روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ارز دیجیتال
امتیاز: 5 5

خبر " آیا لایت کوین به پایان روند صعودی خود نزدیک شده است؟ – ارز دیجیتال از منبع ارز دیجیتال " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۸/۰۲/۲۶ منتشر شد.

آیا لایت کوین به پایان روند صعودی خود نزدیک شده است؟ – ارز دیجیتال

تحلیل ارائه شده صرفاً یک نظر شخصی به صورت کوتاه مدت است و وب سایت ارزدیجیتال هیچگونه مسئولیتی در قبال زیان های احتمالی آن بر عهده نخواهد داشت.   ابتدا نیم نگاهی به تحلیل قبلی قیمت لایت کوین در تاریخ ۲۹ آوریل (۹ اردیبهشت) و همچنین نمودار قیمت آن به تاریخ امروز می اندازیم.   قیمت پس از رسیدن […]

تحلیل ارائه شده صرفاً یک نظر شخصی به صورت کوتاه مدت است و وب سایت ارزدیجیتال هیچگونه مسئولیتی در قبال زیان های احتمالی آن بر عهده نخواهد داشت.ابتدا نیم نگاهی به تحلیل قبلی قیمت لایت کوین در تاریخ ۲۹ آوریل (۹ اردیبهشت) و همچنین نمودار قیمت آن به تاریخ امروز می اندازیم.نمودار قیمت لایت کوین در تاریخ ۲۹ آوریل (۹ اردیبهشت)نمودار قیمت لایت کوین به تاریخ امروز ۱۶ می (۲۶ اردیبهشت)قیمت پس از رسیدن به محدوده ی ۶۵-۷۰ دلار به این سطح واکنش نشان داد و حدود ۶۰% صعود کرد. اکنون با توجه به اندیکاتور RSI مشاهده می کنیم که قیمت سقف بالاتر ساخته اما اندیکاتور سقفی پایین تر ساخته و به محدوده ی اشباع خرید ورود کرده است.پس در آینده ای نزدیک باید منتظر اصلاح قیمت باشیم.به تایم فریم های پایین تر از روزانه نگاهی بیاندازیم:الگوی فنجان و دسته در تایم فریم ۴ ساعته در قیمت لایت کوینمطابق چارت الگوی فنجان و دسته (Cup and Handle) و هدف آن که در سطح ۱۲۵ دلار قرار می گیرد را مشاهده می کنیم. سطح دیگری که در این مسیر حائز اهمیت است، مقاومت ۱۱۰ دلار است.نمودار پیش بینی قیمت لایت کوین در تایم فریم روزانهRSI با مقاومت هایی قوی مواجه است و همانطور که اشاره کردیم به محدوده ی اشباع خرید ورود کرده است که همه این ها نشان دهنده یک اصلاح قیمت قریب الوقوع می تواند باشد.مقاومت ۱۱۰ دلار برای قیمت بسیار مهم است که ممکن است قیمت به این سطح حمله کرده و پس از عدم موفقیت در شکست این سطح، اصلاحی تا محدوده ۶۵ دلار انجام بدهد.اگر قیمت از مقاومت ۱۱۰ دلار عبور کند، محدوده ی مورد انتظار بعدی ۱۲۵ دلار خواهد بود.نتیجه گیریدر قیمت لایت کوین انتظار اصلاح قیمتی را داریم که این اصلاح می تواند از محدوده ی ۱۱۰ یا ۱۲۵ دلار اتفاق بیافتد و تا محدوده ی ۷۵-۸۵ دلار ادامه داشته باشد. حتی در صورت عمیق شدن این اصلاح، سطح ۶۵ دلار نیز حمایت مناسبی است.با توجه به این که ممکن است انتقال سرمایه از بیت کوین به بازار آلت کوین ها صورت بگیرد، سطوح بالاتر برای اصلاح مورد انتظار است و پس از این اصلاح احتمال از سر گرفته شدن روند صعودی برای لایت کوین زیاد است.

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " آیا لایت کوین به پایان روند صعودی خود نزدیک شده است؟ – ارز دیجیتال از منبع ارز دیجیتال. "

اخبار گوناگون

× ×