روی خط خبر

  • ارز دیجیتال
  • کوینیت
  • تمام خدمات ارائه شده توسط صرافی کریپتوپیا به حالت تعلیق درآمد. آیا باید با کریپتوپیا خداحافظی کنیم؟

موضوع: ارز دیجیتال منبع: کوینیت
امتیاز: 5 5

خبر " تمام خدمات ارائه شده توسط صرافی کریپتوپیا به حالت تعلیق درآمد. آیا باید با کریپتوپیا خداحافظی کنیم؟ از منبع کوینیت " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ منتشر شد.

تمام خدمات ارائه شده توسط صرافی کریپتوپیا به حالت تعلیق درآمد. آیا باید با کریپتوپیا خداحافظی کنیم؟

پس از تایید شدن حملات هک به صرافی رمزارزی کریپتوپیا(Cryptopia) که طی آن بیش از ۹ درصد تمام دارایی‌های تحت مدیریت این صرافی نیوزیلندی به سرقت رفت، پس از عدم دسترسی ۸ ساعته، یک بار دیگر خدمات ارائه شدن توسط این صرافی متوقف شد. کاربران با بازدید از وب‌سایت صرافی مذکور با پیغام ذیل مواجه …

نوشته تمام خدمات ارائه شده توسط صرافی کریپتوپیا به حالت تعلیق درآمد. آیا باید با کریپتوپیا خداحافظی کنیم؟ اولین بار در کوینیت. پدیدار شد.

نکات برگزیده مطلبپس از اینکه صرافی کریپتوپیا به مدت چند ساعت از دسترس کاربران خارج شد، همه بر این باور بودند که یک بار دیگر به این صرافی حمله شده و کاربران دارایی های خود را از دست خواهند داد. پس از گذشت حدود ۸ ساعت صرافی کریپتوپیا بر روی وب سایت رسمی خود یک بیانیه منتشر کرد و از انحلال این صرافی و توقف تمام خدمات ارائه شده، از جمله برداشت و واریز رمزارز خبر داد.پس از تایید شدن حملات هک به صرافی رمزارزی کریپتوپیا(Cryptopia) که طی آن بیش از ۹ درصد تمام دارایی های تحت مدیریت این صرافی نیوزیلندی به سرقت رفت، پس از عدم دسترسی ۸ ساعته، یک بار دیگر خدمات ارائه شدن توسط این صرافی متوقف شد. کاربران با بازدید از وب سایت صرافی مذکور با پیغام ذیل مواجه می شوند:در این پیغام آمده است:آقایان دیوید روسکو(David Ruscoe) و راسل مور(Russell Moore) از شرکت Grant Thornton نیوزیلند روز گذشته برای انحلال صرافی کریپتوپیا منصوب شدند. علیرغم تلاش های مدیریت این صرافی برای کاهش هزینه ها و بازگشت به کسب و کار سودآور، به دلیل منافع مشتریان، کارکنان و سایر سهامداران، تصمیم به انحلال صرافی گرفته شد. افراد نام برده به نفع تمام سهامداران بر روی محفوظ نگه داشتن دارایی ها تمرکز خواهند کرد. تا پایان این رویه و تحقیقات لازم، تمامی فرایند های مبادله در این صرافی به حالت تعلیق در آمده است. با توجه به پیچیدگی های موجود در این فرایند، ما انتظار داریم که به جای چند هفته، این تحقیقات چندین ماه ادامه یابد. همچنین افراد منتصب شده برای این کار با توجه به تعهدات شرکت با کارشناسان مستقل و مقامات مربوطه نیز همکاری خواهند کرد. کمپانی Grant Thornton طی چند روز آتی در رابطه با اینکار با تمام مشتریان و تامین کنندگان ارتباط برقرار خواهد کرد. Cryptopiaاین پیام زمانی منتشر شد که حدود ۸ ساعت از در دسترس نبودن صرافی مذکور می گذشت و کاربران بر این باور بودند که یک واقعه ی هک جدید رخ داده است. صرافی کریپتوپیا در ماه آوریل و پس از واقعه ی هک، دوباره فرایند های واریز و برداشت رمزارز را از سر گرفت به کاربران خود اجازه داد تا درصد مشخصی از دارایی های رمزارزی خود را برداشت کنند.به رغم تلاش مسئولان این صرافی برای از سرگیری کسب و کار معمول و استفاده از افزایش قیمت اخیر در بازار رمزارزی، صرافی کریپتوپیا قادر به «کاهش هزینه ها و بازگردانی کسب و کار به حالت سودآور» نبوده است، از این رو افراد نام برده به عنوان انحلال کننده( liquidators افرادی که دارایی های تحت مالکیت شرکت را نقد کرده و به واسطه ی آن قروض و بدهی های شرکت را پرداخت می کنند) منصوب شده اند. این افراد برای حفظ دارایی ها و پرداخت خسارت کاربران تا جای ممکن با صرافی مذکور همکاری خواهند کرد.طبق معمول، چنین تحقیقاتی به چند ماه زمان برای تکمیل شدن نیاز دارد. کاربران باید برای دریافت اطلاعات و گام های بعدی، منتظر تماس کمپانی Grant Thornton باشند، که معمولا از طریق ایمیل های ثبت شده بر روی صرافی این کار انجام خواهد گرفت.نظر شما در رابطه با بیانیه ی صرافی کریپتوپیا چیست؟ آیا شاهد انحلال و تعطیلی این صرافی خواهیم بود؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید. [تعداد: 0 میانگین: 0/5] منبعNulltx برچسب هاCryptopiaاطلاعیه ی Cryptopiaانحلال کریپتوپیارمزارزهای سرقت شده از کریپتوپیاصرافی Cryptopiaصرافی کریپتوپیاهک صرافی کریپتوپیاهک کریپتوپیا

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " تمام خدمات ارائه شده توسط صرافی کریپتوپیا به حالت تعلیق درآمد. آیا باید با کریپتوپیا خداحافظی کنیم؟ از منبع کوینیت. "

اخبار گوناگون