روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: سرپوش
امتیاز: 5 5

خبر " قیمت سکه و طلا در بازار (یکشنبه 98/01/25)/ قیمت دلار کاهشی شد از منبع سرپوش " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۸/۰۱/۲۵ منتشر شد.

قیمت سکه و طلا در بازار (یکشنبه 98/01/25)/ قیمت دلار کاهشی شد

قیمت سکه و قیمت طلا (۹۸/۰۱/۲۵)امروز در بازار آزاد سکه تمام بهار آزادی طرح جدید ۴ میلیون و ۷۷۱ هزار تومان و سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم ۴ میلیون و ۶۱۱ هزار تومان معامله می شود.در بازار آزاد هر قطعه نیم سکه بهار آزادی دومیلیون و ۶۹۱ هزارتومان، ربع سکه یک میلیون و ۷۱۶ هزارتومان و هر قطعه سکه گرمی ۹۴۵ هزار تومان فروخته می شود.هر گرم طلای ۱۸عیار ۴۳۳ هزار و ۱۰۰ تومان و هر مثقال طلا، یک میلیون و ۸۷۶ هزارتومان ارزش گذاری شده است، ضمن آنکه هر اونس طلا در بازارهای جهانی با قیمت ۱۲۹۰.۸ معامله می شود. قیمت ارز در صرافی ملی امروز ۹۸/۰۱/۲۵| قیمت دلار کاهشی شدبه گزارش تسنیم، صرافی های بانک ها هم اکنون قیمت دلار را برای فروش به مردم با ۲۴۰ تومان کاهش نسبت به آخرین قیمت های روز قبل ۱۳ هزار و ۵۰۰ تومان اعلام کرده اند. این صرافی ها دلار را از مردم با قیمت ۱۳ هزار و ۴۰۰ تومان خریداری می کنند.برهمین اساس طی روز جاری قیمت فروش یورو در صرافی های بانک ها، ۱۵ هزار و ۳۰۰ تومان اعلام شده است؛ قیمت خرید یورو نیز در این صرافی ها ۱۵ هزار و ۲۰۰ تومان است. قیمت فروش یورو نسبت به آخرین قیمت های روز قبل کاهش یافته است.۵ صرافی بانکی در خیابان فردوسی با داشتن کارت ملی، کارت شتاب و شماره همراه به نام متقاضی از ساعت ۱۰ تا ۱۵ تا ۲۰۰۰ دلار آمریکا به متقاضیان واجد شرایط عرضه می کنند.این صرافی ها در طول روز متناسب با نوسان قیمتی در بازار آزاد، خرید و فروش دلار و یورو را با قیمت های مختلفی انجام می دهند.

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " قیمت سکه و طلا در بازار (یکشنبه 98/01/25)/ قیمت دلار کاهشی شد از منبع سرپوش. "

اخبار گوناگون