روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ارز دیجیتال
امتیاز: 5 5

خبر " استخراج کنندگان BSV از زمان فورک بیت کوین کش 2.2 میلیون دلار ضرر کرده‌اند – ارز دیجیتال از منبع ارز دیجیتال " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۸/۰۱/۲۵ منتشر شد.

استخراج کنندگان BSV از زمان فورک بیت کوین کش 2.2 میلیون دلار ضرر کرده‌اند – ارز دیجیتال

توییتی که در ۱۲ آوریل از سوی گروه تحقیقاتی پلتفرم بیت مکس (BitMEX) منتشر شده است، برآورد می کند که استخراج کنندگان بیت کوین اس وی، ۲.۲ میلیون دلار متضرر شده اند. گزارش منتشر شده توسط گروه تحقیقاتی بیت مکس، حاکی از آن است که استخراج کنندگان بیت کوین اس وی (BSV)، یک حاشیه سود ناخالص منفی ۱۲ درصدی را از زمانی که این ارز […]

توییتی که در ۱۲ آوریل از سوی گروه تحقیقاتی پلتفرم بیت مکس (BitMEX) منتشر شده است، برآورد می کند که استخراج کنندگان بیت کوین اس وی، ۲.۲ میلیون دلار متضرر شده اند.گزارش منتشر شده توسط گروه تحقیقاتی بیت مکس، حاکی از آن است که استخراج کنندگان بیت کوین اس وی (BSV)، یک حاشیه سود ناخالص منفی ۱۲ درصدی را از زمانی که این ارز در هارد فورک از بیت کوین کش جدا شد تجربه کردند. این برآورد بر اساس تعداد سکه های استخراج شده، قیمت فعلی ارز و کمترین میزان هزینه برق استخراج صورت گرفته است.این توییت یادآور می شود که این برآورد در بین تمام هزینه ها، تنها هزینه برق مورد نیاز برای استخراج را مد نظر قرار داد.در ماه نوامبر، در آغاز هارد فورک بیت کوین کش، گروه تحقیقاتی بیت مکس ابزار نظارت شبکه ای را برای بیت کوین و بیت کوین کش راه اندازی کرد. این منبع با نام فورک مانیتور (Forkmonitor)، داده ها و اطلاعاتی را در اختیار بیت مکس قرار داد که آن ها دیروز در توییتشان به آن اشاره کردند.در ماه مارس، تیم تحقیقاتی بیت مکس وب سایت سنجش و اندازه نود اتریوم را راه اندازی کرد. این وب سایت با نام NodeStats، اطلاعات مربوط به ۵ نود مختلف اتریوم را نشان می دهد و هر ۵ ثانیه یک بار نیز این اطلاعات را به روز رسانی می کند. این وب سایت در پروژه ای مشترک با همکاری توکن آنالیست (TokenAnalyst) راه اندازی شد.بر اساس گزارش کوین تلگراف (Cointelegraph)، چانگ پنگ ژائو، موسس و مدیرعامل صرافی ارز دیجیتال بایننس، هشدار داد که اگر کریگ رایت (Carig Wright)، سازنده آلت کوین BSV، رفتار خود را تغییر ندهد و اصلاح نکند، این ارز را از لیست صرافی خود حذف خواهد کرد.واکنش شدید ژائو به این دلیل است که اخیرا رایت برای شناسایی کاربری در توییتر که او را به دلیل ادعایش مبنی بر این که او ساتوشی ناکاموتو، خالق بیت کوین است، یک کلاه بردار و شیاد خواند جایزه تعیین کرده است.

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " استخراج کنندگان BSV از زمان فورک بیت کوین کش 2.2 میلیون دلار ضرر کرده‌اند – ارز دیجیتال از منبع ارز دیجیتال. "

اخبار گوناگون