روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ارز دیجیتال
امتیاز: 5 5

خبر " ویتالیک بوترین کیست؟ دانستنی‌هایی درباره‌ی خالق اتریوم – ارز دیجیتال از منبع ارز دیجیتال " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ منتشر شد.

ویتالیک بوترین کیست؟ دانستنی‌هایی درباره‌ی خالق اتریوم – ارز دیجیتال

ویتالیک بوترین در ۳۱ ژانویه سال ۱۹۹۴ در استان مسکو روسیه به دنیا آمد. این نابغه جوان که تنها ۲۵ سال سن دارد، به خاطر دستاوردهای خود در سطح جهان به شهرت رسیده است. ویتالیک بوترین، برنامه نویس و نویسنده روسی کانادایی، از سال ۲۰۱۱ در جامعه ی بیت کوین حضور دارد. او اتریوم را پایه گذاری کرده و […]

ویتالیک بوترین در ۳۱ ژانویه سال ۱۹۹۴ در استان مسکو روسیه به دنیا آمد. این نابغه جوان که تنها ۲۵ سال سن دارد، به خاطر دستاوردهای خود در سطح جهان به شهرت رسیده است.ویتالیک بوترین، برنامه نویس و نویسنده روسی کانادایی، از سال ۲۰۱۱ در جامعه ی بیت کوین حضور دارد. او اتریوم را پایه گذاری کرده و نقشه های دور و درازی برای ساخته خویش دارد. اولین نسخه عمومی در دسترس از ایده ویتالیک بوترین در جولای سال ۲۰۱۵ منتشر شد.همچنین بخوانید: ویتالیک بوترین کیست؟ بیوگرافی کامل خالق اتریومنبوغ بوترین در سنین کودکی، زمانی که او کلاس سوم بود تشخیص داده شد. به گفته برخی، ویتالیک بوترین با بیل گیتس، استیو جابز و ایلان ماسک هم سطح است.در این ویدیو بیشتر با خالق نابغه اتریوم، آشنا می شویم.

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " ویتالیک بوترین کیست؟ دانستنی‌هایی درباره‌ی خالق اتریوم – ارز دیجیتال از منبع ارز دیجیتال. "

اخبار گوناگون

× ×