روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: کوین ایران
امتیاز: 5 5

خبر " افزایش قیمت ۲۴ درصدی XRP پس از انتشار خبر صرافی Coinbase از منبع کوین ایران " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ منتشر شد.

افزایش قیمت ۲۴ درصدی XRP پس از انتشار خبر صرافی Coinbase

پس از اعلام امکان معامله با ریپل برای شهروندان نیویورک توسط Coibase، XRP رشد قیمت ۲۴ درصدی را تجربه کرد. به دنبال توییت دیروز صرافی رمز ارز مستقر در سانفرانسیکو Coibase ، قیمت XRP به 0.403  دلار رسید. همچنین، جو بازار به دنبال رشد قیمت بیت کوین تا بالای ۸۰۰۰...

نوشته افزایش قیمت ۲۴ درصدی XRP پس از انتشار خبر صرافی Coinbase اولین بار در کوین ایران. پدیدار شد.

پس از اعلام امکان معامله با ریپل برای شهروندان نیویورک توسط Coibase، XRP رشد قیمت ۲۴ درصدی را تجربه کرد. به دنبال توییت دیروز صرافی رمز ارز مستقر در سانفرانسیکو Coibase ، قیمت XRP به 0.403 دلار رسید.Sourceهمچنین، جو بازار به دنبال رشد قیمت بیت کوین تا بالای ۸۰۰۰ دلار در ۲۴ ساعت گذشته مثبت است. فوریه گذشته، Coibase تصمیم گرفت که XRP را در پلتفرم Coibase Pro لیست کند. از آن زمان، این صرافی استفاده از XRP برای پلتفرم های خرده فروشی را مورد حمایت قرار داده است اما شهروندان انگلیسی و نیویورکی از این امکان محروم بوده اند.هم اکنون، امکان انجام فرایند های خرید، فروش، تبدیل، ارسال، دریافت یا ذخیره ی XRP در Big Apple روی پلتفرم این وبسایت وجود دارد. اپلیکیشن های اندروید و iOS این صرافی آماده ی ارائه خدمات معامله XRP هستند.به نظر می رسد بازار به اضافه شدن خدمات برای نیویورکی ها واکنش مثبت نشان داده است و با وجود بازار صعودی، همکاری Coinbase و XRP یک راه هموار برای صعودشان نیست چرا که آنها قبلا به تجارت با اطلاعات نهانی (insider trading) متهم شده اند.پس از لیست شدن بیت کوین کش (BCH) نیز کارمندان Coinbase به معامله با اطلاعات نهانی متهم شدند. در آن زمان Coinbase از کارکنانش تحقیقاتی به عمل آورد و مدرکی درمورد تخطی آنان از قوانین نیافت. با این حال این مباحث به محبوبیت Coinbase آسیب نزد و این پلتفرم به رشد خود ادامه می دهد.اوایل ماه جاری Coinbase اعلام کرد که از ۳۰ دارایی روی پلتفرم Custody پشتیبانی می کند که ۲۰ تای آنها در اوایل سال جاری اضافه شده اند.توجه!مطالب صرفا برای اهداف خبری و آموزشی ارائه می شوند و نباید به عنوان مشاوره ی تجاری از طرف کوین ایران و نویسندگانش مورد استفاده قرار گیرند.

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " افزایش قیمت ۲۴ درصدی XRP پس از انتشار خبر صرافی Coinbase از منبع کوین ایران. "

اخبار گوناگون