روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ارز دیجیتال
امتیاز: 5 5

خبر " حرکت کیوتوم (Qtum) در کانال صعودی/ حمایت و مقاومت در چه سطحی قرار دارد؟ – ارز دیجیتال از منبع ارز دیجیتال " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ منتشر شد.

حرکت کیوتوم (Qtum) در کانال صعودی/ حمایت و مقاومت در چه سطحی قرار دارد؟ – ارز دیجیتال

تحلیل ارائه شده صرفاً یک نظر شخصی به صورت کوتاه مدت است و وب سایت ارزدیجیتال هیچگونه مسئولیتی در قبال زیان های احتمالی آن بر عهده نخواهد داشت.   کانال ترسیم شده زیر را در نمودار یک روزه قیمتی QTUM مشاهده کنید: همانطور که مشاهده می شود قیمت در دو هفته اخیر دوبار به کف این کانال […]

تحلیل ارائه شده صرفاً یک نظر شخصی به صورت کوتاه مدت است و وب سایت ارزدیجیتال هیچگونه مسئولیتی در قبال زیان های احتمالی آن بر عهده نخواهد داشت.کانال ترسیم شده زیر را در نمودار یک روزه قیمتی QTUM مشاهده کنید:نمودار قیمت توکن QTUMهمانطور که مشاهده می شود قیمت در دو هفته اخیر دوبار به کف این کانال برخورد کرده و به آن واکنش نشان داده است. در قیمت کنونی کندل روزانه با سطحی پر مقاومت درگیر است.در صورت شکسته شدن این سطح دو هدف برای QTUM می توان در نظر گرفت که یکی قیمت ۳.۲ دلار و دیگری ۳.۶ دلار است. بنابراین با توجه به شکست سطح فعلی یا عدم شکست آن دو سناریو برای قیمت می توان متصور شد.دو سناریوی پیش روی قیمت QTUMسناریوی اول این است که قیمت سطح فعلی را شکانده و بالای آن تثبیت می شود که این امر باعث تکمیل الگوی کف دوقلو می شود و قیمت را به سطح ۳.۲ دلار هدایت می کند.سناریوی دوم نشان دهنده ی عدم توانایی شکست این سطح توسط قیمت است که آن را دوباره به کف کانال ارسال می کند تا شاید الگوی مثلث در آینده تشکیل بدهد.نتیجه گیریآینده قیمتی QTUM بستگی به شکست سطع فعلی قیمت (۲.۷ دلار) دارد. اگر این سطح رو به بالا شکسته شود هدف ۳.۲ دلار و سپس هدف ۳.۶ دلار را می توان برای آن در نظر گرفت. در صورت عدم افتادن این اتفاق قیمت برای بار دیگر به کف کانال بازگشت می کند که در آینده ممکن است تشکیل الگوی مثلث بدهد و به بالا پرتاب شود یا کانال صعودی خود را شکانده و به سوی اهداف پایین تر حرکت کند.

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " حرکت کیوتوم (Qtum) در کانال صعودی/ حمایت و مقاومت در چه سطحی قرار دارد؟ – ارز دیجیتال از منبع ارز دیجیتال. "

اخبار گوناگون

× ×