روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ارز دیجیتال
امتیاز: 5 5

خبر " آیا مقاومت 400 دلار مانع رشد بیت کوین کش می‌شود؟ – ارز دیجیتال از منبع ارز دیجیتال " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۸/۰۲/۲۴ منتشر شد.

آیا مقاومت 400 دلار مانع رشد بیت کوین کش می‌شود؟ – ارز دیجیتال

تحلیل ارائه شده صرفاً یک نظر شخصی به صورت کوتاه مدت است و وب سایت ارزدیجیتال هیچگونه مسئولیتی در قبال زیان های احتمالی آن بر عهده نخواهد داشت.   اصلاح بیت کوین کش طبق تحلیلی که در تاریخ ۲۸ آوریل (۸ اردیبهشت) ارائه شد، در محدوده ی مشخص شده به پایان رسید و پس از آن طی دو هفته […]

تحلیل ارائه شده صرفاً یک نظر شخصی به صورت کوتاه مدت است و وب سایت ارزدیجیتال هیچگونه مسئولیتی در قبال زیان های احتمالی آن بر عهده نخواهد داشت.اصلاح بیت کوین کش طبق تحلیلی که در تاریخ ۲۸ آوریل (۸ اردیبهشت) ارائه شد، در محدوده ی مشخص شده به پایان رسید و پس از آن طی دو هفته (از ۲۹ آوریل تا به امروز) به هدف قیمتی که برای آن مشخص شده بود، دست یافت.این حرکت یک سود ۷۰ درصدی برای خریداران بیت کوین کش در کف قیمتی تعیین شده به همراه داشت.نمودار قیمت بیت کوین کش به تاریخ ۲۸ آوریل (۸ اردیبهشت)نمودار قیمت بیت کوین کش به تاریخ امروز- ۱۴ می (۲۴ اردیبهشت)اکنون که موج ۵ به محدوده احتمالی اتمام خود رسیده است، در نمودار آن نیز مشاهده می شود که به مقاومتی قوی برخورد کرده که می تواند مهر تاییدی برای شروع این اصلاح باشد.با این حال برای شروع اصلاح محدوده ۴۰۰ – ۴۴۰ دلار مناسب به نظر می رسد.برای یافتن تایید بیشتر به مطالعه ی اندیکاتور ها طبق چارت زیر می پردازیم.بررسی اندیکاتورهابنابراین اگر این اصلاح محقق شود، برای آن باید محدوده ای در نظر گرفت که این ناحیه می تواند به صورت زیر تعیین شود.مشخص کردن ناحیه مورد انتظار در اصلاح قیمتی بیت کوین کشنتیجه گیریبیت کوین کش در حال اتمام روند صعودی خود در محدوده ی ۴۰۰-۴۴۰ دلار است و پس از آن احتمال اصلاح قیمت و بازگشت تا محدوده ی ۲۶۰-۳۰۰ دلار می رود. اگر قیمت از سطوح اصلاحی مشخص شده نیز پایین تر برود، سطح بعدی حمایتی ۲۱۵ دلار خواهد بود.

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " آیا مقاومت 400 دلار مانع رشد بیت کوین کش می‌شود؟ – ارز دیجیتال از منبع ارز دیجیتال. "

اخبار گوناگون