روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ارز دیجیتال
امتیاز: 5 5

خبر " خوانندگی و رقص خالق اتریوم در یک کنفرانس رسمی/ حرکتی که به مذاق خیلی‌ها خوش نیامد – ارز دیجیتال از منبع ارز دیجیتال " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۸/۰۱/۲۵ منتشر شد.

خوانندگی و رقص خالق اتریوم در یک کنفرانس رسمی/ حرکتی که به مذاق خیلی‌ها خوش نیامد – ارز دیجیتال

ویتالیک بوترین (Vitalik Buterin)، به خاطر عملکردش در کنفرانس ادکان  ۲۰۱۹ (EdCon 2019)، در ۱۰ آوریل (۲۱ فروردین) مورد انتقاد قرار گرفت. او با جمعی از افراد جامعه ارز دیجیتال در برابر یک پس زمینه رنگارنگ از حیات وحش استرالیا رپ اجرا کردند. توضیح مترجم: ادکان ۲۰۱۹ کنفرانسی جهانی و غیرانتفاعی است که در سیدنی برگزار شد. […]

ویتالیک بوترین (Vitalik Buterin)، به خاطر عملکردش در کنفرانس ادکان ۲۰۱۹ (EdCon 2019)، در ۱۰ آوریل (۲۱ فروردین) مورد انتقاد قرار گرفت. او با جمعی از افراد جامعه ارز دیجیتال در برابر یک پس زمینه رنگارنگ از حیات وحش استرالیا رپ اجرا کردند.توضیح مترجم: ادکان ۲۰۱۹ کنفرانسی جهانی و غیرانتفاعی است که در سیدنی برگزار شد. هدف این کنفرانس بهبود ارتباطات میان جوامع مختلف و ارتقا اکوسیستم توسعه اتریوم در مقیاس جهانی است.برخی از علاقه مندان به ارز دیجیتال این عمل را یک حرکت کم ارزش و یک شیرین کاری ضعیف بازاریابی توصیف کردند، در مقابل عده ای دیگر معتقدند که اندکی سرگرمی و «خل وچل بازی» خوب است.چانگ پنگ ژائو (Changpeng Zhao)، مدیر عامل صرافی بایننس که در جبهه مقابل قرار دارد و به نظر نمی رسید که نسبت این حرکت واکنش نشان دهد، گفته است که از این کار خوشش آمده است.برخلاف تمامی نظرات منفی، من از این حرکت خوشم آمد. مردم باید هر کاری را که دوست دارند انجام دهند، کمی عجیب و غریب و نابغه باشند.با این حال واضح است که این حرکت شیرین کاری ای برای جلب توجهات به سمت اتریوم نیست، چرا که پروژه اتریوم در این زمینه به کمک نیازی ندارد. به نظر می آید که کل این نمایش و اجرا صرفا یک حرکت سرگرم کننده ای از جانب گروهی از توسعه دهندگان و افراد جامعه ارز دیجیتال بود.بوترین تنها کسی نیست که سعی در استفاده از صحنه و صدا برای جلب توجه به یک پلتفرم داشت. بیل گیتس (Bill Gates)، یکی از بنیان گذاران مایکروسافت، در رونمایی از ویندوز ۹۵ با آهنگ Start Me Up گروه رولینگ استون رقصیده بود.

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " خوانندگی و رقص خالق اتریوم در یک کنفرانس رسمی/ حرکتی که به مذاق خیلی‌ها خوش نیامد – ارز دیجیتال از منبع ارز دیجیتال. "

اخبار گوناگون