روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ارز دیجیتال
امتیاز: 5 5

خبر " تحلیل تکنیکال اختصاصی تسلط بیت کوین و ارزش کل آلت کوین‌ها 16 آوریل (27فروردین) – ارز دیجیتال از منبع ارز دیجیتال " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ منتشر شد.

تحلیل تکنیکال اختصاصی تسلط بیت کوین و ارزش کل آلت کوین‌ها 16 آوریل (27فروردین) – ارز دیجیتال

تحلیل ارائه شده صرفاً یک نظر شخصی به صورت کوتاه مدت است و وب سایت ارزدیجیتال هیچگونه مسئولیتی در قبال زیان های احتمالی آن بر عهده نخواهد داشت.   در ابتدا به سهم بیت کوین از بازار نسبت به آلت کوین ها نگاهی می اندازیم. همانطور که مشاهده می شود این نسبت درون الگوی کلاسیک مثلث نزولی […]

تحلیل ارائه شده صرفاً یک نظر شخصی به صورت کوتاه مدت است و وب سایت ارزدیجیتال هیچگونه مسئولیتی در قبال زیان های احتمالی آن بر عهده نخواهد داشت.در ابتدا به سهم بیت کوین از بازار نسبت به آلت کوین ها نگاهی می اندازیم. همانطور که مشاهده می شود این نسبت درون الگوی کلاسیک مثلث نزولی محبوس است و منتظر شکستن ضلع پایین یا بالای آن است.اما با توجه به اندیکاتور RSI مشاهده می کنیم که روند منفی آن شکسته شده است بنابراین میتوان احتمال داد که الگوی مثلث از ضلع بالا شکسته شود و اهداف بالا را دنبال کند. اما این تحلیل به ما چه میگوید؟براساس این نتیجه گیری در صعود و بالا رفتن قیمت، بیت کوین نسبت به آلت کوین ها عملکرد بهتری خواهد داشت و سرمایه گذاران مایل هستند تا دارایی های خود را به بیت کوین تبدیل کنند و در نزول قیمت این آلت کوین ها هستند که عملکرد بدتری دارند و نزول های بیشتری نسبت به بیت کوین تجربه می کنند.شاخص ارزش بازار آلت کوین ها در محدوده ی حمایتی ۷۲.۳ میلیارد دلار قرار دارد ولی روند کلی ارزش بازار صعودی است زیرا قیمت به مراتب در حال ساختن سقف ها و کف های بالاتر است و هدفهای بالاتری به روشهایی که در این تحلیل گفته می شود را نشان می دهد.در میان مدت می توانیم منتظر تکمیل یکی از دو الگوی هارمونیک خفاش مشخص شده با اهداف مذکور (۹۲.۵-۱۰۹ میلیار دلار) در شکل باشیم. (Bearish Bat – Bearish ALT Bat)طبق موج شماری و اصول الیوت نیز می توان متوجه شد که شاخص در حال تکمیل موج ۴ خود و اصلاح قیمتی است. این اصلاح می تواند تا محدوده ی ۷۰ میلیارد دلار و حتی در صورت عمیق شدن اصلاح از محدوده ی ۶۵ میلیارد دلار صورت گیرد که در اینجا مورد اول یعنی محدوده ی ۷۰ میلیارد دلار محتمل تر است.پس از تکمیل این اصلاح با توجه به حجم معاملات و بررسی حجم سرمایه تزریق شده به بازار می توانیم برای اهداف بالاتر از جمله ۸۵-۹۵ میلیارد دلار منتظر باشیم، حتی در صورت هجوم و تزریق سرمایه به این بازار هدف ۱۰۵ میلیارد دلار هم دور از ذهن نیست.نتیجه گیریشاخص ارزش بازار آلت کوین ها در محدوده ی حمایتی ۷۲.۳ میلیارد دلار قرار دارد و در حال تکمیل موج ۴ خود و اصلاح قیمتی است. این اصلاح می تواند تا محدوده ی ۷۰ میلیارد دلار و حتی در صورت عمیق شدن اصلاح از محدوده ی ۶۵ میلیارد دلار صورت گیرد. پس از تکمیل این اصلاح با توجه به حجم و بررسی حجم سرمایه تزریق شده به بازار می توانیم برای اهداف بالاتر از جمله ۸۵-۹۵ میلیارد دلار منتظر باشیم.

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " تحلیل تکنیکال اختصاصی تسلط بیت کوین و ارزش کل آلت کوین‌ها 16 آوریل (27فروردین) – ارز دیجیتال از منبع ارز دیجیتال. "

اخبار گوناگون