روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ارز دیجیتال
امتیاز: 5 5

خبر " برق مراکز استخراج ارز دیجیتال در تبریز قطع شد! از منبع ارز دیجیتال " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۸/۰۴/۰۳ منتشر شد.

برق مراکز استخراج ارز دیجیتال در تبریز قطع شد!

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز گفت: انشعاب برق دستگاه های استخراج ارز دیجیتال (ماینرها) قطع می شود. به گزارش ارزدیجیتال و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو (پاون)، «عادل کاظمی» با اشاره به اینکه این اقدام بر اساس مصوبه کمیته کنترل و کاهش پیک بار شرکت توانیر صورت می گیرد، افزود: جمع آوری انشعاب های این مراکز، با توجه […]

نوشته برق مراکز استخراج ارز دیجیتال در تبریز قطع شد! اولین بار در ارز دیجیتال پدیدار شد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز گفت: انشعاب برق دستگاه های استخراج ارز دیجیتال (ماینرها) قطع می شود.به گزارش ارزدیجیتال و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو (پاون)، «عادل کاظمی» با اشاره به اینکه این اقدام بر اساس مصوبه کمیته کنترل و کاهش پیک بار شرکت توانیر صورت می گیرد، افزود:وی با تأکید بر اینکه در حال حاضر تعرفه خاصی برای این مراکز تعریف نشده است، افزود:این دستگاه ها در حال حاضر بار زیادی را به شبکه توزیع برق تبریز وارد می کنند که موجب افزایش بی رویه پیک بار این شرکت می شود و حتی می تواند به تأسیسات شبکه نیز آسیب جدی وارد کند.

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " برق مراکز استخراج ارز دیجیتال در تبریز قطع شد! از منبع ارز دیجیتال. "

اخبار گوناگون