روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ارز دیجیتال
امتیاز: 5 5

خبر " تحلیل تکنیکال اختصاصی قیمت بیت کوین 23 آوریل (3 اردیبهشت) – ارز دیجیتال از منبع ارز دیجیتال " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۸/۰۲/۰۳ منتشر شد.

تحلیل تکنیکال اختصاصی قیمت بیت کوین 23 آوریل (3 اردیبهشت) – ارز دیجیتال

تحلیل ارائه شده صرفاً یک نظر شخصی به صورت کوتاه مدت است و وب سایت ارزدیجیتال هیچگونه مسئولیتی در قبال زیان های احتمالی آن بر عهده نخواهد داشت.   بیت کوین در هفته گذشته روند صعودی خود را همچنان حفظ کرد؛ به صورتی که اصلاح های قیمتی کوچک تر از حد انتظار بود و صعود قیمت قدرت […]

تحلیل ارائه شده صرفاً یک نظر شخصی به صورت کوتاه مدت است و وب سایت ارزدیجیتال هیچگونه مسئولیتی در قبال زیان های احتمالی آن بر عهده نخواهد داشت.بیت کوین در هفته گذشته روند صعودی خود را همچنان حفظ کرد؛ به صورتی که اصلاح های قیمتی کوچک تر از حد انتظار بود و صعود قیمت قدرت بیشتری داشته است. اصلاح قیمتی در موج ۴ طبق اصول الیوت در محدوده ی ۴۹۰۰-۵۰۰۰ دلار به اتمام رسید که از اصلاح مورد انتظاری که برای قیمت می رفت کمتر بود. این نشانه ای از قدرتمند بودن روند صعودی بیت کوین است.همانطور که در نمودار روزانه مشاهده می کنید قیمت در موج ۵ صعودی خود قرار گرفته که این موج در حال انبساط و گسترش یافتن است. اکنون با توجه به اصول الیوت در قیمت باید شاهد یک اصلاح ABC باشیم که این اصلاح می تواند از محدوده ی کنونی قیمت (۵۶۰۰ دلار) که صاحب مقاومت استاتیک نقطه ای (پیکان بنفش) هستیم، صورت گیرد یا این موج ۵ می تواند همچنان گسترش یافته و از محدوده ی ۶۲۰۰ دلار ( که به مراتب دارای مقاومت قوی تری است) انجام شود.تایید دیگری که برای روند نزولی و شروع اصلاح می توان در قیمت مشاهده کرد، برخورد قیمت به سقف کانال صعودی در تایم فریم چهارساعته است که برای قیمت مقاومت محسوب می شود و می تواند آن را به سطوح پایین تر هدایت کند.نتیجه گیریبرای بیت کوین منتظر اصلاح قیمتی هستیم، حال این اصلاح می تواند یا از سطح کنونی قیمت و یا از سطح ۶۰۰۰-۶۲۰۰ دلار اتفاق بیافتد. زیرا طبق اصول موج شماری در موج ۵ قرار داریم که اگر این موج تمام شده باشد از سطح کنونی اصلاح صورت می پذیرد ولی در صورت گسترش یافتن موج ۵ از سطح ۶۰۰۰ دلار می تواند شروع به اصلاح کند. اولین سطح حمایتی برای بیت کوین سطح ۵۰۰۰ دلار و پس از آن ۴۲۰۰ دلار خواهد بود.

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " تحلیل تکنیکال اختصاصی قیمت بیت کوین 23 آوریل (3 اردیبهشت) – ارز دیجیتال از منبع ارز دیجیتال. "

اخبار گوناگون