روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ارز دیجیتال
امتیاز: 5 5

خبر " تحلیل تکنیکال اختصاصی قیمت آنتولوژی 18 آوریل (29 فروردین) – ارز دیجیتال از منبع ارز دیجیتال " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۸/۰۱/۲۹ منتشر شد.

تحلیل تکنیکال اختصاصی قیمت آنتولوژی 18 آوریل (29 فروردین) – ارز دیجیتال

تحلیل ارائه شده صرفاً یک نظر شخصی به صورت کوتاه مدت است و وب سایت ارزدیجیتال هیچگونه مسئولیتی در قبال زیان های احتمالی آن بر عهده نخواهد داشت.   آنتولوژی (ONT) از محدوده ی حمایتی تاریخی خود (۰.۰۰۰۱۴ بیت کوین )حرکت ۵ موجی صعودی خود را به سمت بالا آغاز کرد که این حرکت در مقاومت ۰.۰۰۳۴ بیتکوین […]

تحلیل ارائه شده صرفاً یک نظر شخصی به صورت کوتاه مدت است و وب سایت ارزدیجیتال هیچگونه مسئولیتی در قبال زیان های احتمالی آن بر عهده نخواهد داشت.آنتولوژی (ONT) از محدوده ی حمایتی تاریخی خود (۰.۰۰۰۱۴ بیت کوین )حرکت ۵ موجی صعودی خود را به سمت بالا آغاز کرد که این حرکت در مقاومت ۰.۰۰۳۴ بیتکوین به اتمام رسید و قیمت هم اکنون در حال اصلاح است. این اصلاح می تواند از محدوده ی فعلی یعنی ۰.۰۰۰۲۵ بیت کوین یا محدوده ی ۰.۰۰۰۲۲ بیت کوین نوارهای بنفش صورت بگیرد. پس از تکمیل اصلاح و بازگشت قیمت می توانیم حداقل هدف ۰.۰۰۰۳۴ بیت کوین (سقف قبلی قیمت) را انتظار داشته باشیم.در کف قیمت می توانیم مطابق شکل زیر شاهد تشکیل الگوی کلاسیک سر و شانه باشیم که اگر واگرایی در اندیکاتور مکدی بین سر و شانه ی چپ تشکیل شود تاییدی برای تشکیل این الگو خواهیم داشت و سپس بعد از شکست خط گردن الگو در پیوت ۰.۰۰۰۳۳ بیت کوین (نوارآبی) و تثبیت قیمت در بالای این سطح، هدف الگو ۰.۰۰۰۴۴ بیت کوین (نوار بنفش) خواهد بود.نتیجه گیریآنتولوژی (ONT) از قیمت فعلی یا کمی پایین تر از آن (۰.۰۰۰۲۲ بیت کوین) می تواند به اصلاح خود خاتمه دهد و به سمت هدف سقف قبل خود (۰.۰۰۰۳۴ بیت کوین) شروع به حرکت کند. اگر این حرکت رو به بالا ادامه دار شود و پیوت ۰.۰۰۰۳۳ بیت کوین شکسته شود، شاهد الگوی کلاسیک سر و شانه معکوس در کف خواهیم بود که می تواند قیمت را به هدف ۰.۰۰۰۴۴ بیت کوین پرتاب کند.

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " تحلیل تکنیکال اختصاصی قیمت آنتولوژی 18 آوریل (29 فروردین) – ارز دیجیتال از منبع ارز دیجیتال. "

اخبار گوناگون