روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ارز دیجیتال
امتیاز: 5 5

خبر " بزرگترین بانک ژاپن به دنبال راه‌اندازی ارز دیجیتال در سال 2019 – ارز دیجیتال از منبع ارز دیجیتال " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۸/۰۱/۲۶ منتشر شد.

بزرگترین بانک ژاپن به دنبال راه‌اندازی ارز دیجیتال در سال 2019 – ارز دیجیتال

بعد از ماه ها گمانه زنی در مورد تاریخ انتشار این طرح پیشنهادی، گروه اقتصادی اتحادیه مالی میتسوبیشی (MUFJ) از بزرگترین بانک ژاپن، در نهایت اعلام کرد قصد دارد ارز دیجیتالی خود را که از مدتی پیش نوید آن را داده بود، راه اندازی کند. به گزارش ژاپن تایمز، مایک کانتسوگو، رئیس این انجمن، در هفته ای که گذشت […]

بعد از ماه ها گمانه زنی در مورد تاریخ انتشار این طرح پیشنهادی، گروه اقتصادی اتحادیه مالی میتسوبیشی (MUFJ) از بزرگترین بانک ژاپن، در نهایت اعلام کرد قصد دارد ارز دیجیتالی خود را که از مدتی پیش نوید آن را داده بود، راه اندازی کند.به گزارش ژاپن تایمز، مایک کانتسوگو، رئیس این انجمن، در هفته ای که گذشت اعلام کرد این بانک قصد دارد ارز دیجیتال خود با نام «Coin» را تا قبل از پایان سال ۲۰۱۹ عرضه کند.بر اساس اظهارات کانتسوگو، انجمن مالی میتسوبیشی (MUFJ)، برای رسیدن به پذیرش و استفاده بیشتر از ارز دیجیتال آنها توسط مردم، که منجر به بوجود آمدن «بلوک های اقتصادی متصل به هم» می شود، از کسب و کارهایی از جمله خرده فروشان و رستوران ها استفاده خواهد کرد. او همچنین افزود که ارز دیجیتال ارائه شده توسط آنها، به کسب و کارهای مختلف این امکان را می دهد که به منظور ارائه خدمات بهتر به مشتریان خود، بتوانند اطلاعات غیرقابل دسترس گذشته مشتریان را بیابند.هدف ارائه این ارز دیجیتال چیست؟انجمن مالی میتسوبیشی (MUFJ)، که در حال حاضر در رتبه پنجمین بانک بزرگ جهان قرار دارد، در سال ۲۰۱۸ برنامه خود مبنی بر راه اندازی یک ارز دیجیتال با هدف حل نمودن تعدادی از مسائل عملیاتی که بر بانک آنها تاثیرگذار بود را اعلام کرد. منطقی که در پس این توسعه و راه اندازی وجود داشت این بود که هزینه های مربوط به خرید، نگهداری و انتقال پول های فیزیکی، با توجه به اقتصاد وابسته به نقدینگی ژاپن، ناپایدار و متغیر بود.لازم به ذکر است که در ماه فوریه، خبرگزاری CCN گزارش داد که بانک جی پی مورگان (JP Morgan) ارز دیجیتال خود با نام «JPM Coin» را به منظور انجام تراکنش هایی تا حجم بیش از ۶ تریلیون دلار در روز بین مشتریان، راه اندازی کرد.جیمی دیمون و جی پی مورگان با ورود جامعه بزرگ مشتریان خود به یک ساختار بلاک چینی خصوصی، بطور غیرمستقیم، توجه به صنعت ارزهای دیجیتال را افزایش خواهند داد.برخلاف ارز دیجیتال جی پی مورگان (JPM Coin)، ارز دیجیتالی که قرار است توسط انجمن مالی میتسوبیشی (MUFJ) ارائه شود، اهداف و تصمیمات اساسی تری در رابطه با تقابل مصرف کنندگان ژاپنی با پول دارد. کانتسوگو در سخنرانی خود درمورد راه اندازی این ارز دیجیتال، اعتماد کامل خود نسبت به اینکه این ارز دیجیتال قادر خواهد بود تا تمام اهدافی را که برای آن طراحی شده محقق سازد، را بیان کرد.

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " بزرگترین بانک ژاپن به دنبال راه‌اندازی ارز دیجیتال در سال 2019 – ارز دیجیتال از منبع ارز دیجیتال. "

اخبار گوناگون