روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ارز دیجیتال
امتیاز: 5 5

خبر " تاریخ راه‌اندازی نسخه آزمایشی صرافی غیرمتمرکز بایننس اعلام شد – ارز دیجیتال از منبع ارز دیجیتال " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۷/۱۱/۲۳ منتشر شد.

تاریخ راه‌اندازی نسخه آزمایشی صرافی غیرمتمرکز بایننس اعلام شد – ارز دیجیتال

چانگ پنگ ژائو، مدیر بایننس، امروز در توییتی اعلام کرد که شبکه آزمایشی بلاک چین بایننس معروف به بایننس چین (Binance Chain) در تاریخ ۲۰ فوریه (۱ اسفند) راه اندازی خواهد شد. راه اندازی این شبکه به معنای آغاز به کار صرافی غیرمتمرکز بایننس از این تاریخ خواهد بود. طبق گزارش ها صرافی غیرمتمرکز بایننس بخشی از پروژه بایننس […]

چانگ پنگ ژائو، مدیر بایننس، امروز در توییتی اعلام کرد که شبکه آزمایشی بلاک چین بایننس معروف به بایننس چین (Binance Chain) در تاریخ ۲۰ فوریه (۱ اسفند) راه اندازی خواهد شد. راه اندازی این شبکه به معنای آغاز به کار صرافی غیرمتمرکز بایننس از این تاریخ خواهد بود.طبق گزارش ها صرافی غیرمتمرکز بایننس بخشی از پروژه بایننس چین خواهد بود که از میلیون ها دارایی دیجیتال پشتیبانی خواهد کرد. همچنین با راه اندازی بایننس چین، توکن این صرافی که بایننس کوین نام دارد نیز از استاندارد ERC20 اتریوم خارج خواهد شد.در توییت منتشر شده از سوی چانگ پنگ ژائو، او به این نکته اشاره کرده است که شبکه به صورت آزمایشی راه اندازی شده و بازخورد کاربران حائز اهمیت خواهد بود.بالاخره تاریخ آن مشخص شد. روز ۲۰ فوریه را برای عرضه شبکه آزمایشی بایننس چین (صرافی غیرمتمرکز بایننس) برای آزمایش آن از سوی کاربران مد نظر قرار داده ایم. این یک شبکه آزمایشی خواهد بود، از این جهت بازخورد شما ارزشمند است.بایننس که معمولاً بیشترین حجم معاملات در بین تمامی صرافی های ارز دیجیتال را در اختیار دارد، ۲ ماه قبل ویدیویی در رابطه با معرفی محیط کاربری صرافی غیرمتمرکز خود منتشر کرده بود. از مزیت های صرافی غیرمتمرکز به کنترل کلیدهای خصوصی توسط کاربرانش می توان اشاره کرد.بایننس کوین که از ابتدای ماه دسامبر سال گذشته روند صعودی به خود گرفته، بدون توجه به زمستان ارزهای دیجیتال در حال ثبت رکوردهای قیمتی است. انتشار توییت ژائو به ادامه سوخت حرکت صعودی این توکن تبدیل شد تا ارزش این توکن در برابر بیت کوین به بیش از ۲۶۵,۵۵۰ ساتوشی برسد.نمودار قیمتی جفت ارز بایننس کوین/بیت کوینگفتنی است که راه اندازی صرافی غیرمتمرکز و پلتفرم های دیگری مانند لانچ پد که بستری برای سرمایه پذیری ICOهاست، موجب کاربردی شدن بایننس کوین و جلب اعتماد سرمایه گذارانش شده است.مدیر بایننس که فعالیت مستمری در شبکه اجتماعی توییتر دارد، روز گذشته به حرکت نمادین LNTrustChain یا «مشعل لایتنینگ» پیوست. این حرکت مجموعه ای از تراکنش ها در شبکه لایتنینگ برای اثبات اعتماد به این شبکه است. گیرنده تراکنش با دریافت و افزودن مقدار ۱۰ هزار ساتوشی، تراکنشی را برای فردی که به او اعتماد دارد ارسال می کند تا زنجیره تراکنش ها ادامه پیدا کند.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " تاریخ راه‌اندازی نسخه آزمایشی صرافی غیرمتمرکز بایننس اعلام شد – ارز دیجیتال از منبع ارز دیجیتال. "

اخبار گوناگون

× ×