روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: کوین ایران
امتیاز: 5 5

خبر " بازار رمز ارزها برای رشد به تدوین مقررات نظارتی بیشتر نیاز دارد از منبع کوین ایران " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۸/۰۲/۲۶ منتشر شد.

بازار رمز ارزها برای رشد به تدوین مقررات نظارتی بیشتر نیاز دارد

گری گنسلر، رئیس پیشین کمیسیون معاملات آتی (CFTC) گفته که بازار رمز ارزها برای رشد به مقررات گذاری نیاز دارد؛ چرا که نمی توان کاربران را در کوران نوسانات این بازار به حال خود رها کرد و چاره ای جز محافظت از آنها نیست. وی دوم مه ۲۰۱۹ در رویداد...

نوشته بازار رمز ارزها برای رشد به تدوین چارچوب های نظارتی بیشتر نیاز دارد اولین بار در کوین ایران. پدیدار شد.

گری گنسلر، رئیس پیشین کمیسیون معاملات آتی (CFTC) گفته که بازار رمز ارزها برای رشد به مقررات گذاری نیاز دارد؛ چرا که نمی توان کاربران را در کوران نوسانات این بازار به حال خود رها کرد و چاره ای جز محافظت از آنها نیست. وی دوم مه ۲۰۱۹ در رویداد کسب و کار بلاک چین به میزبانی مجله MIT Technology Review به تشریح دیدگاه های خود در این حوزه پرداخته است.گنسلر با تبیین چشم انداز خود در مورد ارائه خدمات و محصولات برای حفاظت از دارایی های کاربران و همچنین به میان کشیدن موضوع جنجالی صندوق های قابل معامله در بورس (ETF ها)، گفته که بازار برای رشد و نیل به موفقیت باید سرمایه گذار و کاربر را در زیر چتر حمایت های قانونی بگیرد و در برابر آسیب هایی همچون دستکاری در بازار یا فقدان کلیدهای خصوصی از آنها محافظت کند.Sourceاصحاب رسانه از گنسلر پرسیدند که آیا ETF های بیت کوینی در صورت عبور از سد قانون، می توانند تاثیری در بازار داشته باشند که وی پاسخ داد:کمیسیون بورس و اوراق بهادار امریکا (SEC) در حال کار روی این موضوع است که اگر یک صندوق قابل معامله در بورس وجود داشته باشد، مرجع بودن آن می تواند شائبه دستکاری در بازار را به وجود آورد یا خیر.مطابق با اظهارات گنسلر، اطمینان از اینکه بازارها تحت نظارت هستند و به بلوغ کافی رسیده اند، اهمیت بسیار زیادی دارد و تنها در این صورت، احتمال دستکاری بسیار کم و محدود می شود.وی در مارس ۲۰۱۹ در همایش MIT Bitcoin Expo مواضع خود را پیرامون بسط دامنه مقررات گذاری در سطح ملی و احصاء طیفی وسیع تر از معاملات رمز ارزی تشریح کرد و در ادامه، گریزی به قوانین ضد پول شویی زد و از لزوم هماهنگی در این حوزه و حل و فصل مناقشات قانونی در ایالت های مختلف سخن گفت.در همان کنفرانس، Hester M. Peirce عضو عالی رتبه SEC با اتخاذ موضعی ملایم تر نسبت به چارچوب های نظارتی، تاکید کرد که هرگونه پیشنهاد امنیتی باید با الزامات ثبتی SEC همخوانی داشته باشد.چندی پیش، Christopher Giancarlo، رئیس کنونی CFTC گفت که این آژانس انتظار دارد با اقبال روزافزون به رمز ارزها و به ویژه بیت کوین، اپلیکیشن ها و برنامه های بیشتری برای گشودن یک اتاق پایاپای پا به میدان بگذارند.توجه!مطالب منتشر شده صرفاً برای اهداف خبری و آموزشی ارائه می شوند و نباید به عنوان مشاوره تجاری از طرف کوین ایران و نویسندگانش مورد استفاده قرار گیرند.

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " بازار رمز ارزها برای رشد به تدوین مقررات نظارتی بیشتر نیاز دارد از منبع کوین ایران. "

اخبار گوناگون