روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ارز دیجیتال
امتیاز: 5 5

خبر " تحلیل تکنیکال اختصاصی قیمت استلار 14 آوریل (25 فروردین) – ارز دیجیتال از منبع ارز دیجیتال " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۸/۰۱/۲۵ منتشر شد.

تحلیل تکنیکال اختصاصی قیمت استلار 14 آوریل (25 فروردین) – ارز دیجیتال

تحلیل ارائه شده صرفاً یک نظر شخصی به صورت کوتاه مدت است و وب سایت ارزدیجیتال هیچگونه مسئولیتی در قبال زیان های احتمالی آن بر عهده نخواهد داشت.   به نظر می آید که استلار در کف قیمتی خود الگوی کلاسیک سر و شانه را همانطور که در عکس مشاهده می کنید، تشکیل داده که خط گردن […]

تحلیل ارائه شده صرفاً یک نظر شخصی به صورت کوتاه مدت است و وب سایت ارزدیجیتال هیچگونه مسئولیتی در قبال زیان های احتمالی آن بر عهده نخواهد داشت.به نظر می آید که استلار در کف قیمتی خود الگوی کلاسیک سر و شانه را همانطور که در عکس مشاهده می کنید، تشکیل داده که خط گردن این الگو (Neck Line) توسط قیمت شکسته شده و پولبک قیمت به آن خط نیز به اتمام رسیده است. هدف این الگو در محدوده ی ۰.۱۷۱۲ قرار دارد.قیمت استلار به دلار در تایم فریم روزانهاستلار در قیمت فعلی خود (۰.۱۱۴۵۸ دلار) همانطور که در عکس مشاهده می کنید دارای ناحیه حمایتی اصلی شامل حمایت استاتیک و قیمتی خود (نوار آبی)، خط سر و گردن (خط سبز) و طبق سیستم ایچیموکو دارای حمایتی به شکل سنکوی B فلت شده می باشد پس ناحیه فعلی و عکس العمل قیمت به آن می تواند تعیین کننده قیمت استلار در آینده باشد.نواحی حمایتی قیمت استلارحال کمی تخصصی تر و با بررسی امواج الیوت به بازار نگاهی می اندازیم.قیمت یک ۵ موج جهنده به سمت بالا را تمام کرده است و هم اکنون در موج اصلاحی ABC قرار داریم. (لیبل مشکی) بنابراین منتظر یک زیگزاگ (۵-۳-۵) به سمت پایین تا محدوده ی ۰.۱۰۵۷ می توانیم باشیم که این اصلاح هدف بالای تارگت سر و شانه در بلند مدت را نقض نمی کند و بیان میکند که قیمت در کوتاه مدت و تا پایان این اصلاح بازار حالت عرضی خواهد داشت.پس از اتمام این اصلاح میتوانیم منتظر قوی شدن دوباره ی قیمت و صعود به هدف مذکور باشیم.موج شماری قیمتی استلار با امواج الیوتنتیجه گیریاستلار در کوتاه مدت در حال اصلاح قیمتی میباشد و میتواند تا محدوده ی ۰.۱۰۵۷ کاهش یابد ولی در میان مدت با توجه به الگوی سر و شانه در کف اهداف بالاتری مانند ۰.۱۷۱۲ را دنبال می کند. بدیهی است که در صورت شکسته شدن سطح قیمت ۰.۱۰۵۷، استلار تا سطح حمایت بعد که ۰.۹۶ دلار است نزول کند.

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " تحلیل تکنیکال اختصاصی قیمت استلار 14 آوریل (25 فروردین) – ارز دیجیتال از منبع ارز دیجیتال. "

اخبار گوناگون