ترین فورک بیت کوین و چهارمین ارز رمزپایه بزرگ دنیا است، به دو بخش تقسیم شده و رمزارز ثانویه ای از بیت کوین تشکیل می گردد.نام این رمزارزها به ترتیب Bitcoin ABC (هسته بیت کوین کش) و Bitcoin SV (آرمان ساتوشی یا Satoshi's Vision) خواهد بود. هارد فورک زمانی اتفاق می افتد که ماینرها و توسعه دهنده ها از جایی به بعد با ضوابط موجود در شبکه بلاک چینو اعمال تغییرات جدید...

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

لیست جدیدترین اخبار ارزهای رزمزگذاری شده در خبرگزاری زومیت در صفحه ی 10

اخبار گوناگون