روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ارز دیجیتال
امتیاز: 5 5

خبر " قانون‌گذاران آمریکایی خواستار شفاف‌سازی فضای ارز دیجیتال پیش از روز مالیات شدند – ارز دیجیتال از منبع ارز دیجیتال " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۸/۰۱/۲۵ منتشر شد.

قانون‌گذاران آمریکایی خواستار شفاف‌سازی فضای ارز دیجیتال پیش از روز مالیات شدند – ارز دیجیتال

بیش از ۲۰ قانون گذار آمریکایی در نامه ای به چارلز رتینگ (Charles Retting)، کمیسر سازمان خدمات درآمدهای داخلی آمریکا (IRS)، خواستار شفاف سازی فضای ارزهای دیجیتال پیش از روز ملی مالیات، ۱۵ آوریل (۲۶ فروردین)، شدند. بیش از ۲۰ قانون گذار آمریکایی در نامه ای به چارلز رتینگ (Charles Retting)، کمیسر سازمان خدمات درآمدهای داخلی آمریکا (IRS)، خواستار شفاف سازی […]

بیش از ۲۰ قانون گذار آمریکایی در نامه ای به چارلز رتینگ (Charles Retting)، کمیسر سازمان خدمات درآمدهای داخلی آمریکا (IRS)، خواستار شفاف سازی فضای ارزهای دیجیتال پیش از روز ملی مالیات، ۱۵ آوریل (۲۶ فروردین)، شدند.بیش از ۲۰ قانون گذار آمریکایی در نامه ای به چارلز رتینگ (Charles Retting)، کمیسر سازمان خدمات درآمدهای داخلی آمریکا (IRS)، خواستار شفاف سازی فضای ارزهای دیجیتال شدند. سردرگمی عظیمی در رابطه با این که مالیات دهندگان چقدر بدهکاری مالیاتی دارند وجود دارد.در نامه ای خطاب به چارلز رتینگ، کمیسر IRS، سوال های زیر مطرح شد:۱- روش ها و متدهای قابل قبولی برای محاسبه ارزش پایه ارزهای مجازی وجود دارد. IRS از کدام روش خاص استفاده می کند تا یک «روش مناسبی که به طور مداوم اعمال شود» که بنا به اطلاعیه ۲۰۲۱-۲۰۱۴ مورد نیاز بود را شکل دهد؟۲- روش ها و متدهای قابل قبولی تخصیص مبنای ارزش و کاهش سهم ارزهای مجازی وجود دارد. آیا مالیات دهندگان باید هر زمان که ارز مجازی خرج و یا مبادله می کنند، از روش شناسایی و تعیین هویت خاصی استفاده کنند؟ یا این که روش های دیگری مانند اولین صادره از اولین وارده (FIFO) یا اساس ارزش متوسط نیز قابل قبول هستند؟توضیح مترجم: اولین صادره از اولین وارده (First In, First Out) یک روش مدیریت و ارزیابی دارایی است. در سیستم مالیاتی، FIFO روشی است که دارایی هایی را که موجود باقی مانده اند را با دارایی هایی که اخیرا خریداری شده اند، تطبیق می دهد.اساس ارزش متوسط نیز یک سیستم محاسبه ارزش سرمایه ای است که در یک حساب مشمول مالیات نگه داری می شود تا میزان سود و زیان برای گزارش مالیاتی تعیین شود.۳- روش محاسبه مالیات فورک ها برای مالیات دهندگانی که از ارزهای مجازی استفاده می کنند، همانند هارد فورک ۲۰۱۷ بلاک چین بیت کوین چیست؟به نمایندگی از قانون گذاران، این نامه توسط تام امر (Tomm Emmer)، دارن سوتو (Darren Soto)، دیوید شویکرت (David Schweikert) و تد باد (Ted Budd) امضا شد. بیش از ۶ ماه پیش نیز IRS نامه ای مشابه این نامه را نادیده گرفت.در سال ۲۰۱۴، IRS راهنمای رسمی ای در رابطه با ارزهای دیجیتال صادر کرده بود، اما بسیاری معتقدند که با وجود فورک ها و دیگر پیشرفت های این حوزه و عدم در نظرگیری این موارد، این راهنما دیگر معتبر نیست و منسوخ است.

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " قانون‌گذاران آمریکایی خواستار شفاف‌سازی فضای ارز دیجیتال پیش از روز مالیات شدند – ارز دیجیتال از منبع ارز دیجیتال. "

اخبار گوناگون