روی خط خبر

  • ارز دیجیتال
  • ارز دیجیتال
  • مشکل در اتصال کاربران ایرانی به دو استخر استخراج بزرگ بیت کوین/ راهکارهای پیشنهادی چیست؟ – ارز دیجیتال

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ارز دیجیتال
امتیاز: 5 5

خبر " مشکل در اتصال کاربران ایرانی به دو استخر استخراج بزرگ بیت کوین/ راهکارهای پیشنهادی چیست؟ – ارز دیجیتال از منبع ارز دیجیتال " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۸/۰۱/۲۹ منتشر شد.

مشکل در اتصال کاربران ایرانی به دو استخر استخراج بزرگ بیت کوین/ راهکارهای پیشنهادی چیست؟ – ارز دیجیتال

از روز گذشته، ۲۸ فروردین کاربران ایرانی استخرهای استخراج بیت کوین انت پول (Antpool) و بی تی سی (BTC) با مشکلات زیادی در اتصال دستگاه های ماینر خود به این استخرها مواجه شده اند. علت این اتفاق هنوز مشخص نیست. با توجه به نظرات کاربران وب سایت ارزدیجیتال به نظر می رسد از روز گذشته دسترسی بسیاری از کاربران ساکن ایران به […]

از روز گذشته، ۲۸ فروردین کاربران ایرانی استخرهای استخراج بیت کوین انت پول (Antpool) و بی تی سی (BTC) با مشکلات زیادی در اتصال دستگاه های ماینر خود به این استخرها مواجه شده اند. علت این اتفاق هنوز مشخص نیست.با توجه به نظرات کاربران وب سایت ارزدیجیتال به نظر می رسد از روز گذشته دسترسی بسیاری از کاربران ساکن ایران به دو استخر استخراج مشهور بیت کوین یعنی انت پول و بی تی سی قطع شده است. علت این اتفاق هنوز مشخص نشده اما می تواند دلیل داخلی یا خارجی داشته باشد.برخی معتقدند که این اتفاق به دلیل مسدودسازی استخرها توسط ایران رخ داده است و برخی دیگر این مشکل را سراسری می دانند یا حدس می زنند که ایرانیان از سوی این دو استخر تحریم شده باشند. با این حال هنوز هیچ خبر رسمی از علت اصلی این مسئله به انتشار نرسیده است.چندین کاربر در صفحه قیمت بیت کوین و همچنین استک سایت ارزدیجیتال در خصوص مشکل پیش آمده راهکارهای خود را ارائه کرده اند.برخی از کاربران پیشنهاد داده اند که از استخرهای دیگر مانند Viabtc و f2pool استفاده شود و بعضی دیگر اظهار داشتند که با تغییراتی جزئی مانند تغییر ناحیه (Region) می توان دوباره عملیات را از سر گرفت.یکی از کاربران استک با نام مستعار «دیویدکاپرفیلد» نوشت:دوستان میتونید با توجه به تنظیمات من تنظیمات خودتون رو انجام بدید فقط بجای pn01 اسم ورکر خودتون رو بهش بدید خوهاشا شیطنت هم نکنید این پست فقط برای عزیزانیه که موندن بلا تکلیف از سوی هیچ نهادی هم ما فیلتر نشدیم حالا چ دولتی چه غیر دولتی شاد باشید.یکی دیگر از کاربران با نام «متین بیگی» اظهار داشت که با عوض کردن ریجن از eu به us مشکلش را حل کرده است.کاربر دیگری با نام «Ali» در استک پیشنهاد داد که از سایت نایس هش استفاده شود. او در این خصوص نوشت:سلام رفقاظاهرا بیشتر ماینر ها از جمله خودم مشکل ماین نکردن در انت پول و btc رو داریم که البته باید استخر رو تغییر بدیم.من وارد نایس هش شدم گفتم اموزش کانکت شدن به نایس هش رو بزارم اگه کسی دوست داشت واردش بشه.۱:وارد سایت نایس هش می شیم https://www.nicehash.com۲:وارد ساخت حساب می شویم۳:ادرس ایمیل رو وارد می کنیم و یک پسورد دلخواه می زاریم و روی گزینه(موافقت با سایت) کلیک می کنیم۴:یک کد به ایمیل ارسال میشه که باید روی لینک اون کلیک کنید تا وارد حساب شوید(ساخت حساب تموم شد)حالا باید ۲FA کد رو فعال کنیم تا امنیت حساب بالا بره البته برای برداشت بیت کوین ۲FA الزامیهبعد از اینکه ۲FA ها رو با برنامه authenticator فعال کردین یعنی ساخت حساب نایس هش کامل شدحالا باید دستگاه ها رو متصل کنیم.داخل نایس هش گزینه ای به نام ایجاد کارگر وجود نداره این یعنی تمام کارگران نام مشابه ای دارندنام کارگران همون ادرس ولت نایس هش هست که بزرگ نوشته شدهیو ار ال هم باید نزدیک ترین جا باشه که من برای شما تنظیمش کردم:stratum+tcp://sha256.in.nicehash.com:3334پسورد که زیاد مهم نیست شما بزاریدxxxxاین از ساخت حساب و کانکت شدن دستگاه به نایس هشموفق باشیدنظر شما در این مورد چیست؟ چه راهکاری برای ادامه فعالیت ماینینگ کاربران ایرانی دارید؟

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " مشکل در اتصال کاربران ایرانی به دو استخر استخراج بزرگ بیت کوین/ راهکارهای پیشنهادی چیست؟ – ارز دیجیتال از منبع ارز دیجیتال. "

اخبار گوناگون