روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: سرپوش
امتیاز: 5 5

خبر " قیمت سکه و طلا در بازار (دوشنبه 98/01/26)/ قیمت دلار ۱۳ هزار و ۶۹۰ تومان شد از منبع سرپوش " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۸/۰۱/۲۶ منتشر شد.

قیمت سکه و طلا در بازار (دوشنبه 98/01/26)/ قیمت دلار ۱۳ هزار و ۶۹۰ تومان شد

قیمت سکه و قیمت طلا (۹۸/۰۱/۲۶)امروز در بازار آزاد سکه تمام بهار آزادی طرح جدید ۴ میلیون و ۸۹۱ هزار تومان و سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم ۴ میلیون و ۶۹۱ هزار تومان معامله می شود.در بازار آزاد هر قطعه نیم سکه بهار آزادی دومیلیون و ۶۴۱ هزارتومان، ربع سکه یک میلیون و ۷۲۱ هزارتومان و هر قطعه سکه گرمی ۹۴۶ هزار تومان فروخته می شود.هر گرم طلای ۱۸عیار ۴۴۲ هزار و ۸۰۰ تومان و هر مثقال طلا، یک میلیون و ۹۱۸ هزارتومان ارزش گذاری شده است، ضمن آنکه هر اونس طلا در بازارهای جهانی با قیمت ۱۲۸۷.۸ معامله می شود. قیمت ارز در صرافی ملی امروز ۹۸/۰۱/۲۶| قیمت دلار ۱۳ هزار و ۶۹۰ تومان شدبه گزارش تسنیم، صرافی های بانک ها هم اکنون قیمت دلار را برای فروش به مردم با ۱۹۰ تومان افزایش نسبت به آخرین قیمت های روز قبل ۱۳ هزار و ۶۹۰ تومان اعلام کرده اند. این صرافی ها دلار را از مردم با قیمت ۱۳ هزار و ۵۹۰ تومان خریداری می کنند.برهمین اساس طی روز جاری قیمت فروش یورو در صرافی های بانک ها، ۱۵ هزار و ۶۹۰ تومان اعلام شده است؛ قیمت خرید یورو نیز در این صرافی ها ۱۵ هزار و ۵۹۰ تومان است. قیمت فروش یورو نسبت به آخرین قیمت های روز قبل ۳۹۰ تومان افزایش یافته است.۵ صرافی بانکی در خیابان فردوسی با داشتن کارت ملی، کارت شتاب و شماره همراه به نام متقاضی از ساعت ۱۰ تا ۱۵ تا ۲۰۰۰ دلار آمریکا به متقاضیان واجد شرایط عرضه می کنند.این صرافی ها در طول روز متناسب با نوسان قیمتی در بازار آزاد، خرید و فروش دلار و یورو را با قیمت های مختلفی انجام می دهند.

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " قیمت سکه و طلا در بازار (دوشنبه 98/01/26)/ قیمت دلار ۱۳ هزار و ۶۹۰ تومان شد از منبع سرپوش. "

اخبار گوناگون